… a także wszelkie prawa logiki. Na konferencji „Profilaktyka, rozpoznanie przyczyn i leczenie niepłodności” w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu prof. Chazan błysnął mądrością, która kilka razy obiegła już internet. Profesor w ostatnich latach miał znacznie więcej takich wystąpień.

facebook.com/Nie płacę za Chazana
facebook.com/Nie płacę za Chazana

„Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę, a przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę” – to już klasyk. Sympozjum, które miało dotyczyć wyłącznie naukowych aspektów rozpoznawania praz leczenia niepłodności, Bogdan Chazan zmienił w światopoglądowy wiec, propagujący wyłącznie niepopartą naukowymi argumentami ideologię. Mimo żenującego poziomu dyskusję i doprowadzenie spotkania do końca jednak mu umożliwiono. Wyprowadzono kobiety, które przerwały mu wykład i z czarnym transparentem skandowały „Chcemy opieki medycznej, nie watykańskiej”, udało im się też odczytać na głos opis zdeformowanego płodu – podobnego do tego, którego abortowania odmówił Chazan w Szpitalu Św. Rodziny w Warszawie, choć zezwalały na to przepisy.

To nie jedyna perełka wygłoszona przez profesora. Oto the best of:

„Kto nie zabija dzieci, nie może pracować w publicznym szpitalu”;

„Rodzice uważają, że życie ma być lekkie, łatwe, przyjemne, a jeżeli dziecko ma to zmienić, to trzeba je zniszczyć”;

„Może pan sobie wyobrazić miejsce, w którym kat wykonuje swój wyrok. Taka atmosfera towarzyszy procedurze aborcji”;

„Udostępnianie pigułki >>dzień po<< bez recepty może mieć dewastacyjny wpływ na zdrowie prokreacyjne kobiet, w tym na płodność w przyszłości”;

„Ustawa o in vitro odczłowiecza dziecko. Po to by można je było sztucznie tworzyć selekcjonować, abortować”;

„Lekarz nie może korzystać z encykliki w domu, a z encyklopedii w pracy”.

Najwyraźniej profesor korzysta z nieznanych dokumentów propagujących połączenie otyłości z prawicowymi poglądami, co umożliwić ma niczym niezakłóconą płodność.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Roger Waters ma radę dla Zuckerberga: „Pierdol się”

To reakcja znanego muzyka z zespołu Pink Floyd na propozycje Facebooka, by wykorzystać jed…