Share Button

Mohammed Almughanni spotkał z przemocą werbalną w sklepie. Agresywny rasista chodził za nim miotając groźbami i rynsztokowymi obelgami. Palestyńczyk wszystko nagrał, a film opublikował na Facebooku.

Sytuacja miała miejsce w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Na filmie widzimy młodego Polaka, który w wyjątkowo prostacki sposób obraża i prowokuje do fizycznego starcia studenta z Palestyny. Napastnik chodzi za Mohammedem wokół regału kierując w jego stronę stek obelżywych określeń. „Dzwoń kurwa Allachu zjebany” – bełkotał polski rasista. „No chodź zajebany brudasie” – zachęcał do konfrontacji.  Rasista nie reagował na prośby ekspedientki o opuszczenie lokalu.

Przytomność umysłu Mohammeda, który filmował całe zajście, a po wyjściu ze sklepu udawał, że dzwoni po policję, prawdopodobnie uratowała go przed fizyczną napaścią. Spodziewając się przyjazdu radiowozu, polski chuligan uciekł z miejsca zdarzenia.

….no comment

Posted by Moha Mugha on 24 styczeń 2016

Mohammed w rozmowie z łódzkim wydaniem „Gazety Wyborczej” przyznaje, że w niedalekiej przeszłości spotkał się z podobnymi zachowaniami ze strony Polaków.

– Byłem już dziesięć razy ofiarą agresji słownej. To nie była najgorsza sytuacja, ale wcześniej nie nagrywałem. Ja żyłem w najgorszych czasach. Doświadczyłem wojny, więc taki chłopak mnie nie wystraszy – wyznaje Palestyńczyk, który od trzech lat studiuje reżyserię na Łódzkiej Akademii Filmowej. Jego talent został doceniony w listopadzie 2015 roku, kiedy otrzymał Nagrodę im. Aleksandra Kamińskiego za brawurowy dokument „Shujayya”, ukazujący rodzinę, która ucierpiała podczas izraelskich bombardowań w Strefie Gazy i jej spojrzenie na tragedię wojenną.

Na fali rasistowskiego szczucia w Polsce w ostatnich miesiącach doszło do wielu aktów agresji. We wrześniu w Świnoujściu grupa 13-latków pobiła swojego rówieśnika, którego jedyną winą była ciemna karnacja skóry. Chłopcy przyznali potem, że inspirację czerpali z haseł skandowanych na antyimigranckiej demonstracji, która przeszła ulicami ich miasta kilka dni wcześniej. Kilka tygodni później w Poznaniu młody nacjonalista brutalnie skatował Syryjczyka, który z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. W tym samym mieście tydzień temu doszło do napaści na chilijskiego tancerza. „Wypierdalaj z tego kraju” – usłyszał artysta. Pod koniec listopada w Szczecinie grupa nacjonalistycznych bandytów napadła na Nataniela Marsala Cabitango, znanego jako „Chillu”, wokalisty zespołu Raggafaya. – Nie jesteś Polakiem! – krzyczeli agresorzy. Na początku grudnia w Krakowie ochroniarz jednego z klubów pobił i poniżył Brytyjczyka z hinduskimi korzeniami. Mężczyznie nie spodobał się turban, który miał na głowie wyznawca sikhizmu.

[crp]

Share Button

4 komentarze

 1. glob napisał:

  A owocem tych czynów był szczurzec.

 2. glob napisał:

  To jest właśnie w Polsce problem, terroryzm prawicowy bo innego to tutaj nie ma. A odnośnie Niemiec i molestowań, dlaczego to nie bulwersuje? …

  Gimnazjaliści zbiorowo zgwałcili 31-latkę i nagrali to komórką!

  http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zary/art/7910998,gimnazjalisci-zbiorowo-zgwalcili-31latke-i-nagrali-to-komorka,id,t.html

  Przez 9 miesięcy gwałcili pod Tarnowem 17-latkę

  – Kobieta zmuszana była do obcowania płciowego w różnych miejscach i w różnych konfiguracjach osobowych – mówi Elżbieta Potoczek-Bara, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie. W sumie oskarżonych o gwałty zostało 10 mieszkańców jednej wioski. Najmłodszy to 17-latek, najstarszy ma 33 lata, jest żonaty i ma dzieci.

  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/464513,przez-9-miesiecy-gwalcili-pod-tarnowem-17latke,id,t.html

  Żnin: Koledzy gwałcili mnie po kolei

  http://m.se.pl/wiadomosci/polska/koledzy-gwacili-mnie-po-kolei_154347.html

  Gwałcili ją przez całą noc. Dziewięć razy dzwoniła na policję, pomoc nie nadeszła

  http://www.to.com.pl/polska-i-swiat/art/6335234,gwalcili-ja-przez-cala-noc-dziewiec-razy-dzwonila-na-policje-pomoc-nie-nadeszla,id,t.html

  • Jaanibykto napisał:

   Pfff… gwałty dokonane przez białych katolików? No weź, to się przecież nie klika… (oczywiście sarkazm)

  • glob napisał:

   Jaanibykto

   Powodem tego że islamiści są zbyt nadpobudliwi do kobiet jest wstrzemięźliwość, tam się przestrzega że seks dopiero po ślubie, więc mamy ogrom młodego chłopa sfrustrowanego seksualnie, z zerwanymi więziami partnerskimi ( bo seks jest więziotwórczy) przez co chcą tak dominować. U nas w Polsce kler naucza dokładnie tego samego, seks jest zły, wstydliwy, tabu, wstrzemięźliwość itd… Czyli kościół zamienia polaków w gwałcicieli. A szczególnie młodych po takim religijnym praniu mózgu, gdzie niesłychanie rośnie przemoc seksualna, z punktu widzenia nauki kler naucza dewiacji. Tak więc nie różnimy się z islamistami, cofneliśmy do krajów plemiennych , przedcywilizacyjnych, tym samym przemoc staje się powszechna na kobietach. Co kler dokładnie z zaburzeń seksualnych ostatnio pokazał, jak damski bokser bojkotuje ustawę antyprzemocową. A ty buraki myślą białe katoliki że są czym lepszym, no niestety.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*