„Domagamy się rezygnacji z nadawania programu Jerzego Zięby w TVN, TVN 7 i Wirtualnej Polsce” – czytamy w apelu opublikowanym na stronie naszademokracja.pl. Organizator akcji, lewicowy aktywista Damian Duszczenko przekonuje, że poważne media nie powinny dawać platformy zwykłemu szarlatanowi.

Znachor i szarlatan żerujący na ignorancji i ludzkiej tragedii / youtube.com

Jerzy Zięba jest znachorem. Jego wystąpienia zyskały ogólnopolski rozgłos najpierw za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jest zwolennikiem i praktykiem medycyny alternatywnej. Swoim pacjentom zaleca m.in. leczenie raka witaminą C i olejem z wiesiołka. Zięba to również zadeklarowany antyszczepionkowiec i wróg chemioterapii. Środowiska lekarskie uważają go za oszusta. Obecnie istnieje obawia, że szarlatan zwiększy swój zasięg oddziaływania. Wszystko za sprawą nieodpowiedzialności mediów głównego nurtu. Jerzy Zięba oznajmił, że od początku października będzie prowadził programy w paśmie nocnym TVN i TVN 7, jak również  w Wirtualnej Polsce. Widzowie będą telefonować z pytaniami,  a znachor ma udzielać porad zdrowotnych.

Damian Duszczenko wzywa szefów stacji do opamiętania. „Uważamy, że promowanie szarlatanów prowadzi do erozji zaufania do lekarzy oraz wielu tragedii ludzkich – kiedy chorzy, zamiast udać się do szpitala, »pomocy« szukają u wysokopłatnych oszustów spod znaku »medycyny alternatywnej« Program ten będzie legitymizował pseudonaukę. W poważnych stacjach nie powinno to mieć miejsca” – czytamy w jego apelu.

Aktywista zwraca również uwagę na porę emisji programu. „Ten format jest już wypróbowany, ponieważ w inne dni tygodnia o tej samej porze nadawany jest program, w którym wróżki oszukują, że przepowiadają przyszłość. Z jednej więc strony sąsiedztwo magów i czarodziejów jest adekwatne dla znachora, z drugiej problem jest poważny, bo dotyczy zdrowia ludzi, a nie wróżenia z tarota” – zauważa Duszczenko.

Apel „Nie dla programu znachora Zięby w TVN i Wirtualnej Polsce” można podpisać tutaj.

 

 

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera. Oj nagrzeszyłeś Damianie Duszczenko, nagrzeszyłeś….

  1. Jak mu pan bóg rozum odebrał to jeszcze nic ale jak zdrowie odbierze ,to wtedy przyjdzie na kolanach do Pana Jerzego Zięby .

 2. Wyjdzie wiec na drogę prawną i oskarżycie pana Jurka tylko ze nie będziecie mieli żadnych argumentów! Kto chce to słychać pana Ziębę a komu się nie podoba niech słucha lekarza na tym polega demokracja czyli prawo wyboru.

 3. Przeraża mnie głupota i zaślepienie fanatyków Zięby. Dają się tak łatwo zmanipulować, że wręcz nie potrafię nazwać Zięby geniuszem, szkoda, że kosztem zdrowia wielu ludzi.

  1. Zaślepiony i głupi jest ten co o PANU JERZYM ZIĘBIE zile mówi, byłem na kilku spotkaniach z PANAM JERZYM przeczytałem ukryte terapie ( dwie części) od maja 2015r.,stosuje się do jego zaleceń i mam się bardzo dobrze .Ze zgagi wyleczyłem się w cztery tygodnie , a cierpiałem ponad 15-lat.Tak mnie leczyli RECEPTO PISARZE (objawowo),o innych moich dolegliwościach nie będę się rozpisywał.JERZY ZIĘBA w dziedzinie medycyny jest dla mnie AUTORYTETEM i nie pozwolę go opluwać .ci co to robią TO SĄ PSY NA SMYCZY MAFII FARMACEUTYCZNEJ !!!

 4. A to ludzie juz nie maja wlasnych hlow zeby decydowac czy ktos chce isc do lekarza czy do znachora? Widocznie lekarze nie dzialaja tak jak powinni razem z medycyna skoro ludzie szukaja alternatyw. Najlepiej niech kazdy decyduje za siebie i sam o wlasnym ciele. Panu aktywiscie na zlecenie tez juz podziekujemy

 5. Buhahahahha Pan Damian to chyba martwić mózgu doznał niedawno,albo nie nie ktoś zobaczył zasięg jego portalu i zapłacił sowicie za szkalowanie Pana Zięby. Ten ktoś to zapewne instytucje powiązane z naszym zgnilym aparatem „służby” zdrowia. Panie Damianie jest Pan albo poważnie niedouczony albo jesteś Pan jurgieltnikiem. Proszę pamiętać że karma wraca ze zdwojoną siłą. Jak lekarze rączki złożą i na zgon zaleca czekać to sięgnie ręką po nauki Pana Zięby o sięgnie.

 6. Duszczenko, to zapewne konglomerat banderowca z żydo-komunistą. Akurat czytałem książkę „Ukryte terapie” Pana Zięby. Jest, to książka mądra, praktyczna, bazująca na praktycznym ratowaniu życia i zdrowia ludzi. Twierdzenia w niej zawarte poparte są nie tylko naukowymi badaniami ale co najważniejsze doświadczeniami autorytetów z poszczególnych dziedzin medycyny, którzy uratowali tysiące istnień ludzkich skazanych na śmierć przez „akademicką” medycyną. Duszczenko, to kłamca, demagog i farmaceutyczny troll nienawidzący Polaków. Wojna o prawdę trwa. Jeżeli Duszczenko stawia znak równości między Panem Ziębą a magiem i czarodziejskim znachorem, to znaczy, że jest niebywale głupi albo sowicie opłacany przez kartel farmaceutyczny, który traci swe wpływy na polską świadomość medyczną.

 7. „Apel”?… Odnoszę wrażenie że najważniejszą rzeczą dla apelujących jest „Primum non nocere” czyli Po pierwsze nie szkodzić… dochodom Big Pharmy. Pan Zięba To wielki i odważny człowiek!. Opiera się na badaniach naukowych!. Apeluję do apelujących, jako osoba która co najmniej trzykrotnie doznała urazów poszczepiennych (dwukrotnie wstrząs anafilaktyczny i najciężej w życiu przebyta grypa po zaszczepieniu się nią, w czasach gdy w swojej naiwności bezkrytycznie wierzyłem ludziom w białych kitlach) by sięgnęli do źródeł wiedzy Pana Zięby a nie, by ordynarnie zwalczali niewygodną „konkurencję”, na szkodę Polaków, która nie jest konkurencją ale szansą wyniesienia polskiej medycyny na wyżynny tego zawodu i przywrócenie mu prawdziwego szacunku jaki się należy ludziom tej profesji zamienionej często, niestety, w przedstawicielstwo handlowe koncernów farmaceutycznych!!!.

  1. Polska medycyna ma swoje duże zasługi, w gruncie rzeczy ma duże osiągnięcia. Z kolei koncerny farmaceutyczne zapewniają leki, a przez to dbają o zdrowie wielu ludzi. Gdyby nie oni wiele osób nie miałoby szansy w ogóle na życie. Państwa ignoracja szkodzi takim ludziom.

