Zenon Żynda, działacz Prawa i Sprawiedliwości i członek Zarządu Powiatu Tczewskiego uzyskał rozgłos antysemickim wpisem na portalu społecznościowym Facebook.

Zenon Żynda (od lewej) i J. Kaczyński. Źródło: Facbook.
Zenon Żynda (od lewej) i J. Kaczyński. Źródło: Facbook.Zenon Żynda (od lewej) i J. Kaczyński. Źródło: Facbook.

„Po wyborach w październiku będą mieli do gadania tyle co Żyd w getcie” był uprzejmy napisać o swych oponentach z PO Żynda. Ten obrzydliwy komentarz lokalny działacz PiS-u zamieścił na swoim profilu w portalu Facebook drugiego września.

Pierwszy napisał o tym tczewski oddział portalu Nasze Miasto. Gdy tylko sprawą zainteresowały się media Żynda usunął swój post, a dzień później zdecydował się zamieścić przeprosiny. Działacze Prawa i Sprawiedliwości w Tczewie jak i władze centralne kategorycznie odmawiają wszelkich komentarzy na ten temat, wskazując, iż Zenon Żynda przeprosił za wpis i uznał swoją wypowiedź za niepotrzebną.

Antysemicki bełkot dot. prognoz Żyndy dot. okoliczności powyborczych zamieścił on pod wpisem Społecznego Komitetu Odbudowy Mostu Tczewskiego, w którym polecono internautom artykuł „Polski The Times”. W tekście zamieszczono relację z wizyty Ewy Kopacz w Tczewie.

facebook
Wpis Zenona Żyndy zawierający przeprosiny.

Do wszystkich obietnic podchodzimy sceptycznie, ale zainteresowanie sprawą odbudowy mostu naczelnych władze naszego państwa pomoże w zdobyciu kolejnej transzy dofinansowania.

Posted by Społeczny Komitet Odbudowy Mostu on Sunday, August 30, 2015

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. zydolewica=k.rwa dziewica ?
  Ilu zydow obok stolzmana-kwasniewskiego obradowalo przy okraglym stole a przedtem okupowalo wiekszosc stanowisk rzadowo-ministerialnych i mediow w Polsce?
  Pora skonczyc z obsesja antysemityzmu/poprawnosci politycznej narzuconych przez zydow i ich rzadzace USA/UE marionetki oraz z kultem zydowskich zbrodniarzy typu lenin-blank,trocki-bronstein,marks,engels oraz bezkarnoscia zlodziei i ludobojcow pod wodza rothschildow i rockefellerow.
  Stolzman,kalkstein etc.-won pod murek i do szamba jako nurek !

 2. „Po wyborach w październiku będą mieli do gadania tyle co Żyd w getcie”

  Jeśli ktoś uważa, że to jest antysemicki wpis, to ma nieźle narąbane w makówie, albo już do tego stopnia się zamerykanizował (czytaj: zidiociał), że już każde przywołanie rasy, koloru skóry czy religii będzie traktowane jako przestępstwo.
  Ten wpis jest jawnie anty PO-wski, ale PO to nie Żydzi, a przynajmniej nie w przeważającej części.

  PS. Czy stwierdzenie, że ktoś/coś jest czarny/e jak murzyn – to też rasizm?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Zamach na Donalda Trumpa

W sobotę (o 1.00 w nocy w niedzielę czasu polskiego), podczas mityngu Donalda Trumpa w mie…