Redakcja tygodnika „Fakty i Mity” zwróciła się z prośbą o zamieszczenie tej informacji na naszej stronie. Spełniamy ją.

logo FiM

Zaginęły dzieci i ich rodziny do dziś nie wiedzą, co się z nimi stało. Wiele faktów wskazuje, iż udział w tych zaginięciach mógł mieć ksiądz. Ten sam, który uczył ich religii; ten sam, którego sąd prawomocnym wyrokiem skazał za pedofilię. 

Dzieci giną. Każdego roku blisko 8 tys. Zwykle jednak znajdują się w ciągu pierwszej doby, kilku dni. W przypadku Janusza, Marka, Andrzeja, Łukasza oraz dwóch innych chłopców szczęśliwego scenariusza nie było. Dlaczego? W Polsce bez wieści przepada naprawdę nikły procent dzieci. Jak to więc możliwe, że nagle w krótkim czasie 6 nastolatków z dnia na dzień znika i nikt nie wie, co się z nimi stało? Co więcej, wszyscy mieli kontakt z tym samym przestępcą, człowiekiem skazanym za pedofilię – księdzem J.Cz. Zaginięcia dotyczą kilku miejscowości województwa zachodniopomorskiego i podkarpackiego.

Duchowny uczył religii w klasach zaginionych bądź w tych samych placówkach wychowawczych. Robił to nawet wtedy, gdy wyrokiem sądu zakazano mu pracy z młodzieżą. Trudno się dziwić, że organizacja Missing. Zaginieni, szukając tropów i analizując historie zaginionych chłopców, nabrała podejrzeń. Działający w niej ludzie postawili sobie proste pytanie: „Przypadek?”.

Żeby potwierdzić trop organizacji, potrzeba dowodów, a o te niełatwo. Za księdzem murem stoją władze kościelne, nieskore do udzielania jakichkolwiek informacji. Policja podczas dochodzenia w sprawie zaginięć chłopców nie zdołała dostrzec powiązań, na które wpadła obecnie organizacja Missing. Zaginieni. Wśród wolontariuszy organizacji jest matka jednego z nastolatków. Ona nie ustaje w poszukiwaniach. To dzięki niej sprawy zaginięć nabrały nowego wymiaru. Trwają poszukiwania świadków, którzy pozwolą prawdzie wyjść na jaw. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Więcej informacji w ostatnim numerze „Faktów i Mitów”.

 

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Mamy mariaż rządu z Krk, więc pedofilia duchownych będzie wyciszana! Tak się też działo w PRL-u! Grzesznicy w koloratkach byli później wykorzystywani przez „bezpiekę” jako informatorzy tzw. kapusie. Wyciszono też grubą aferę z Komisją Majątkową. Media nabrały wody w gębę! Do refleksji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rząd Mateusza Morawieckiego – gra w politykę

Prawo i Sprawiedliwość pokazało, jak rozumie i jak potrafi wykorzystywać reguły gry polity…