 8. Panie Jurku :) przeprsdzam za poufałość :)
  Wiele nam Pan pomógł ( cukier w kazdej postaci nawet w jogurtach i soczkach! ) Jest Pan Wielki bo uczy jak zdrowo zyc a 11 lat temu od lekarki usłyszałem:”ale sie pan zapuścił” bo mialem trójglycerydy 503 a norma 150 ale jednocześnie ta pani ” doktórka” nie wiedziała co mam zrobić, by to zmienić jedyne słowa to : dieta niskocholesterolowa i niskoyłuszczowa…:( na szczęście już byl wujek google i pomogła dieta dr J. Budwig a potem Pana J Ziemby porady… Kto chce niech wierzy, kto nie chce…umrze z tabletkami w ustach…
  Wybór należy do Was… a zarobek do koncernów farmaucetycznych…

  1. Do zdrowego życia wystaczy troche rozsądku. To nie jest trudne. I odrobina zainteresowania tym, co sie je. Ze Pan nie potrafi o siebie dbać to już tylko Panu powinno byc wstyd.

 9. Komu to służy? To podstawowe pytanie należy zadać „twórcy” apelu o niedopuszczenie do głosu pana Zięby.
  Słucham wypowiedzi pana Zięby na falach Radia Katowice. Dla mnie istotne są konkretne ARGUMENTY. Jeśli ktoś wykaże, że któreś z argumentów pana Zięby są fałszywe, to chwała mu za to i niechaj wejdzie w spór z nim. Najlepiej – w mediach. Fake news’y należy zwalczać, aż do karania ich autorów – włącznie. Jeśli ktoś, w dobrej wierze chce podzielić się z audytorium swoją wiedzą, doświadczeniem i poglądami – to proszę bardzo o jego wspieranie, a nie – uciszanie.

  1. Każdy lekarz by wygrał na argumenty, tylko ze działania typu znachora podważają zaufanie do nich i do innych naukowców, a jego wyznawcy sa zaślepieni. Wystarczy poczytać troche naukowych artykułów i książek, zeby bez trudu widzieć nieprawdziwe informacje głoszone przez takich ludzi (ale umówmy sie ze większość ludzi jest zbyt leniwa na weryfikacje wiedzy i wola iść na łatwiznę, co tez jest wykorzystywane w takiej działalności)

 10. Jesteśmy z Panem. Oni będę walczyć do krwi bo wnet im braknie na luksusowe wczasy od koncernów farmaceutycznych!

 11. Panie Damianie Duszczenko – Nikt za drugą osobę życia nie przeżyje – nie ma takiej możliwości… Nie narzucajmy innym swoich przekonań kierując ich na nasze ścieżki… Może warto dać ludziom wolną wolę tak, jak to robi Pan Bóg… Jeden będzie się leczył w szpitalu, a drugi domowymi sposobami… Każdy bierze świadomie za siebie odpowiedzialność – na tym polega życie… Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i Bożej Miłości…

 12. Ja röwniez Dziekuje panu ze pan jest ?Dzieki panu jestem zdrowa ? Dziekuje i Prosze dalej nam pomagac ?Pozdrawiam

 13. Panie Jerzy
  Poziom pana wiedzy medycznej . jest na najwyzszym poziomie .obnazyl pan niewiedzę .głupotę .pójście w zaparte i tzw estabilishmenu medycznego .tak trzymać w panu nadzieje .tyle ludzi wyedukowanych dzięki panu.lekarzy szlag trafia .bo lud mądrzejszy i pytania stawia .ma Pan niezwykłą odwagę głoszenia prawdy za co z całego serca dziękuję w moim imieniu i tysięcy ludzi
  Którzy się obudzili .pan wie o czym pisze …..

 14. Panie Jerzy brawo i nie dawaj się Pan tej lewackiej nagonce. Nie chcą Pana w TeFaueNach tym gorzej dla nich, mieli szansę nadawać 1 dobry program.

 15. Telewizja emituje różne programy: co mi się nie podoba, czego nie akceptuję tego po prostu nie oglądam. Gdyby każdy program był w taki sposób hejtowany to nic by nie było w TV, bo do wszystkiego znajdą się zwolennicy i przeciwnicy. Cóż to za durny apel! Cóż za pseudo troska o ludzi! Nie potrzebuję, żeby Pan D.D.tak się przejmował, że zamiast do lekarza udam się po porady do Pana Zięby. Każdy ma prawo wyboru, jedni słuchają lekarza, a inni znachora ? Może niech TV zdejmie też wszystkie programy kulinarne, bo jak ludzie zaczną gotować to sobie palce poucinają nożem lub się poparzą.
  Pan Zięba wyraźnie w filmie powiedział, że warunkiem jest, że nie będzie diagnozował i nie będzie leczył, czego i tak nie robi. Powiedział, że „będziemy rozmawiać o zdrowiu”, więc w czym problem? Jeśli ktoś będzie chciał i będzie szukał to i tak prędzej czy później trafi na Pana Ziębę i żaden apel tu nic nie pomoże. Pan D.D. tylko się ośmiesza.

 16. Jeśli Jerzy Zięba to zachorowań, to jest to mój ulubiony znachor? ale się Pana boją! Tam gdzie jest prawda Tam jest prawdziwa siła. Pozdrawiam serdecznie ?

 17. Normalnie Stajnia Augiasza tutaj! Nie da przez te poklady ignorancji i zababonu sie przebic. Zieba(wybaczy Pan lekko obrazliwy ton, zazwyczaj staram sie byc kulturalny) to przez Panska bute i zlo, ktore Pan wyrzadza – swoja droga genialne sa te komentarzy o blyskotliwych ludziach, ktorzy w Pana wierza). Gratuluje maszynki do zarabiania pieniedzy. Jak sie okazuje najlepszy interes to ludzka glupota. Nauczka przyjeta!

  1. Mówi to obawa o stratę kasy, czy brak argumentów do riposty?????

  2. Pan jest chyba zwyklym lekarzyna i nie dorasta p.Jerzemu do pięt w zakresie wiedzy.

 18. Jerzy Zięba nie jest znachorem. Ma olbrzymią wiedzę na tematy zdrowotne, opartą zarówno na wiarygodnych badaniach naukowych, jak i na wiedzy praktycznej, którą czerpie od TOP LEKARZY z całego świata. Wcale nie zaleca swoim pacjentom (bo przecież nie ma gabinetu, nie przyjmuje pacjentów) leczenia raka witaminą C. Rak to choroba dotycząca poważnego zaburzenia homeostazy w organizmie i homeostazę tą można przywrócić na wiele sposobów, jeśli nie jest jeszcze za późno. Z wykładów pana Zięby pamiętam, że dopuszcza on chemię w naprawdę skrajnych wypadkach, ale chemia ta musi być prowadzona w obecności buforów, jak wit. C itp. A kontynuacja leczenia już tylko alternatywna.
  Nazwanie kogoś antyszczepionkowcem w dzisiejszych „świadomych” czasach nie brzmi już pejoratywnie drogi autorze powyższego artykułu.
  Pan Jerzy Zięba współpracuje z lekarzami, uczy ich leczyć skuteczniej. Uczy ich leczyć nieuleczalne. Pan Jerzy Zięba podkreśla wielokrotnie, jak ważne jest leczenie poważnych chorób pod okiem LEKARZA. Dzięki niemu powoli zarysowuje się podział na tych co tylko odbębniają pacjentów, i na tych którym faktycznie los pacjentów leży na sercu. Ktoś kto choć trochę jest w temacie zgodzi się ze mną. Bo okazuje się, że czasem nie potrzeba brać drogich leków do końca życia. Że wystarczy pić wodę z solą by nawodnić organizm, albo pamiętać o suplementacji witaminą D i K2. Że ważna jest higiena psychiczna, ruch na świeżym powietrzu, dobre, zdrowe myśli. Że do wyleczenia przeziębienia wystarczą witamina C, jod, woda utleniona. Zamiast 30 złoty przy każdym przeziębieniu wydane na jakieś wątpliwej jakości leki, co i tak kończyło się po tygodniu chorym gardłem i zwolnieniem tygodniowym, wystarczą podane wyżej preparaty i po dwóch trzech dniach ni śladu po chorobie :)))
  Damian Duszczenko wzywa szefów stacji do opamiętania. „Uważamy, że promowanie szarlatanów prowadzi do erozji zaufania do lekarzy oraz wielu tragedii ludzkich – kiedy chorzy, zamiast udać się do szpitala, »pomocy« szukają u wysokopłatnych oszustów spod znaku »medycyny alternatywnej« Program ten będzie legitymizował pseudonaukę. W poważnych stacjach nie powinno to mieć miejsca” – czytamy w jego apelu.

