Czy bycie sejmową opozycją, która nie może przeforsować żadnego ze swoich pomysłów, nie jest frustrujące? A może wręcz przeciwnie, inspiruje posłanki i posłów Lewicy do poszukiwania nowych tematów, taktyk, sojuszników także poza Sejmem? Posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk opowiada Małgorzacie Kulbaczewskiej-Figat o tym, kiedy PiS i PO nie mają problemu z głosowaniem ręka w rękę, jak PiS zamierza wymanewrować nauczycieli w sprawie obiecanych podwyżek i zastanawia się, czy podczas kampanii poprzedzającej wybory prezydenckie zobaczymy złagodzony wizerunek PiS, czy raczej czeka nas nowa kampania nienawiści.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Słusznie! Popieram! Składać projekty, aż Sejm będzie musiał je przyjąć pod naporem argumentów, albo nie uznając argumentów sam wystawi sobie świadectwo. Dużo dobrych projektów. Bądźcie konstruktywni, proponujcie dobre rozwiązania z RÓŻNYCH DZIEDZIN. To najlepsza droga do zbudowania lewicowej alternatywy.

    1. Materiał na jutubie od 4 lutego i STO OSIEMDZIESIĄT DZIEWIĘĆ odsłon, sukces jak diabli — „Słuszną linię ma nasza partia”, niech Dziemianowicz dalej puszcza te swoje „bąki”…………….

    2. Towariszcz Zimiok, ja sawsiem, z Wami sagłasien (asobienno szto do padrugi Agnieszki)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Wygrana USA, czyli jak bankier z Opus Dei wziął Ekwador

W Ekwadorze lewica jest dużo, dużo silniejsza niż w Polsce – ma autentyczne ludowe p…