Islamofobiczna organizacja Polska Liga Obrony rozszerza swoje działania. Jej działacze chcą publikować adresy zamieszkania i miejsc pracy wyznawców islamu mieszkających w Polsce.

facebook.com/PolskaLigaObrony
facebook.com/PolskaLigaObrony

Zapowiedź utworzenia serwisu z danymi osobowymi polskich muzułmanów pojawiła się na facebookowej grupie Stop Islamization of Poland, prowadzonej przez członków PDL. Informację zamieścił Dariusz Mazurek, jeden z liderów organizacji, obsesyjny islamofob. Oprócz rejestru muzułmanów rasiści chcą jeszcze założyć sklep z gadżetami oraz regularną gazetę.

Anna Tatar ze Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” zwraca uwagę, że na podobny pomysł wpadli już kiedyś polscy neonaziści. – Ten projekt przypomina serwis Redwatch, na którym skrajna prawica zamieszczała zdjęcia i adresy działaczy lewicowych, LGBT i antyfaszystowskich. W tym przypadku również chodzi o zastraszenie polskiej społeczności muzułmańskiej i zmuszenie jej członków do opuszczenia Polski – ocenia działaczka organizacji, która od kilkunastu lat monitoruje działania grup faszystowskich i rasistowskich.

Dariusz Mazurek dotychczas dał się poznać jako organizator akcji budzących więcej rozbawienia niż strachu. Jest niezwykle aktywny na grupach i formach internetowych. Zamieszcza na nich mnóstwo postów i obrazków przedstawiających prymitywne stereotypy jak np. muzułmanin – terrorysta czy muzułmanin – wyłudzacz pomocy socjalnej. „Chyba się zgodzicie z nami z PLO, że nie chcemy mieć muzułmanów u nas w kraju, przecież chcieli nam dokonać wielu zamachów terrorystycznych na terenie naszego kraju” (pisownia oryginalna) – pyta Mazurek na Facebooku. Na początku ubiegłego roku wraz z kolegami ratował polskie kobiety przed muzułmanami w warszawskich klubach i dyskotekach. Działacze PLO zaczepiali na imprezach pary, składające się z Polek i mężczyzn wyglądających na przybyszy z krajów islamskich. Kobietom wręczali ulotki z informacjami o śmiertelnym niebezpieczeństwie, grożącym im ze strony ich partnerów oraz zalecali niezwłoczne zakończenie znajomości. Ostrzegali, że grozi im m.in. przykuwanie do kaloryferów, porwanie i wywiezienie z Polski czy honorowe zabójstwo.

Działacze PLO nic sobie nie robią z tego, że ich pomysł narusza ustawę o ochronie danych osobowych, według której udostępnianie danych lub umożliwianie dostępu do nich osobom nieupoważnionym jest przestępstwem ściganym z urzędu.

Polska Liga Obrony jest na razie organizacją bardziej komediową niż stwarzającą realne zagrożenie. Jej członkowie próbują jednak wychodzić ze swoimi uprzedzeniami poza sferę wirtualną. W lutym bieżącego roku „działacze” z Poznania rozlepiali w okolicach miejscowego meczetu nawołujące do nienawiści wlepki oraz straszyli dzieci, uczęszczające do centrum modlitewnego na zajęcia z Koranu, pokazując im gest podrzynania gardła. Sprawcy zostali uznani za winnych obrazy uczuć religijnych oraz nawoływania do nienawiści na tle religijnym. Sąd w stolicy Wielkopolski skazał ich na kary grzywny od 1 do 4 tysięcy złotych oraz kary pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Widze ze pomysł zaczerpnięty z holandi, ale wtedy to was polakow znakowano na stronie internetowej, polecam aby zaznajomic sie kim sa muzulmanei w polsce, lekarze ktotrzy zostali tutaj, studenci medycyny, dyplomaci, biznesmeni, a potem przybysze z tunezji ktorzy maja kebaby,polecam w przestac czytac z internetu inf po polsku nt muzulmanow wtedy moze zaczniecie myslec, sytuacja muzulmanow we fancji o ktorej mowicie jest calkiem inna to robotnicy ktorzy zbudowali francje po II wojnei swiatowej, i wieksza przestepczosc czy bezrobocie moze byc norma, tak jak nowa huta w krakowie

 2. A kto tutaj zapraszał islam????? My pijemy wódkę z sąsiadami jemy kiełbasę z ogniska………… Sami widzicie że się nie nadają. I proszę nie używać słów „rasista „,”islamofob ” my porostu jesteśmy uprzedeni do islamu. Takie uprzedzenie nie bierze się z nikąd. Nasza kultura jest mocno powiązana z religią i nie wyobrażam sobie jak to ma miejsce w Europie że rada islamski dzielnicy nie pozwoli mi obchodzić świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy, bo to obraża ich religie. Osobiście rasistą nie jestem ale niech tylko który powie przy mnie „Allach akbar „…….