  Aktywista zwraca również uwagę na porę emisji programu. „Ten format jest już wypróbowany, ponieważ w inne dni tygodnia o tej samej porze nadawany jest program, w którym wróżki oszukują, że przepowiadają przyszłość. Z jednej więc strony sąsiedztwo magów i czarodziejów jest adekwatne dla znachora, z drugiej problem jest poważny, bo dotyczy zdrowia ludzi, a nie wróżenia z tarota” – zauważa Duszczenko.

  Apel „Nie dla programu znachora Zięby w TVN i Wirtualnej Polsce” można podpisać

  1. Czy masz mózg, czy jesteś kretynką? Jaką wiedzę ma Zięba? Powołuje się na wybiórcze badania, które nie zostały nigdzie potwierdzone. Myśl… chociaż czekaj – fan Zięby i myślenie? Nie da rady, to nie działa :)

  2. Zieba nie czerpie od top lekarzy ze swiata a z gowno wartych weganskich blogow, wiem bo sprawdzilem jego zrodla – sa nic nie warte. Zieba ma duzo wiedze ale jest hobbysta stad czesto nie rozumie tego co mowi i dlatego jest niebezpieczny. Tutaj jest ktos z wlasciwymi kwalifikacjami, kto w przeciwienstwie do Zieby nie kosi strasznej kasy na swojej dzialalnosci. Prosze zapoznaj sie zanim odrzucisz i odnies sie merytorycznie(jesli potrafisz): https://www.youtube.com/watch?v=hC-nlCaf9jg

 19. trzeba mieć dużo złej woli żeby widzieć coś złego w działaniu Zięby,przeciwnicy mają klapki na oczach, wystarczy przeczytać książki Zięby-zbiór samych wiadomości opartych na praktyce i doświadczeniu wielu lekarzy z całego świata,gdzie tu jest szarlataneria-wystarczy się doszkolić właściwie ciągle to czynić i nie będziecie odstawać od wiedzy Zięby.

  1. Zieba ma duzo wiedze ale jest hobbysta stad czesto nie rozumie tego co mowi i dlatego jest niebezpieczny. Tutaj jest ktos z wlasciwymi kwalifikacjami, kto w przeciwienstwie do Zieby nie kosi strasznej kasy na swojej dzialalnosci. Prosze zapoznaj sie zanim odrzucisz i odnies sie merytorycznie: https://www.youtube.com/watch?v=hC-nlCaf9jg
   i kanal: https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ
   No chyba, ze jestes wyznawca Zieby – ziebista. W takiej sytuacji zadfen inny argument do Ciebie nie trafi.

 20. Co tym razem panie Duszczenko? Nowy laptop, wycieczka, czy telewizor? Bo przecież sam tak od siebie tego nie napisałeś.

  1. do Pana Duszczenki: 100 % wycieczka na Karaiby… bez interesu to by Pan tak nie atakował Pana Zięby i pozwolił być innym ludziom mądrymi by sami podejmowali decyzję o metodach leczenia. Takie jest niezbywalne prawo do samostanowienia, i wara tym, którzy chcą w to wkroczyć. Jeżeli chcę skorzystać z porad Pana Zięby to wara od tego….

 21. Szanowny panie Jerzy, jak panu się chce komentować takie gnioty? Ci ludzie nie mogą niczego zrozumieć, bo nie mają do tego „sprzętu”
  Dla nich medycyna to wiedza tajemna, uprawiana przez kapłanów w białym „ornacie” zwanych lekarzami.
  Pan zaburza ich religię…

 22. Zastosowaniu zaleceń Pana Jerzego Zięby zawdzięczam wolność od infekcji grypopodobnych i zaziębień, wyleczenie zapalenia zatok, a także ogólną znaczącą poprawę zdrowia. Za te porady nie zapłaciłem Panu Jerzemu ani złotówki, ponieważ zostały przez niego udostępnione za darmo.

  Od około dwóch lat obserwuję działania i inicjatywy Pana Jerzego Zięby dotyczące zdrowia i na podstawie tych obserwacji uważam, że jego intencje służą zarówno jednostkowemu, jak i ogólnemu dobru oraz że posiada on kompetencje dla swoich działań.

  Dla kilku wspaniałych lekarzy mam także wielką wdzięczność i nie neguję wartości badań ani działań medycznych. Jednak wobec faktu, że ani wyleczenia z zapalenia zatok, ani poprawy odporności organizmu lekarze przez wiele lat nie mogli mi zapewnić, a także na podstawie relacji wielu zaprzyjaźnionych osób, uważam, że Pan Jerzy Zięba wnosi wielkie wartości do wiedzy o zdrowiu i leczeniu. Nie znajduję żadnych podstaw, by przypisywać jego działaniom cokolwiek negatywnego.

  1. Do krytykantow J. Zieby PUKNIJCIE SIE W GŁOWĘ I ZACZNIJCIE MYŚLEĆ… wreszcie pojawił sie człowiek ktory pokazuje ludziom droge … Tylko od Was zalerzy jak z niej skożystacie !!!

  2. Zieba ma duzo wiedze ale jest hobbysta stad czesto nie rozumie tego co mowi i dlatego jest niebezpieczny. A tu chodzi o ludzkie zycie i zdrowie. Tutaj jest ktos z wlasciwymi kwalifikacjami, kto w przeciwienstwie do Zieby nie kosi strasznej kasy na swojej dzialalnosci. Prosze zapoznaj sie zanim odrzucisz i odnies sie merytorycznie: https://www.youtube.com/watch?v=hC-nlCaf9jg
   i kanal: https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ
   No chyba, ze jestes wyznawca Zieby – ziebista : ). W takiej sytuacji zaden inny argument do Ciebie nie trafi.

 23. Pan Jerzy zawsze powtarza,że nie jest lekarzem….. udziela tylko porad i aż” tylko” dobrze,że ktoś taki jest(…)!!!
  Wypowiedzi P. Jerzego są dokumentowane badaniami lekarskimi(…)
  Pomógł już wielu osobom na świecie(…)

  Panie Jerzy dziękuję za Pana wypowiedzi , jestem z Panem, będą Pana straszyć i apelować do społeczeństwa bo lobby farmaceutyczne jest bardzo silne- niestety, ale nie uda im się.
  W myśl zasady pacjent wyleczony to klient stracony.
  Popieram Pana i przekazuję pana wiedze innym znajomych ,
  pozdrawiam Zofia J.

  1. Nie rozumiem jak może Pani ufać mechanikowi i przez niego głoszonym bredniom bardziej niż wykwalifikowanym lekarzom, po jedenastu i więcej latach studiów, wieloletniej praktyce lekarskiej i wiedzy popartej naukowymi dowodami.
   Coś poszło nie tak w pojmowanym przez Panią systemie wartości.

