Minister obrony Antoni Macierewicz ma już na koncie tytuł Patrioty Roku, teraz został uznany za Ambasadora Polskiej Gospodarki.

www.facebook.com/macierewiczantoni
www.facebook.com/macierewiczantoni

Nagrodę przyznała biznesowa organizacja Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw. Minister przyjął wyróżnienie bez grama wymuszonej skromności: – Dziś szczególnie Polska potrzebuje ambasadorów polskiej sprawy i polskiej gospodarki – powiedział, sam zachwalając swoje działania.
Jakie Macierewicz ma zasługi dla polskiej gospodarki?

– Nagroda ma wymiar szerszy, niż tylko ekonomiczny. Dostają ją osoby, które promują polską gospodarkę, patriotyzm gospodarczy. Wiele firm ma problemy ze współpracą z podmiotami podległymi ministerstwu, m.in. Agencją Mienia Wojskowego. Te firmy zgłosiły się po pomoc do pana ministra i zostały wysłuchane – powiedziała Gazecie.pl Angelika Jarosławska, wiceprezes zarządu OKIP.

Podkreśliła też, że Antoni Macierewicz otrzymał nagrodę m.in. w podzięce za “podjęcie działań na rzecz budowy polsko-ukraińskiego śmigłowca”.

Wychodzi więc na to, że cała awantura wokół odwołanych negocjacji w sprawie Caracali stanowi nieprzeliczalne wprost korzyści dla polskiej gospodarki. Ciekawi jedynie, jak do sprawy odnieśliby się mieszkańcy Łodzi, którzy liczyli na nowe miejsca pracy gwarantowane przez francuski offset.

Nagrodę Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw w przeszłości otrzymał m.in. Jerzy Buzek oraz Marek Gróbarczyk, były minister gospodarki morskiej w rządzie PO. Macierewiczowi nagrodę wręczono podczas XVII Zlotu Niepodległościowego w Łowczówku.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Dlaczego tak zachowawczo? Laureat to koło zamachowe amerykańskiej i rosyjskiej gospodarki. Zwiększone zakupy oręża na amerykańskim rynku to wspaniale zrównoważenie obietnic obecnego prezydenta – elekta, który ma zamiar rozruszać produkcję w metropolii. To dla równowagi koło napędowe rosyjskich militarystów, fałszywych przyjaciół Polski oferujących Wołyń, by odzyskać fabrykę dziadka. Kolejnym krokiem, aż się prosi, powinien być werbunek ochotników do wsparcia walki na dawnych wymarzonych kresach. Warto tych emtuzjastów wyposażyć w lekturę Sienkiewicza, zwłaszcza w Ogniem i mieczem, aby przypomnieli sobie owe miejsca chwały samochwalców nad Żółtymi Wodami, z Korsunia i Piławic.

  2. Kółeczko wzajemnej adoracji dziś ty mnie jutro ja tobie , to nie tylko wsiok ale psychol i zbrodniarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Prokuratura łaskawa wobec księgowej Tadeusza Rydzyka

Nie powinno to specjalnie nikogo dziwić. Prokuratura broni jak lew skazanej księgowej bizn…