Larry Flynt, założyciel „Hustlera”, wykupił jednostronicowe ogłoszenie w niedzielnym wydaniu „Washington Post”. Oferuje w nim fortunę w zamian za pomoc w odwołaniu prezydenta Trumpa z urzędu.

Flynt obiecuje, że zapłaci obiecaną kasę, jeżeli ktoś zdoła dostarczyć mu „niezaprzeczalny dowód”, że Trump objął stanowisko nielegalnie. Chce postawić go w stan oskarżenia.

Krezus wysuwa pod adresem Trumpa szereg oskarżeń – m.in. to, że przez swoją nieodpowiedzialną, dziecinną politykę na Twitterze spowodował kryzys koreański, który może skończyć się wojną. Krytykuje wycofanie się z paryskich porozumień klimatycznych, zwolnienie Jamesa Comeya, nepotyzm oraz zatrudnianie na kierowniczych stanowiskach niewykwalifikowanych ludzi.

„Pan Hustler” twierdzi, że zdaje sobie sprawę, że impeachment osłabi USA, ale uważa, że i tak jest to mniejsze zło niż pełna kadencja Trumpa na stanowisku. Nie jest to pierwsza tego typu oferta złożona przez Flynta – jeszcze przed wyborami oferował pieniądze w zamian za kompromitujące Trumpa informacje, ale wówczas cena była odpowiednio niższa, bo „tylko” milion dolarów.

„Trump powinien zostać obalony również za rasistowskie szczekanie” – uważa król porno.

Prezydent USA dostarczył ostatnio nowych powodów do gniewu wyborców: po raz kolejny usiłował zamachnąć się na Obamacare. W ubiegły czwartek postanowił zlikwidować dotacje rządowe dla ubezpieczycieli, dzięki którym Amerykanie o niskich dochodach otrzymywali niższe rachunki za opiekę zdrowotną.

– Te nielegalne dotacje to kolejny przykład na to, jak poprzednia administracja nadużywała pieniędzy podatników i naciągała prawo – oświadczył. Teraz ubezpieczyciele będą co prawda nadal mieli obowiązek oferować niższe stawki uboższym klientom, ale mogą podnieść wysokość składek bez rządowych dotacji i cały system rozleci się. – Ucierpią na tym przede wszystkim nasi pacjenci – powiedział David Barbe, prezes American Medical Association.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Co tam biedni schorowani pacjenci,w budżecie musi starczyć pieniędzy na kolejne wojny i oczywiście trzeba dotować biedny pokrzywdzony przemysł zbrojeniowy biliardami dolarów rocznie.

  2. Spadająca poczytność Hustlera L. Flynta zmusiła go do desperackiego kroku…
    Kroku lub… sprytnego chwytu marketingowego, bowiem lemingoza szerzy się nie tylko w Europie ale i na amerykańskim kontynencie. Lemingi polecą kupić brukowca w nadziei na pikantne szczegóły…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Czar prysł. Na konwencji Agrounii przygrywała naziolska kapela. W repertuarze m.in. „Biała Siła” i „Wyklęci”

Antykomunistyczny, powiązany ze skrajną prawicą zespół Hortynica zapewnił oprawę dźwiękową…