  2. Bartosz Sikora pan Zieba nie jest mechanikiem . Pan Zieba ma dwa fakultety wlasnie z tej dziedziny , medycyna niekonwencjolana . Jeden skonczyl na Philipinach . Poza tym slyszales chyba o medycynie chinskiej , prawda ? Ona w wiekszosci opiera sie wlasnie na takim „znachorowaniu” . Ja wyleczylam refluks jedzac na czczo dynie papaya i nie musze pikowac sie chemia . Poza tym zdrowy tryb zycia a szczegolnie jedzenia pomaga nam w utrzymaniu zdrowia . I co w tym jest zlego ???

  3. Zieba nigdy nie pokazal zadnego dyplomu(nawet inzyniera gornictwa), gdyby jakis mial to bysmy wszyscy o nim wiedzieli. A jakies tam internetowe hipnoterapie, sam sobie chyba kupie : )
   Zieba ma duzo wiedze ale jest hobbysta stad czesto nie rozumie tego co mowi i dlatego jest niebezpieczny. A tu chodzi o ludzkie zycie i zdrowie. Jego wiedza bierze sie z czytania weganskich blogow – wiem bo tez to czyta. Tutaj jest ktos z wlasciwymi kwalifikacjami, kto w przeciwienstwie do Zieby nie kosi strasznej kasy na swojej dzialalnosci. Prosze zapoznaj sie zanim odrzucisz i odnies sie merytorycznie: https://www.youtube.com/watch?v=hC-nlCaf9jg
   i kanal: https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ
   No chyba, ze jestes wyznawca Zieby – ziebista : ). W takiej sytuacji zaden inny argument do Ciebie nie trafi.

  4. Do zdrowego trybu życia nie jest potrzebny znachor, tylko odrobina rozsądku (której tutaj najwyraźniej brakuje).
   A co do leczenia się „pestkami” – gdyby ktoś chciał się dowiedzieć na temat jak powstają leki, dotarłby do tego, że zazwyczaj leki to ekstrakty z roślin (szczególnie pierwsze, na początku), dopiero później syntezuje się określoną substancję czynną, która bezpośrednio pomaga leczyć dane schorzenie. Tak więc – chemiczne leki czy suplementy to zazwyczaj oczyszczone związki zawarte w roślinach.

  1. Głupota tego wpisu, daje powód do stwierdzenia, iż głupi są ci, którzy wyznają jakiegoś ptaka.

  2. Mądrością Twój post mnie powala. Ile w nim szacunku dla innych, horyzontów szerokich, wiedzy ogromu! Światłość taka bije z niego, jedynie słusznej prawdy! Musisz czuć się wielkim człowiekiem, jaka szkoda, że nie potrafisz się podpisać własnym nazwiskiem, byśmy wszyscy poznali Twoje dla świata zasługi (nie wątpię, że jest wiele). Aż żal, że szkół żadnych nie ukończyłaś, co widać po pisowni nazwiska mąłą literą, jaki by z Ciebie świetny polityk był, gdybyś magistra zdobyła! Karolina na prezydenta!

  3. Karolina: chyba Twoja jest bardziej powalająca. Beton mózg

  4. A twoja arogancja i niewiefza, nie – medyczna, książkowa, farmacyjna, tylko życiowa, zdrowa i nie szkodliwa na inne dolegliwości. Jak ktoś z Twojej rodziny zachoruje to pomyśl, nie truj, tylko lecz

 24. Wiadomo kto jest temu przeciwny!!!!….a niech się leczą u doktorkow konowałów (którzy nie mają wiedzy i pojęcia jak leczyć)…kto będzie chciał leczyć się inaczej,czyli naturalnie to znajdzie źródła,może Pana może innych……w każdym bądź razie popieram i jestem za Panem…życzę powodzenia.

  1. Zieba ma duzo wiedze ale jest hobbysta stad czesto nie rozumie tego co mowi i dlatego jest niebezpieczny. A tu chodzi o ludzkie zycie i zdrowie. Jego wiedza bierze sie z czytania weganskich blogow – wiem bo tez to czyta. Tutaj jest ktos z wlasciwymi kwalifikacjami, kto w przeciwienstwie do Zieby nie kosi strasznej kasy na swojej dzialalnosci. Prosze zapoznaj sie zanim odrzucisz i odnies sie merytorycznie: https://www.youtube.com/watch?v=hC-nlCaf9jg
   i kanal: https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ
   No chyba, ze jestes wyznawca Zieby – ziebista : ). W takiej sytuacji zaden inny argument do Ciebie nie trafi.

 25. Żałosne jest to jak bronią się niektórzy. Panie Jerzy wytrwałości i dziękujemy.

  1. Zieba ma duzo wiedze ale jest hobbysta stad czesto nie rozumie tego co mowi i dlatego jest niebezpieczny. A tu chodzi o ludzkie zycie i zdrowie. Jego wiedza bierze sie z czytania weganskich blogow – wiem bo tez to czytam. Tutaj jest ktos z wlasciwymi kwalifikacjami, kto w przeciwienstwie do Zieby nie kosi strasznej kasy na swojej dzialalnosci. Prosze zapoznaj sie zanim odrzucisz i odnies sie merytorycznie: https://www.youtube.com/watch?v=hC-nlCaf9jg
   i kanal: https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ
   No chyba, ze jestes wyznawca Zieby – ziebista : ). W takiej sytuacji zaden inny argument do Ciebie nie trafi.

 26. Szacunek i niskie ukłony dla ludzi takich jak Pan Jerzy Zięba. Jego Ukryte Terapie, to zbiór OPRACOWAŃ NAUKOWYCH, każdy akapit ma referencje w badaniu akademickim. Dlatego takie systemowe betony jak Pan Duszczenko mogą Ziębe co najwyżej cmoknąć w pompę. Wzrostu świadomości nie zatrzyma żadna szukająca rozgłosu pacynka.

 27. Komunistom mówimy „NIE”. Panie Duszczenko, niech pan wraca do swoich, a Polskę i Polaków zostawi w spokoju. Dziękuję.

  1. Ja również popieram i dziękuję. Gratuluję odwagi. Sępy jak widać krążą….

 28. no nie…trzeba teraz Ziębę usadzić bo otwiera oczy wszystkim jak jest naprawdę….aż strach pomyśleć co mogą jemu zrobić….bo jest niewygodny dla całej tej bandy lekarzy i koncernów farmaceutycznych które zabijają nasz a szczególnie nasze dzieci.Panie Jerzy proszę dalej robić to co Pan robi i za to bardzo Panu dziękujemy.

 29. Pan Jerzy to szarlatan a reklama witD3 i K2 mk7 to czysta nauka . Pan Zięba propagował te witaminy juz dawno a teraz cicho sza . W telewizji lekarze i farmaceuci reklamuja te specyfiki i nie sa znachorami ? Takie typki jak ten pan od protestu przeciwko Panu Ziębie w relewizji to jeszcze jeden szczekacz systemu i tyle. Panie Jerzy dzieki Panu rozpoczelam wraz z rodzina droge po zdrowie z beznadzieji a teraz wiem ze majac 65 lat moge wszystko ,nie tylko w zakresie zdrowia ale takze w zakresie calego swojego zycia . Pozdrawiam

  1. W tajemnicy powiem, ze zaden lekarz nie moze reklamowac w reklamie konkretnego leku. to, ze w reklamie ma przypinke „lek. Jan Kowalski” nie znaczy, ze jest lekarzem…

 30. Panie Jurku bardzo mi Pan pomógł i to co Pan robi jest genialne ale trafia tylko do myślących głów. Lekarze już nie myślą bo myśleli przez 6 lat i to ich bardzo zmęczyło, no bo ile jedna głowa może pomieścić nazw tego śmiecia z aptek. Życzę Panu dużo wytrwałości w tym co Pan robi i dużo zdrówka!

