Polscy nacjonaliści pokazali, jak w praktyce wygląda wyznawanie propagowanych przez nich idei. Wbrew zapewnieniom, że kochają Polskę, to przede wszystkim nienawidzą innych.

strajk.eu
strajk.eu

Marsz Niepodległości, jałowy w swoich tradycyjnych okrzykach od „Bóg, Honor, Ojczyzna”, „Duma, duma, narodowa duma” poprzez „Zakaz pedałowania”, „Chłopak i dziewczyna – normalna rodzina”, aż do tradycyjnych obietnic wieszania komunistów i obietnic używania sierpa i młota miał szanse na spokojny przebieg, co nie dziwi, skoro u władzy pozostają siły, które jawniej lub skrycie wyznają idee uczestników marszu. Jednak nacjonaliści nie potrafili powstrzymać swych negatywnych emocji do samego końca marszu. Grupa zamaskowanych młodych ludzi poszarpała i spaliła narodową flagę Ukrainy przy akompaniamencie okrzyków „Jebać UPA i Banderę”. Przy okazji dzielni nacjonaliści poszarpali młodą kobietę, która niosła flagę Śląska w podobnych barwach jak ukraińska. Co dziwne, w innym miejscu wśród polskich barw niesiono też dużą ukraińską flagę i nikomu ona nie przeszkadzała.

Ale nie tylko poprzez palenie flag narodowych uzewnętrzniano swoja agresję. Spalono także tęczowe znaki środowisk LGBT oraz flagę z logo Facebooka – portal społecznościowy „podpadł” środowiskom narodowym blokując ich strony za propagowanie przez nie nienawiści.

Marsz Niepodległości nie skorzystał z szansy by zaprzeczyć przekonaniu, że paliwem dla uczestników imprezy jest nienawiść i ksenofobia.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Oj już nie kochają swojego ulubionego portalu. Wielka szkoda. Biedni idioci.. Twittera zapomnieli spalić jeszcze..

  2. Dramat, spalili flafę facebooka? To woła o pomstę do nieba, no nie? Quo vadis, polska lewico?????

    1. Nie, to straszne! Naprawdę te dranie spalili flagę wielkiej korporacji?! To skandal, to bluźnierstwo, to tak jakby sprofanowali znak MacDonalda!

    2. Gdyby Sobieski wiedział, że bandyctwo będzie w rocznice urządzać zadymy, to by wygrał ten Chocim o dzień wcześniej, lub dzień później.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Lokatorzy: spadkobiercy chcą dostać przedwojenne kamienice? Niech najpierw spłacą hipoteki

Czy tzw. prawowici właściciele powinni dostawać całą kwotę wartości nieruchomości w ramach…