W sobotę odbyło się spotkanie zwolenników Jednomandatowych Okręgów Wyborczych i Pawła Kukiza. Przyjechało kilka tysięcy „woJOWników”. Ruch nie będzie miał programu, na listy wyborcze zaprosi m.in. Ogórek i Korwin-Mikkego. Kukiz uważa, że jego kandydaci będą prześladowani przez służby.

facebook.com/PrezydentKukiz
facebook.com/PrezydentKukiz

Paweł Kukiz podczas spotkania tłumaczył, że „zdrajców można pozbyć się na dwa sposoby: albo w sposób bardzo radykalny, albo w sposób demokratyczny”. – Wybieramy drugi sposób, bo jesteśmy dobrymi ludźmi – zapewniał łaskawie. – Walczymy z systemem. System zrobi wszystko, gdy pozna nasze metody, by nas spacyfikować. Więc im szybciej pokażemy swoje metody, to system będzie miał więcej czasu na tę pacyfikację – mówił muzyk. W „walce z systemem” pomogą mu „niezależni eksperci” – Ryszard Florek, jeden z najbogatszych biznesmenów w Polsce, Cezary Kaźmierczak, szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, który uważa, że „przyjęcie studenta na umowę o pracę, to wyrok śmierci” czy Robert Gwiazdowski z Centrum im. Adama Smitha, były prezes rady nadzorczej ZUS.

Jak zapowiedział Kukiz na listy zaprosi wszystkich „antysystemowych” kandydatów na prezydenta – w tym Magdalenę Ogórek, Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna czy Mariana Kowalskiego. Jak zapowiada muzyk, więcej na temat list ujawni pod koniec lipca. Chce to jednak zrobić jak najpóźniej. Dodał ponadto, że na listach znajdą się przede wszystkim młodzi ludzie, ponieważ służbom „ciężko będzie znaleźć na nich haki”.

Na listy zaproszony ma być również Paweł Tanajno, kandydat Demokracji Bezpośredniej. „Nie dajcie się skłócić. Przeciwnik jest jeden. Jest nim establiszment władza, która żeruje na tym kraju od 25 lat bez względu na to jaki ma kolor. Wrogiem jest patriokracja i nie ważne czy pis czy po czy palikot. Ten system odebrał nam Polskę,uczynił z nas poddanych a nie suwerenów. My zwykli obywatele wobec takiego wroga nie możemy dać sie teraz podzielić na lewice i prawicę,dać się skłócić w tematach zastępczych typu aborcja. Najpier domagamy się aby elity polityczne oddały nam suwerenną władzę na państwem,a gdy już ją odzyskamy możemy spierać się aby podjąć decyzję” – napisał na swoim facebooku przyjmując język Kukiza.

„Antysystemowy kandydat” Paweł Kukiz zapowiada, że po przejęciu władzy chce zmienić konstytucję.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. W ruchu KUKIZA nie chodzi o a/program b/ ludzi (jak widac zaproszeni do kółeczka są wszyscy -którzy zgodzą się byc anty systemowacami pod parasolem muzyka.
  c/ TU CHODZI O LUDZI ZZA PARAWANU ,KTÓRZY JUŻ WYŁOŻYLI KILKADZIESIĄT/KILKASET BANIEK NA TE DYRDYMAŁY ,HOŁUBCE I SONGI ZE SCENY.
  Wiem że wielu młodych strasznie się tą nową patriotyczna inicjatywą podnieca -jak niegdyś Palikotem(i jego penisową krucjata anty-klerykalną ,czy pluciem na modlących się na Krakowskim Przedmieściu po katastrofie TU 154)
  Jednak nikt nie dotarł do sponsorów te prowincjonalnej” dyskoteki „.
  Jedno jest pewne -JEDNYMI Z NICH SĄ LIBERAŁOWIE ,KTÓRZY NIE ZMIEŚCILI SIĘ U PETRU ,KAPITAŁ I…??? ??? ???