  1. Proszę skończyć medycynę, a później zabrać się za prawienie komentarzy na temat myślenia lekarza. Czy kogokolwiek innego, kto by się znał. Bo Pani się najwyraźniej NIE ZNA.

 31. Lezalam ostatnio w szpitalu .Dostawalam dwa natybiotyki i wiecie co??Zadnej oslony.Nie poinformowali mnie o tym dopiero gdy zapytalam to odpowiedz brzmiala ,, prosze sobie we wlasnym zakresie zalatwic,, Normalnie kpina. Do tego lekarze pracuja jak za kare . Raczej nieszczesliwi ludzie niz z powołania. Na moje pytania nie dostawalam odpowiedzi.Kuło mnie cale cialo a lekarz tylko pokiwal glowa.Ewidentnie widac bez wiedzy.Widzieli u mnie askorbinian sodu.Kazali mi tego nie brac.Pozniej zobaczyli ksiazke ,,Ukryte Terapie,, usłyszalam tylko kpiny z ich ust .Niby wyksztalceni ludzie a słoma z butow wystaje.

  1. No właśnie,a potem zagrzybiony organizm od środka i dzięki temu następne choroby,ale co to lekarzy obchodzi.To prawda,że nie dają tabletek osłonowych.Może czasami trafi się jakiś lekarz.Zresztą one są takie słabe że by niewiele pomogły.Jednak zawsze coś,a do tego powinni powiedzieć aby pić jogurty,jeść kiszoną kapustę i kiszone ogórki.Oczywiście dobrej jakości.Pozdrawiam Pani Miko.

  2. Ja też w szpitalu miałam „Ukryte terapie” zupełnie na wierzchu, ale nawet nie byłam wtedy świadoma, że lekarzy może to denerwować w jakikolwiek sposób ;) Jednak nikt nie komentował :D

 32. Panie J. Zięba – załatwili Pana tą telewizją. Od teraz metka znachora i wróżki będzie już przypięta na stałe. Każdy kto będzie chciał poważnie i profesjonalnie potraktować temat alternatywnego leczenia zostanie porównany do odbiorców nocnych programów z wróżkami, horoskopami i sex telefonami. Dał się Pan wsadzić do najgorszej szuflady z możliwych i tym sposobem Pan przegrał wszystko, bo taki artykuł jak tutaj na portalu to tylko „wylewanie fundamentów” pod to co będą za niedługo pisać wszyscy. Będą tak pisać aż się utrze przekonanie, że Zięba to tylko jakiś znachor i wróżka i wszyscy korzystający z jego pomysłów nie są warci poważnej rozmowy.

  Większość ludzi (co widać po komentarzach) jest za mało inteligenta aby zrozumieć czym jest proces leczenia i jaka różnica pomiędzy usuwaniem objawów a właściwej choroby wraz z przyczyną, nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpieczna dla ludzkości jest dzisiejsza medycyna akademicka, jak kreuje choroby, jak okalecza całe miliony, do nich argumenty i tak nie docierają bo są jeszcze niedorozwinięci i na takie osoby działa tylko Wrażenie.
  Będąc w TV o porach emisyjnych zaraz obok wróżek, robi Pan fatalne wrażenie, owce zostaną przy starym pasterzu.

  1. Mam wrażenie, że oceniasz swoją miarą WacekP. Bardzo Ci współczuję takiego otoczenia niedorozwiniętych. Bogu dzięki, są miejsca w tej naszej Polsce, gdzie są rzesze ludzi świadomych. Zresztą, tutaj w komentarzach znakomita większość, to właśnie tacy Wspaniali, Otwarci, Poszukujący i Błyskotliwi Ludzie:)

  2. @Aditya
   Gdyby była mowa o ludziach świadomych, to każdy by wiedział, że Zięba się pogrąży w Tv i przegra całą swoją sprawę i nikt by się tutaj nie cieszył.
   Będą dzwonić ludzie podstawieni albo nieodpowiedzialni i niech któryś sobie zrobi krzywdę niewłaściwą terapią, wtedy będzie koniec Pana Zięby. Nie zdajecie sobie sprawy czym są media i jak potężny to mechanizm wymierzony wrogo w całą ludzkość.
   Edukowanie na temat zdrowia, zachęcanie do dyskusje nad próbami stosowania tańszych i bezpieczniejszych alternatywnych terapii to jedna sprawa, udzielanie „porad lekarskich” przez TV to już zupełnie inna bajka. Takich rzeczy nie można robić, jeśli lekarz się pomyli i zaszkodzi to zwala się na „czynniki naturalne”, na „słaby organizm”, jeśli pomyli się „znachor” to się go zamyka w więzieniu. Właśnie dlatego dano Ziębie czas antenowy, ewentualnie jest już kupiony i będzie sam ośmieszał własną sprawę, taki scenariusz to nic nowego.

  3. WacekP: Dlaczego jest Pan taki negatywny? Ja wierze w Dobro i Pana Ziebe. Prosze go wspierac Pozytywizmem. To jest sie coraz bardziej odczuwalne, ze lekarze maja pelne gacie i boja sie Pana Jerzego. Po prostu nie maja argumentöw i robia to w ten sposöb.

  4. @Ela – Słowianie wierzą w dobro od 2 tyś lat a przytrafia się im samo zło i są jedynymi „białymi murzynami” na świecie.
   Lekarze się nie boją Zięby bo chroni ich System a System jest chroniony przez tzw Opinię publiczną. Opinia publiczna nie jest zainteresowana prawdą ani faktami, większość osób jest niedojrzałych intelektualnie, żyją pozorami i wrażeniami, żyją „cieniem z platońskiej jaskini”, liczy się więc to jakie ktoś tworzy Wrażenie.
   „Intelektualiści/dziennikarze” którzy są pomysłodawcami takich petycji nie posiadają zdolności samodzielnego rozumowania, to są „myślowi lokaje” potrafią tylko powtarzać i służyć temu co robi na nich dobre Wrażenie. Pomimo tego, że chemioterapia jest groźniejsza niż sam rak i tak będą jej bronić bo są pod wrażeniem technologi nowoczesnej medycy i tych wszystkich cudownych gadgetów.
   Pan Zięba napisał książkę w której zawarł to co wie, jak ktoś jest ciekaw to niech przeczyta, co może więcej powiedzieć w TV? Może tam tylko robić Wrażenie a nie zrobi dobrego jeśli nie będzie miał możliwości wykazać się jako ktoś poważny.
   Dzisiejsza akademicka medycyna jest groźniejsza niż wojny i terroryzm, działa doraźnie ale w profilaktyce i stanach przewlekłych większość praktyk tylko wyniszcza naszą odporność i naturalne mechanizmy obronne, ewolucyjnie nas degraduje, do tego system opieki zdrowotnej rujnuje gospodarkę, to jest studnia bez dna, ile by się nie wydało na medycynę, będzie i tak za mało bo tak jest to skonstruowane, to ma zadłużać i uzależniać całe narody bo korporacja tylko tak może się rozwijać.
   Jedyne dobro jakie Pan Zięba może jeszcze zrobić to próbować wpływać na opinię publiczną tak aby lekarze i system byli zmuszeni poważnie ROZMAWIAĆ. Alternatywne terapie nie są skuteczniejsze z zasady, bo zdrowie zależy od chorego i od tego jak się stosuje terapie a nie od tego jaką się stosuje terapie, to jest wtórne. Alternatywne metody są za to DUŻO tańsze i bezpieczniejsze i to jest tutaj najważniejsze – ekonomia leczenia a nie samo leczenie, bo to może uratować całą gospodarkę jak i naród przed totalną ruiną. To jest zbyt poważny temat aby po północy „radzić telewidzom w TVN” co sobie zażyć jak boli.

