Kamil Grosicki, 83-krotny reprezentant Polski, zawodnik klubu z najlepszej i najlepiej opłacanej piłkarskiej ligi na świecie, zdecydował się dorobić zachwalając okna firmy o wdzięcznej nazwie Dobroplast.

Grosicki od czterech lat występuje na angielskich boiskach. Jego zarobki w West Bromwich Albion wynoszą 900 tysięcy euro rocznie. W latach 2014-2017 reprezentował barwy francuskiego Stade Rennais, inkasując rocznie 700 tys. euro. Wcześniej przez trzy lata grał w tureckim Sivassporze, gdzie jego gaża wynosiła pół miliona euro rocznie. A zatem Kamil Grosicki od 10 lat nie schodzi poniżej dwóch milionów złotych rocznego przychodu, do czego trzeba doliczyć również premie i honoraria z PZPN za sukcesy kadry narodowej.

Podpisanie kontraktu z Dobroplast

Wydaje wam się, że to fura szmalu i zero zmartwień? Kamil Grosicki postanowił sobie jeszcze dorobić. Niedawno podpisał kolejny kontrakt, tym razem nie z klubem z Premier League, a z rodzimą firmą Dobroplast. Piłkarz, znany dotąd z dynamicznych rajdów i celnych dośrodkowań, sprawdzi się terasz w nowej roli – promotora sprzedaży okien i drzwi.

Jak donosi portal Wirtualne Media, właśnie wystartowała pierwsza odsłona kampanii „Okna dbające o Dom” z udziałem Grosickiego. Główne aktywności skupią się na internecie, punktach sprzedaży stacjonarnej i social mediach – w tym na Instagamie Kamila Grosickiego. Kampania będzie promować sklep internetowy Dobroplastu.

Dziś rano piłkarz uraczył ponad pół miliona swoich fanów następującym zwierzeniem:

„Policzyliśmy z Dominiką, że w czasie mojej kariery żyliśmy w wielu krajach, w różnych strefach klimatycznych, gdzie nieraz było za chłodno a nieraz za ciepło. Zawsze jednak najważniejszy był dom i rodzina. Dla mnie współpraca z oknami Dobroplast – obecnymi w 30 krajach świata, jest szansą aby powiedzieć, jak ważny jest dom i to jak spędzasz w nim każdą chwilę. To jest naprawdę dobry produkt, który zadba o nasz dom, niezależnie od tego gdzie zdecydujemy się zamieszkać. Sprawdźcie tutaj (adres internetowy sklepu)”

Format mistrza sportu poznaje się nie tylko po jego wyczynach na arenie, ale również poza nią.

 

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Chciwość i głupota doprowadzi nas wszystkich na skraj przepaści.
    … Za mało biedaczek zarabia… Żałosne.

  2. A nie lepiej nazwać oszusta oszustem? Po co rowodzić się nad moralnością tego zakłamanego kopaczobiegaczyka? Ja w każdym razie nie dostaję erekcji gdy widzę jakiegokolwiek przygłupa, nie potrafiącegi nic oprócz sztuczek, z którymi nie przyjęto by czegoś takiego nawet do podrzędnej trupy cyrkowej… Bo nawet w takowej jednak coś trzeba umieć…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Polska ucieka się pod obronę Trybunału Konstytucyjnego przed Fit for 55

Program drastycznych zmian w polityce energetycznej w Europie, zaprezentowany przez UE i m…