 3. Doskonały pomysł z prowadzeniem inwentaryzacji muzułmanów w Polsce. Jestem jak najbardziej za. Plus miejsca modlitewne. Trzeba kontrolować ich w 100%.

 4. Świetny pomysł. Rejestrować tą średniowieczną dzicz. Jak ktoś powiedział, warto by ich czipować. Wtedy w razie nieuniknionego zniszczenia przez tę hołotę jakiegoś zabytku, od razu byłoby wiadomo kto to zrobił i możnaby deportować w procedurze przyspieszonej.

 5. CZY tą organizację wraz z przewodniczącym POJEBAŁO?!!!!!!!!!!!!!
  Widać , że nigdy nie miałeś nie rozmawiałeś z muzułmaninem , przemawia przez Ciebie debilu nienawiść spowodowana nie wiadomo czym. A czy wy byście chcieli aby np. w Anglii były udostępniane adresy, miejsca pracy polaków i Ci którzy nas nie nie widzą obrzucali nas wyzwiskami. MACIE ŁBY wypełnione tym , co przekazuje wam TV i ten chory człowiek!!!!!!!!!!
  OBUDŹCIE SIĘ W KOŃCU !!!!!!!!!!!

  1. A ktoś kiedyś do ciebie strzelał? Wiesz jak to jest? Pogadaj sobie z człowiekiem który był na wojnie z czymś takim. Może zacznijmy zbierać komunistów i nazistów z całego świata? Przecież oni tylko mordowali, nic wielkiego. Codziennie jak wychodzę z domu to po drodze zabijam 5 osób ścinając im głowy.

  2. To przejdź na chrześcijaństwo, i wódki się napijemy i nikt nie będzie strzelał…… A co do tych głów to na mnie uważaj.

 6. Świetny pomysł. Ja bym jeszcze kazał muslimom wszczepiać nadajniki GPS pod skórę, żeby każdy mógł w necie sprawdzić gdzie grasują.

  1. To jest najlepsze rozwiązanie, spis, domy modlitewne z daleka od miast itp zamieszkałych przez chrześcijan z jedną drogą dojazdową i dużym okiem, żadnych meczetów w miastach!!!, i GPS gdzie grasują. Za ich przewinienia kara nie w zawieszeniu a kara finansowa! Państwo będzie miało dodatkowy dochód.

 7. Bardzo dobry pomysł ! Oni są zagrożeniem dla każdej żywej istoty a nawet dla miast, zabytków, architektury, kultury !!! Rejestr to świetny pomysł !
  Myślę, że można znaleźć/zrobić ustawę na to bydło:
  Konstytucja RP, art. 53:
  5. Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.
  6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.

  1. Dobra jak chcecie żeby było u nas jak we francji i niemczech to prosze bardzo wyjeżdżajcie sobie do tamtych „tolerancyjnych” krajów, napewno was przyjmą jakieś 3 kałachy 5 kg C4 i kilka arabów krzyczących „allach akbar!”. Polecam poczytać historię i zobaczyć czym się kończyły kraje wielokulturowe , ba nie musicie nawet czytać odlegle dzisiaj mamy dwa kraje które dopiero co podałem.

  2. Założenie jest takie – tłumaczy Adam – że im mniej ludzie wiedzą, tym lepiej. Więc jak ktoś zapyta, co tam się działo z tym meczetem w Gdańsku, to ja powiem: „Nie wiem”. Jak ktoś spyta, czy to nasi go spalili, powiem: „Nie wiem. Może tak, może nie. Nie wiem”. Co się dzieje z Czeczenami w Białymstoku, kto ich tam ściga? „Nie wiem”. Kto im podpala chałupy? „Nie wiem”. Kto im podpala samochody? „Nie wiem, nie znam”. I nie będę wtedy kłamał, bo ja naprawdę tego nie wiem i tego nie wie nikt poza tym, który to robi. Nawet prezes tego nie wie.

   Darek musi doprecyzować: – Jeżeli są poszczególne osoby, które chcą się indywidualnie bawić, to albo kogoś informują, albo dostają od kogoś pozwolenie. A z tym podpalonym mieszkaniem to była głupota, bo nie zorientowali się, że to nie był muzułmanin, tylko Hindus!

   Chłopak z Białegostoku przewraca oczami: – Nikomu nic się nie stało. Drzwi się tylko zjarały i zaraz afera na cały kraj! – A podpalanie mieszkań?

   – Tego nie unikniesz i będą kolejne takie numery, bo to multikulturalizm prowadzi do nienawiści między rasami. -” – to jest wywiad z pseudopatriotami, którzy grożą nastepnymi podpaleniami.Prokuratura powinna tym się zainteresować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rajd ku czci zapomnianych partyzantów

W okolicach Radomska odbył się Rajd Rowerowy Śladami Walk Gwardii Ludowej i Armii Ludowej …