  5. @WacekP
   Ma Pan jak najbardziej racje. Zgadzam sie w 100%-ach i o ile wiem, Pan Zieba zrezygnowal z wystapien w tym programie.

  6. @Ela – Jeśli tak, to nieaktualne jest to co napisałem i zwracam honor :)

  7. Plączesz się, kluczysz po różnych tematach – co by było gdyby – trudno połapać się o co ci inteligencie chodzi. Rozumiem, że należysz do tych „dorozwiniętych” i jako baran między owcami, zostaniesz przy starym pasterzu. A jeżeli chodzi o apel Duszczenki – na erozję zaufania, a raczej jego braku, lekarze=wypisywacze recept sami pracują . Wiem coś o tym. Dzięki książkom Pana Zięby oraz blogom jak np. Akademia Witalności jestem „zwolniony” z odwiedzin NZOZ-ów. Chwała INTERNETOWI ! Lewakom, komuchom, duszczenkom na pohybel !

  8. No właśnie,a potem zagrzybiony organizm od środka i dzięki temu następne choroby,ale co to lekarzy obchodzi.To prawda,że nie dają tabletek osłonowych.Może czasami trafi się jakiś lekarz.Zresztą one są takie słabe że by niewiele pomogły.Jednak zawsze coś,a do tego powinni powiedzieć aby pić jogurty,jeść kiszoną kapustę i kiszone ogórki.Oczywiście dobrej jakości.Pozdrawiam Pani Miko.

 33. Jakiś nikomu szerzej nie znany lewicowy aktywista (co już samo w sobie wzbudza niechęć) o ciasnych horyzontach i bladym pojęciu w rzeczonej sprawie, który wyskoczył nagle „zza krzaka” z durnym apelem, pod którym zebrał jak do tej pory raptem niecałe 150 podpisów… czy można wyobrazić sobie coś mniej wartego uwagi i zainteresowania? Nie macie ciekawszych tematów?

 34. ” Glupca nic tak nie boli jak cudza madrosc a lenia drazni jak cudza pracowitosc.” — z ksiazki „Opowiesc o Chopinie.” Jerzy Broszkiewicz wydanie z 1963r. Drugie : „Kto prawde mowi, ten niepokoj wszczyna. Cyprian Kamil Norwid. { z ksiazki „Poezje }

 35. To było do przewidzenia ze będą obczerniac Pana Jerzego zbyt dużo do stracenia. Mam tylko nadzieje ze ludzie się nie dadzą .Nie ma dzisiaj ludzi głupich to nie Średniowiecze .Pamietam czasy jak za świniaka zostawali lekarzami. To jaka oni maja wiedzę ? Zerowa. A sorry wiedza jak kase brać . Ludzkie zdrowie ich nie obchodzi. Na sile chca. Niech siebie szczepią i swoje rodziny mądrale.Panie Jerzy jesteśmy z Panem.

 36. Cieszę się że Jerzy Zięba jest Polakiem!
  Jestem z niego dumny.

  Myślę,że jego działania wpisują się grubą trzcionką w historię medycyny nie tylko polskiej.

  Okazuje się że
  Intelekt to taka sama broń jak armata,tylko nie sieje zniszczeń i nie zabija.A cała godzina tego świata wije się w złości i bezsilności.

 37. To tylko świadczy o Pana sile, Panie Jerzy. Mają już pełne gacie, a to dobry znak ;)
  Jestem z Panem!!!
  Pozdrawiam i powodzenia!!!!

 38. Drogi Panie Jerzy!

  I bardzo dobrze się stało z tą tzw. telewizją TVN. Kto to ogląda???? Po co? Żeby tracić swój czas? zmarnować tak po prostu? do tego wystawić się jeszcze dodatkowo na korporacyjną indoktrynację? Kto myślący dotuje taki ba…… swoją życiodajną energią? Po co ich wspierać? Prawdziwa telewizja zwie się NTV (niezależna telewizja) i jej podobne. Skupmy się na tym co dobre. Przecież to My podejmujemy decyzje:)

  Na przykład, co wprowadziłam do swojego życia:
  Definitywnie zrezygnowałam z tzw. telewizji, TVN i jej odóg, TVP i jej odnóg (już ponad 12 lat i żyję:).
  Oglądam NTV i jej podobne.
  Kupuję ile się da od Polskiech Rolników. Najlepiej ekologicznych.
  Nie jadam mięsa. Absolutnie nic z zabitych żyjątek.
  Jadam bardzo dużo warzyw, owoców, strąków, orzechów, nasion, ekologicznego zboża…
  Nie wchodzę na żadne portale ogólne i szerokodostępne, nie dotuję ich ani przez nich wspieranych „celebrytów”, nie marnuję w ten sposób swojego głosu, energii, czasu.
  Czytam i oglądam wyłącznie wartościowe rzeczy, tylko to, co mnie buduje, co rozwija, co sprawia, że nie choruje (nawet nie wiem co to katar a moje ciało nie wie co to antybiotyk), że mam energię przez 24H.
  Rzciłam palenie.
  Do apteki chodzę wyłącznie po płyn Lugola.

  Dzielę się dobrymi wieściami.
  Edukuję ludzi, tak by byli zdrowi i szczęśliwi.
  Kocham siebie i Kocham innych.
  Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie:)

  Wkrótce zamierzam wprowadzić:

  Nie kupuję w niedzielę.
  Nie kupuję w sklepach wysokogabarytowych.
  Nie jem nabiału oraz niczego odzwierzęcego.
  Kupujję wszystko od Polskich ekologicznych Rolników.
  Będę w życiu robiła wyłącznie rzeczy pożyteczne dla Człowieka, Ziemi i Każdego Innego Jej Mieszkańca.
  Pić wodę wyłącznie żródlaną oraz ze szklanych butelek.
  (…)

  Panie Jurku, Bogu dzięki za Pana! Będę prosiła Wszechświat, Anioły, Żywioły by był Pan zdrowy, silny i nieskończenie szczęśliwy!

  Dziękuję za Pana książki, za kamerki na YT, za wywiady, za wszystko!

  1. Wspaniale to Pani opisala. Ja Panu Jerzemu tez życzę wszystkiego co najlepsze!

  2. nic dodać nic ująć Pan Jerzy to wspaniały człowiek o wieeeelkim seeercu!!!!!

 39. Panie Jerzy wszyscy jesteśmy z Panem bo wiemy dokładnie co Pan robi.Dziekujemy za wszystko.za tyle upokorzeń należy sie Panu duzo zdrowka i jesteśmy razem.

  1. Oczywistość. Pan Jerzy Zięba nie jest znachorem ani lekarzem, więc o co chodzi? Czy każdego, kto mówi cokolwiek nt poprawy naszego zdrowia nazwiesz znachorem? Wszystkich promujących jakąkolwiek dietę w internecie? A sprzedających świństwa na odchudzanie jak nazywasz? Pan Zięba zna biochemię i nikomu nie wmawia, że żaba połknięta o północy pod cmentarzem spowoduje, że odrośnie amputowana noga. Krytyka bez znajomości faktów, tak powszechna teraz, to zwykłe trolowanie.

  2. kompost:
   Pewnie tak. Tylko kto powiedzial, ze Pan Jerzy Zieba jest znachorem? Zyje juz od 40-tu lat poza granicami Polski, ale nawet do mnie dotarlo to kim jest Pan Zieba. On nigdy nie nazwal siebie ZNACHOREM!

   !!! Uwazne czytanie ma szereg korzysci dla czytajacego !!!

