Ankieta

Szanowni Państwo,

redakcja naszego portalu od ponad trzech lat dokłada wszelkich starań, by dostarczyć Wam informacji i komentarzy, by przedkładać lewicowe narracje, interpretacje i punkty widzenia. Od początku istnienia serwisu Strajk.eu opublikowaliśmy już tysiące wiadomości i tekstów publicystycznych. Z czasem nasze prace zyskiwały coraz większe audytoriom i coraz większe uznanie. Rozwój oznacza jednak także nowe wyzwania. Wielokrotnie przekształcaliśmy nasz portal, tak by uczynić nawigację łatwiejszą, a treści bardziej dostępne. Dziś stajemy wobec perspektywy kolejnych modyfikacji. Zależy nam, abyście Wy, Nasze Czytelniczki i Nasi Czytelnicy, również wzięli udział wypracowaniu nowej, bardziej satysfakcjonującej i pełniejszej formuły.

Bardzo Was prosimy, abyście zechcieli zasygnalizować nam swoje preferencje i uwagi wobec obecnego kształtu strony i zastanowili się nad możliwością finansowego wsparcia naszej - jak sądzimy - cennej dla Was działalności. Rynkowe realia są jedną z fundamentalnych barier dla dalszego rozwoju Strajku.eu.

Nie staniemy na wysokości zdania, lewica zostanie ostatecznie skazana na pozornie tylko lewicowe, różowe lub brunatne zastępniki. Dlatego nasza platforma, alternatywna wobec obecnego prawicowego reżimu, musi działać jeszcze odważniej i z jeszcze większym rozmachem. Żadne zmiany nie będą jednak możliwe bez Waszej pomocy.

Dlatego właśnie zachęcamy Was do wypełnienia załączonej ankiety, w której pytamy nie tylko o to jakie są Wasze życzenia, ale także na ile skłonni będą Państwo zaangażować się także finansowo i w ten sposób okazać wsparcie naszemu portalowi i lewicowym ideom.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Informacja od wydawcy

Informujemy, że wydawca portalu strajk.eu, 2xMW sp. z o.o. zmienił adres od 1 września 2017 r. Adresem spółki i redakcji jest ul. Żurawia 45, 00-680 Warszawa.