Podczas łódzkiej konwencji Zjednoczona Lewica zyskała nową, kobiecą twarz. Barbara Nowacka w swoim 45 minutowym przemówieniu przedstawiła wizję i postulaty ZL.

facebook.com/zjednoczonalewica
facebook.com/zjednoczonalewica

Barbara Nowacka zaczęła od powitania koalicjantów oraz liderów dwóch największych formacji – Leszka Millera z Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Janusza Palikota z Twojego Ruchu.

– Spotykamy się w Łodzi. To miasto, w którym, jak w soczewce skupiły się problemy: bezrobocie, problemy społeczne. To miasto było zawsze symbolem walki o godność i prawa pracowników. Dziękuję za zaufanie. Nie unikam odpowiedzialności. Wolność, równość, braterstwo – to fundament dla współczesnej demokracji – powiedziała Nowacka podczas przemówienia. – Polska jest bezpieczna wtedy, kiedy jest zintegrowana z UE i NATO. To dzięki lewicy jesteśmy w tych strukturach – przypominała Nowacka.

Jak się okazuje, Zjednoczona Lewica chce między innymi asymilować imigrantów. Nowacka w swoim długim przemówieniu uderzyła w Prawo i Sprawiedliwość, zaś Janusz Palikot po zakończeniu konwencji poinformował, że jeśli w następnym parlamencie powstanie antypisowska koalicja, to Barbara Nowacka będzie kandydatką Zjednoczonej Lewicy na premiera.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. ZLEW – piękna ksywa na to towarzycho. Ogórek była be a teraz lepsza jeszcze ciotka, która NIE MA ŻADNEJ PROPOZYCJI – KONCEPCJI (jak ZLEW cały) co należy zrobić jak tylko klasyczne FALSE FLAGS podrzucane przez Michnika (lepej się do tyłka bo rypie się sprawa Ukrainy)-Sierakowiaka.
  A jak zobaczyłem Cimoszkę, Millera, i jeszcze kilku – to….. Kwachu oczywiście, stoi za całą imprą.
  Dla mnie Miller-Kwachu: DO TRYBUNAŁU STANU za:
  – więzienia CIA w RP,
  – wysłanie wojsko do Afganistanu
  – ZA CAŁOKSZTAŁT bo dali się kupić w 1989 i DOPUŚCILI, że pacany postsolidarnościowe….. Nie na darmo dzisiaj Marcin Król pisze książeczkę „BYLIŚMY GŁUPI”. Tytuł winien jednak brzmieć: BYLIŚMY I JESTEŚMY IDIOTAMI.
  Sorki, znam kilka osób z SLD, bardzo przyzwoite persony, Tak samo zresztą z PiS czy „od Kukiza”. Wiem, brzmi to „idiotycznie” ale działając na niwie samorządowej miałem okazję się przekonać. Nie znam natomiast ŻADNEGO człowieka z PO, który by zasługiwał na zaufanie (to drobni geszefciarze) czy tzw. „NGO” – to jest dopiero menelia.

 2. Marcelino, nie idźcie tą drogą! Na listach ZL jest wielu porządnych ludzi, Osobno na jedynkach też ma wstydliwe przypadki (Częstochowa).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Pierwsze śmiertelne ofiary kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Odnaleziono ciała migrantów

Są pierwsze śmiertelne ofiary kryzysu migracyjnego na polskiej granicy. Imigrant z Iraku z…