 40. Panie Duszczenko,mam coś dla pana,,,wczoraj w kinach całej Polski ruszył film Patryka Vegi „Botoks” może niech pan spróbuje napisać apel o wstrzymanie projekcji tegoż filmu,może to się panu uda. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

  1. A dlaczego ten słaby film miałby zniknąć z kin przez apel jakiegoś Duszczenki? To filmoznawca jest? Lud nie pójdzie, film zniknie z ekranów. Prostsze? Kto chce, pójdzie… ach nie, Ania jest przeciw. LOL

 41. Wolny wybór,nie chcesz nie oglądasz. Kto ma pilot ten ma władzę,,,mnie też nie podobają się pewne programy w tv więc ich nie oglądam,,,dostosowuję się do świata. Tylko egocentryk liczy na to,że będzie odwrotnie. Należy bać się ludzi którzy narzucają,podkreślam narzucają treści które my jako dorośli chcemy/możemy/powinniśmy oglądać/myśleć/mówić. Tacy już byli w naszej historii,,,

 42. Apel do Damiana Duszczenko – przestań pan pisać takie apele! Nie wiesz pan o co chodzi, to siedź pan na przyzbie. Najobrzydliwsze jest, jak ktoś chce innego niszczyć, chociaż ktoś mądrzejszy w TVN uznał wartość przekazu Pana Zięby. Aktywista lewicowy Duszczenko złą sławę już ma, wypłynął na gówniany przestwór oceanu głupoty, niech nas Bóg broni od takich Duszczenków!

 43. A co to ich obchodzi,że Pan Jerzy Zięba będzie prowadził programy.Jak chcą to niech też prowadzą swoje programy.Niech staną do dyskusji.Nawet twarzą w twarz.Ludzie nie potrzebują fałszywej niańki,która to niby troszczy się o ich bezpieczeństwo.Chcą się w cenzurę bawić, jakie to mają być programy, a jakie nie.Jest tyle innych programów,tematów,filmów,które nie powinny być a są.Dlaczego tam nie piszą petycji?

  1. Bo to głąby, które nazywają siebie demokratami, ale o demokracji zielonego pojęcia nie mają ? Zamordyzm im się marzy, byle w jedną stronę.

 44. Co za bzdurny apel. Sądziłam, że środowiska lewicowe to ludzie o otwartych umysłach, którzy potrafią słuchać ze zrozumieniem. Jerzy Zięba nie jest żadnym znachorem, jest inżynierem i wyrażnie to podkreśla. Nie leczy ludzi, pokazuje tylko wyniki badań, ostrzega i pokazuje dobre praktyki żywieniowe i lecznicze. Każdy kto napada na J. Ziębę z pewnością nie wysłuchał ani jednego wykładu i nie dopuścił do własnego rozumu wniosków. Ten człowiek walczy w Sejmie i ministerstwie zdrowia o nasze dobro i prawo do bycia leczonym skutecznymi środkami. I nie jest to wit.C, tylko askorbinian sodu – należałoby chociaż doczytać, kiedy się zabiera głos w tak ważnej sprawie.

  1. Zgadzam się z powyższą opinią. Szacunek dla Pana Jerzego.

 45. Moga sobie gadac do gawiedzi, ale wiekszosc ludzi tego nie slucha. Pana ksiazki sa dla ludzi MYSLACYCH a taka jest na szczescie wiekszosc polskiego narodu. Kompletny CIEMNOGROD w tej polskiej SLUZBIE ZDROWIA. Kiedy to sie skonczy !? Bo GLUPOTA TAKA , ZE AZ BOLI!

 46. Szkoda słów, a P. Jerzy był , jest i będzie naszym przewodnikiem . Dziękuję P. Jerzy za wszystko co Pan robi dla nas .

 47. Ma Pan ogromne poparcie ,trzymamy kciuki i jak trzeba to pomożemy – ma Pan grupę wsparcia ,a na program czekamy!

 48. Panie Jerzy, kłaniam się nisko i wytrwałości życzę. A na błaznów nie zwracać uwagi, traktować jak powietrze.
  Pozdrawiam L.Firkowski

 49. Panie Jerzy jeśli już raz Pan kogoś wyrwał z „MATRIX”a to już go nie wypaczą ,ludzie którym otworzył Pan oczy już na zawsze będą mieli je otwarte :)
  Pozdrawiam zdrówka i wytrwałości życzę

 50. Pozdrowienia Panie Jerzy, ma Pan za sobą tyle wsparcia, że dalszy rozwój sytuacji będzie bardzo szybki. Zdrowe wolne od lekomanii społeczeństwo to podstawa dla Polski. Wolność wyboru bezdyskusyjna w świetle prawnym.

 51. Ja się nie wtrącam, że dajecie się truć tymi „magicznymi” pigułkami tym pseudolekarzom. Więc wara od moich decyzji. Wystarczy już, że państwo za mnie zdecydowało wbrew wolności zapisanej mi w Konstytucji i wyprodukowało nadzorcę NFZ, który płaci tylko za jedynie słuszne leczenie. Witaminy, minerały i zdrowe oleje muszę kupować ZA SWOJE!!! A z opieki medycznej nie korzystam. Jak widzę te chore i pokaleczone dzieci z różnymi zespołami poszczepiennymi, z guzami mózgu i białaczkami to szlag mnie trafia. Cała ta lekarska mafia od maleńkości produkuje sobie pacjentów. Myślę, że większość z głupoty, zadufania i braku zdolności do samodzielnego myślenia, reszta dla pieniędzy. Jak dzieci umierają po chemioterapii to wszystko jest dobrze bo zgodnie z procedurami??? Ja choruję raz w roku, raz jeden, właśnie to przypada na teraz. Niefortunnie skończyła mi się witamina C ;) Konwencjonalny system medyczny pada i kij wam w oko oszuści :D

 52. Biednych, maluczkich ludzi jest dookola nas bardzo wielu i kazdy z nich chce zaistniec robiac to wlasna miara. Nieudacznicy, ktorym w zyciu nic nie wyszlo i do niczego nie doszli … staja sie pulapka wlasnego minimalizmu pod kazdym wzgledem. Plakac czy sie smiac … glupich nie sieja

 53. PANIE JERZY debile ,którzy piszą żle o panu nie dorastają panu do pięt . Koncerny farmaceutyczne właśnie takimi ludżmi się wysługują. My się uczymy od pana co mamy robić ,a decyzje i tak podejmujemy sami. Dziękujemy za wszystko co PAN robi.

 54. Na razie najgorzej dla społeczeństwa przypisują się politycy, nie Jerzy Zięba. A dlaczego Go tak się boją, a jak któryś zachoruje to drepcze do Niego po pomoc?

 55. No przepraszam bardzo ale ludzie maja wolna wole , kto chce pójdzie do znachora a kto chce do lekarza i nikomu nic do tego !!!!! Nikt nie będzie mi narzucał własnej woli i mówił mi gdzie mam się leczyć i czy szczepić czy nie !!! Masakra jakaś a najbardziej to chyba trzęsą portkami slabi lakarze bo dobrzy to nie wchodzą w takie dialogi .

 56. Tego typu artykuły świadczą o sile Pana Jerzego Zięby. Poprostu boją się. Pan Jerzy rośnie w siłę wraz z zieloną falą. To typowy przyklad propagandy. Wsyyd mi ,jako Polak za tych ktorzy wypisują tego typu brednie.

