Sieć marketów sprzedaje “innowacyjną” zabawkę, która ma rozładować agresję u dzieci. Dmuchane worki treningowe mają kształt zwierząt. “Viva!” zachęca do wysyłania protestów do biura obsługi klienta i uświadomienia, że jest to kształtowanie szkodliwych postaw.

“Viva!” zwraca uwagę, że zabawki dostępne są na rynku już jakiś czas, jednak istnieje możliwość, by zmusić sieć do ich wycofania, jeśli wpłynie wystarczająco dużo negatywnych opinii od klientów. Wcześniej dmuchane worki treningowe były dostępne w hipermarketach Carrefour, jednak producent najwyraźniej wycofał je ze sklepów francuskiej sieci.

Działacze fundacji nie widzą powodu, aby dzieci miały rozładowywać agresję akurat na dmuchanym tygrysie czy delfinie, to nie sprzyja kształtowaniu postaw prozwierzęcych. Internauci mają rozbieżne opinie.

“Ostatnio można zauważyć, że wzrastają u was zachowania ekoterrorystycze. Niedługo będziecie protestować przeciwko lodom w kształcie misiów, bo niedźwiedzie cierpią?” – piszą złośliwcy. Jednak przeważają pozytywne komentarze: “Pomysł ogólnie super dla wyładowania energii i złości, ale wystarczyłoby , by była to forma worka. I wydaje mi się, że nie ma tu przesady. My, rodzice wychowujemy dzieci, to fakt. Jednak One mają takie pomysły niestety…”; My kochamy zwierzęta, mamy psa, za chwile będzie chomik , uczymy szacunku i miłości do zwierząt i chętnie kupiłabym coś takiego, ale nie z takimi podobiznami”.

j

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Chciał opijać śmierć Pawła Adamowicza, usłyszał wyrok. „Wolność słowa ma swoje granice”

Sąd Rejonowy w Kościerzynie skazał Kamila J. na prace społeczne za publiczne pochwalanie p…