 2. a mnie się podoba „GONIĆ K…Y i ZŁODZIEI” – Kukiz przywołał „klasyka” czyli Pilsudskiego. I cała Warsiawa goni w piętkę. A tak na marginesie tym pacanom estetom rodem z Wybiórczej/Polityki/Krytyki Politycznej i z strajku.eu (Michnikom, Modzelewskim, Smolarom, Sierakowskim, Sorosom, etc, etc): jak niejaki Król pisze książkę „Byliśmy głupi” to co miała na myśli? Kukiza i tych „populistów”? A kto zmajstrował:
  – ca 900 mld pln „długu” (plus ukryty dług samorządów w wys. stokilkadziesiąt miliaród PN wg Hausnera w Zdaniu)
  – 2 mln bezrobocie
  – katastrofę demograficzną (to prof. Oręziak dzisiaj w TVN24) plus ca 2 mln na „zmywaku w londonie”: a ktoś w tej audycji (TVN24) powiedział, że ca 600 tys. osób pobiera emerytury z ZUS i pracuje (i nie dotyczy to sprzątaczki/dozorcy tylko takich LITYŃSKICH, WUJCÓW, etc, ect: WSZYSCY OCZYWIŚCIE W BUDŻETÓWCE (bo przecież idiotami nie są),
  – KATASTROFĘ w EDUKACJI (dzisiaj mówił o tym prof. Blikle w TVN24 a Czapiński siedział jak głupi i „morda w kubeł”: jakoś mi się widzi, że te miliony „humanistów” (nauki polityczne, marketingi, EKONIMIŚCI, etc, etc) raczej nie zbawią RPjakiśtamnumer i raczej się nie mylę.
  – KATASTROFA w SŁUŻBIE ZDROWIA
  – KORUPCJA plus NEPOTYZM
  – ale za to mamy „wyzwalanie Ukrainy”, rozwój „inteligentny”, a nierówności zwalczamy „in vitro”, „genderem”, „zwalczanie przemocy w rodzinie”, „transgender”
  Dupkom ze „strajku.eu” się wydaje, że swoim bełkotem poprawności politycznej coś „wytłumaczą”. Jak się skompromitowali syćkie „profesory” tak również, copy-writerzy/ghost-writerzy mieniący się „dziennikarzami” są równie UMOCZENI. Tak jak Boni dostał w dziób od Boniego tak Orłoś dostał też od kogoś w dziób: ja rozumiem, mało „eleganckie”. Ale jak CHAMÓW UCZYĆ PRZYZWOITOŚCI? Że co? Że Sikorski taki elegancki? A Kwachu „dorabie” u Kulczyka czy „na Ukrainie”? A Wałęsa „wykłada” za 100 tys.$ dolków? A Kaczor „wymięty”? Komorowskiego sobie daruję. SAMI „NIEPOPOPULIŚCI”. WALCIE SIĘ „REWOLUCJONIŚCI” ze „strajku.eu”.

  1. W 2020 roku skończy się kroplówka z EU. Teraz się toczy walka o rząd dusz i o władzę (czyli o koryto). Po 2020 roku wkurwienie ludu będzie większe, ale nie będzie kasy na igrzyska. Kukiz to opium dla mas. Ma uspokoić lud i przekonać ich, że nic się nie stanie i żeby wzięli sprawy w swoje ręce bo po 2020 władza im już nie pomoże. JOW pomogą też utrzymać po 2020 porządek w kraju.

 3. „Jak zapowiedział Kukiz na listy zaprosi wszystkich „antysystemowych” kandydatów na prezydenta – w tym Magdalenę Ogórek, Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna czy Mariana Kowalskiego. Jak zapowiada muzyk, więcej na temat list ujawni pod koniec lipca. Chce to jednak zrobić jak najpóźniej. Dodał ponadto, że na listach znajdą się przede wszystkim młodzi ludzie, ponieważ służbom „ciężko będzie znaleźć na nich haki”.”

  Ja tą wypowiedź odczytuję w ten sposób, że wyżej wymienionych Kukiz wystawia tym wspomnianym służbom na odstrzał żeby bronic tych mitycznych młodych. Bójcie się Panie Korwin i inni oraz nie wyrzucajcie śmieci do jesiennych wyborów bo służby mogą coś na was znaleźć. A jeśli nie służby to np. Pan 100noga.

  http://pikio.pl/stonoga-kuzniar-uprawial-seks-ze-swoja-nauczycielka/

 4. A anty-systemowość Pani Ogórek to chyba na tym polega, że dzięki niej betonowy elektorat ma dość SLD i dzięki jej kandydaturze upadnie jedna z systemowych partii – SLD? Mata Hari i anty-systemowa piąta kolumna w spódnicy i botkach za parę tysięcy?

 5. Przed wyborami do Parlamentu EU Korwin gadał, że Tusk i Merkel zrobią wszystko żeby go i jego partie zniszczyć. Jak wiadomo Korwin w tamtych wyborach odniósł całkiem przyzwoity wynik i dostał się do Sejmu EU. Teraz Kukiz straszy służbami.

  A co do Pana Florka do odebrał w 2012 r. nagrodę z rąk byłego prezydenta Komorowskiego. Jako antysystemowiec powinien chyba ją teraz zwrócić? Czekam na ten gest z jego strony.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Waryński nie może być patronem łódzkiej szkoły

Haniebna i kompromitująca decyzja nauczycieli, rodziców i dyrekcji szkoły nr 184  w Łodzi.…