 57. Panie Jurku , niech sie Pan trzyma, jest Pan niewygodny to zrozumiale, zrobil Pan tak wiele i zrobi jeszcze wiecej, tego potrzebujemy. Widze Pana na Ministra Zdrowia!!!!!!!!!!!!!!Serdecznie pozdrawiam

 58. Pseudo artykuł jaki i petycja nie trzyma się kupy. Dlaczego? Kto ma wiedzieć to wie, a kto nie wie to niech się dowie. Internet to nie zakazana księga. Wystarczy się odbetonować. Polecam.

 59. Skierwensyny albo trole, paskudy, gnidy, szkodniki, niedouczeni, matoły. Takie społeczeństwo tych, którym Pan Zięba nie pasuje, przepraszam za słowo. Zięba zmienił nie tylko mój światopogląd z medycyny ale poruszył ziemie i niebo aby Ci co chcą zaczęli się zdrowo prowadzić i zdrowo ŻYĆ jeżeli jeszce można bo wiadomo,że nas trują z powietrza, wody i pokarmów. Zdrowie pana Zięby aby był Naszym Ministrem Zdrowia!!!!!! dziekuję za to co pan robi dla społeczeństwa rozumnego. <3 <3 <3

  1. Zgadzam sie Panie Jerzy dziękuję za oświecenie w sprawie cukru itp … Pan na ministra zdrowia ale te kutwy nie nie dopuszczą Pana bo pierniczone koncerny ich sponsorują… Masakra :(

 60. A mi się wydaje,że każdy ma swój rozum i wybiera to co dla każdego najlepsze! Nikt nikogo nie zmusza do wizyt u lekarzy ,znachorów,szarlatanów i kogo tam jeszcze chcecie! TO JEST WYBÓR KAŻDEGO Z NAS !!!! A program jak nie pasuje komuś ,to nie wyłączy telewizor i zacznie słuchać Radia Maryja.Co z Was za idioci?! Ja nienawidzę Kaczora i tego całego PIS ,a w kółko muszę ich słuchać i oglądać ! gdzie mam podpisać petycję ,by się ich na zawsze pozbyć? ŻENADA

 61. Przecież te wszystkie akcje jak ta to ustawki. Szkoda czasu. Idioci się nabierają. A koncerny muszą obsmiac. Inaczej nie potrafią. Zawsze z ludzi, którzy mówią prawdę robi się wariatów albo odwiedza ich seryjny samobójca. Najgorsze jest to, ze ci pozyteczni idioci sraja we wlasny kurnik.

 62. rady Pana Zięby sprawdziły się.Suplementacja kwasem foliowym, wit b12 , wit b6, wit d2, biotyną zmniejszyła poziom homocysteiny z poziomu 69 do 11, dzieki temu zmniejszyło się ryzyko zawału i wylewu.

  1. Przeciez lekarze nas oszukuja i teierdza ze to cholesterol jest be…
   .Niestety Pan Zieba otworzyl ludziom oczy to dlatego jest niewygodny dla biznesu Rockefelera .Kestesmy z Panem!!!!!

  1. Kiedyś na FB napisałam że dobrych lekarzy jest tyle co na lekarstwo reszta to konowały i biznesmeni . W d…e mają zdrowie ludzi !kwadrans +recepta z antybiotykiem i następny. Najgorsze jest to że jest dużo ludzi którzy dają się ogłupić bredniami że sól to śmierć a witamina C to kwasek cytrynowy . Panie Jerzy byle do przodu . Pozdrawiam

 63. Nie rozumiem takich frustratów. Nie podoba im się program Pana Zięby niech nie oglądają ale Oni muszą protestować. Jest wiele idiotycznych programów zwłaszcza na Polsacie i TVN ale ja nie protestuje tylko zmieniam kanał to takie trudne?

 64. zięba nie zaleca leczenia raka witaminą c. to nieporozumienie. on pisze, że dożylne stosowanie dużych dawek witaminy c w znacznym stopniu eliminuje występowanie działań ubocznych przy stosowaniu chemioterapii. pisze też, że zna przypadki, gdzie zastosowanie witaminy c dożylnie doprowadziło do wyleczenia. w swojej książce podaje informacje o badaniach naukowych nad metodami leczenia, które nie są powszechnie stosowane, a są tanie, bezpieczne i skuteczne. podaje źródła. jego książkę poleciła mi osoba z tytułem doktora medycyny.

  1. Kumiko, żeby to zrozumieć, trzeba umieć czytać i rozumieć CO się czyta :-) A oni, ani jednego ani drugiego nie potrafią… Analfabetyzm wtórny w całej krasie. Tak, wielu lekarzy korzysta z moich książek. Ale jak widać głupota ludzka nie zna granic.

  2. Niskie uklony dla pana J .Zieby .Nie zle im pan namieszal w calym biznesie i mafii farmaceutycznej.Z pana wiedza i tym co pan opisuje w swoich ksiazkach na podstawie badan!!!!!! Mozna sie leczyc samemu .Ale z kad beda zyski ??????

 65. Wiem już, dlaczego jesteście nieobiektywni i stronniczy ws. np. przymusu szczepień. Jesteście finansowani przez Centrum Medyczne City Clinic z Warszawy, którą reklamujecie na pasku bocznym.

  1. A nie pomyślałeś, że to reklama kontekstowa, która dopasowała się do treści artykułu? Był już taki w polityce, który oskarżył gazetę o czerpanie zysków z reklam środków na potencję, a nie pomyślał, że dostał reklamę wyprofilowaną na podstawie swoich wcześniejszych zapytań w wyszukiwarce.

 66. Zięba nie jest znachorem – bo znachor to ktoś taki, kto przyjmuje i leczy pacjentów nie posiadając papierka lekarza. Zięba nie leczy (nie ma kliniki ani gabinetu) i nie przyjmuje pacjentów (zarabia na życie w inny sposób). Udziela tylko publicznie porad na podstawie swojej rozległej wiedzy o zdrowiu. Jest za to wyjątkowo znienawidzony przez koncerny farmaceutyczne i tzw. Wielką Farmację, bo jako jeden z ich nielicznych krytyków, używa mądrych i logicznych argumentów. Nie potrafią udowodnić mu, że się myli, wiec zniesławiają od „szarlatanów”. Szarlatan to „oszust zwodzący ludzi swymi rzekomymi umiejętnościami i kwalifikacjami, ciągnący zyski z ludzkiej łatwowierności” (za słownikiem języka polskiego). Znajdźcie chociaż jedną osobę, od której uzyskał zysk z łatwowierności. To co tu napisaliście, to publiczne zniesławienie i może grozić Wam odpowiedzialność prawna.

  1. I taka właśnie jest prawda. Dla nich to jest zbyt skomplikowane, albo… robią to pod publiczkę. Śmiej się z tego… :-))))))

  2. Zgadzam sie P Jerzy to madry czlowiek,w koncu jest ktos kto bezinteresownie martwi sie I pomaga ludziom,wszedzie za wszystko trzeba placic grube pieniadze,a tu okazuje sie ze ludzie moga sobie pomoc za niewielkie pieniadze I prostymi sposobami.Dziekujemy za ta wiedze P Jerzy!

  3. Podziwiam Pana i niech Pan nie przestaje nas ,zwykłych i wykształconych czy mniej wykształconych osób edukować … bo w Panu potęgą wiedzy , sądzę że lekarze wreszcie pójdą po rozum do głowy i się opamiętają …

 67. skoro jest popyt , myślę że gdy zawiedzie tradycyjne leczenie chorzy ludzie łapią się tzw brzytwy i wtedy korzystają z tego różnej maści szarlatani czy kościół co widać po pielgrzymkach po zdrowie do miejsc kultu , i pytanie do portalu dlaczego blokuje?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

Jerzy Urban nie żyje

Powiedzieć, że wraz ze śmiercią Jerzego Urbana odchodzi w przeszłość pewna epoka dziennika…