Mohammed Almughanni spotkał z przemocą werbalną w sklepie. Agresywny rasista chodził za nim miotając groźbami i rynsztokowymi obelgami. Palestyńczyk wszystko nagrał, a film opublikował na Facebooku.

Sytuacja miała miejsce w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Na filmie widzimy młodego Polaka, który w wyjątkowo prostacki sposób obraża i prowokuje do fizycznego starcia studenta z Palestyny. Napastnik chodzi za Mohammedem wokół regału kierując w jego stronę stek obelżywych określeń. „Dzwoń kurwa Allachu zjebany” – bełkotał polski rasista. „No chodź zajebany brudasie” – zachęcał do konfrontacji.  Rasista nie reagował na prośby ekspedientki o opuszczenie lokalu.

Przytomność umysłu Mohammeda, który filmował całe zajście, a po wyjściu ze sklepu udawał, że dzwoni po policję, prawdopodobnie uratowała go przed fizyczną napaścią. Spodziewając się przyjazdu radiowozu, polski chuligan uciekł z miejsca zdarzenia.

….no comment

Posted by Moha Mugha on 24 styczeń 2016

Mohammed w rozmowie z łódzkim wydaniem „Gazety Wyborczej” przyznaje, że w niedalekiej przeszłości spotkał się z podobnymi zachowaniami ze strony Polaków.

– Byłem już dziesięć razy ofiarą agresji słownej. To nie była najgorsza sytuacja, ale wcześniej nie nagrywałem. Ja żyłem w najgorszych czasach. Doświadczyłem wojny, więc taki chłopak mnie nie wystraszy – wyznaje Palestyńczyk, który od trzech lat studiuje reżyserię na Łódzkiej Akademii Filmowej. Jego talent został doceniony w listopadzie 2015 roku, kiedy otrzymał Nagrodę im. Aleksandra Kamińskiego za brawurowy dokument „Shujayya”, ukazujący rodzinę, która ucierpiała podczas izraelskich bombardowań w Strefie Gazy i jej spojrzenie na tragedię wojenną.

Na fali rasistowskiego szczucia w Polsce w ostatnich miesiącach doszło do wielu aktów agresji. We wrześniu w Świnoujściu grupa 13-latków pobiła swojego rówieśnika, którego jedyną winą była ciemna karnacja skóry. Chłopcy przyznali potem, że inspirację czerpali z haseł skandowanych na antyimigranckiej demonstracji, która przeszła ulicami ich miasta kilka dni wcześniej. Kilka tygodni później w Poznaniu młody nacjonalista brutalnie skatował Syryjczyka, który z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. W tym samym mieście tydzień temu doszło do napaści na chilijskiego tancerza. „Wypierdalaj z tego kraju” – usłyszał artysta. Pod koniec listopada w Szczecinie grupa nacjonalistycznych bandytów napadła na Nataniela Marsala Cabitango, znanego jako „Chillu”, wokalisty zespołu Raggafaya. – Nie jesteś Polakiem! – krzyczeli agresorzy. Na początku grudnia w Krakowie ochroniarz jednego z klubów pobił i poniżył Brytyjczyka z hinduskimi korzeniami. Mężczyznie nie spodobał się turban, który miał na głowie wyznawca sikhizmu.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. To jest właśnie w Polsce problem, terroryzm prawicowy bo innego to tutaj nie ma. A odnośnie Niemiec i molestowań, dlaczego to nie bulwersuje? …

  Gimnazjaliści zbiorowo zgwałcili 31-latkę i nagrali to komórką!

  http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zary/art/7910998,gimnazjalisci-zbiorowo-zgwalcili-31latke-i-nagrali-to-komorka,id,t.html

  Przez 9 miesięcy gwałcili pod Tarnowem 17-latkę

  – Kobieta zmuszana była do obcowania płciowego w różnych miejscach i w różnych konfiguracjach osobowych – mówi Elżbieta Potoczek-Bara, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie. W sumie oskarżonych o gwałty zostało 10 mieszkańców jednej wioski. Najmłodszy to 17-latek, najstarszy ma 33 lata, jest żonaty i ma dzieci.

  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/464513,przez-9-miesiecy-gwalcili-pod-tarnowem-17latke,id,t.html

  Żnin: Koledzy gwałcili mnie po kolei

  http://m.se.pl/wiadomosci/polska/koledzy-gwacili-mnie-po-kolei_154347.html

  Gwałcili ją przez całą noc. Dziewięć razy dzwoniła na policję, pomoc nie nadeszła

  http://www.to.com.pl/polska-i-swiat/art/6335234,gwalcili-ja-przez-cala-noc-dziewiec-razy-dzwonila-na-policje-pomoc-nie-nadeszla,id,t.html

  1. Pfff… gwałty dokonane przez białych katolików? No weź, to się przecież nie klika… (oczywiście sarkazm)

  2. Jaanibykto

   Powodem tego że islamiści są zbyt nadpobudliwi do kobiet jest wstrzemięźliwość, tam się przestrzega że seks dopiero po ślubie, więc mamy ogrom młodego chłopa sfrustrowanego seksualnie, z zerwanymi więziami partnerskimi ( bo seks jest więziotwórczy) przez co chcą tak dominować. U nas w Polsce kler naucza dokładnie tego samego, seks jest zły, wstydliwy, tabu, wstrzemięźliwość itd… Czyli kościół zamienia polaków w gwałcicieli. A szczególnie młodych po takim religijnym praniu mózgu, gdzie niesłychanie rośnie przemoc seksualna, z punktu widzenia nauki kler naucza dewiacji. Tak więc nie różnimy się z islamistami, cofneliśmy do krajów plemiennych , przedcywilizacyjnych, tym samym przemoc staje się powszechna na kobietach. Co kler dokładnie z zaburzeń seksualnych ostatnio pokazał, jak damski bokser bojkotuje ustawę antyprzemocową. A ty buraki myślą białe katoliki że są czym lepszym, no niestety.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

PE przyznaje pracownikom prawo do bycie offline. Niemiecki neoliberał zaniepokojony, straszy bezrobociem

Niemiecki ekonomista Gunther Schnabl krytycznie ocenia czwartkową decyzję Parlamentu Europ…