Antyuchodźcza histeria trwa. Wczoraj dołączył do niej Białystok, już wcześniej znany z „tolerancji”, której wyrazem były ataki na mieszkańców obcego pochodzenia i niechrześcijańskie świątynie.

[blocktext align=”left”]”Nie jestem ksenofobem, nie jestem rasistą, ale po prostu mam swoje obawy, że się do Europy ściąga takich ludzi, którzy tutaj w ogóle nie powinni być”.[/blocktext]Około stu osób demonstrowało w niedzielę przed siedzibą firmy, która wygrała przetarg na zakwaterowanie i wyżywienie osób ubiegających się o status uchodźcy, zorganizowany przez Urząd ds. Cudzoziemców. Organizator przetargu zapewniał, że w żadnym wypadku nie chodzi o muzułmanów. Organizatorzy manifestacji wiedzą jednak swoje. I wieszczą katastrofę, którą na największe miasto na Podlasiu, liczące prawie 300 tys. mieszkańców (ponad 400 tys., jeśli spojrzeć na cały obszar aglomeracji białostockiej) niechybnie sprowadzi setka wyznawców islamu.

W pikiecie wzięli udział przede wszystkim członkowie Młodzieży Wszechpolskiej, był też jej dawny lider w okręgu białostockim, a obecnie poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz. On właśnie wołał, że uczestnicy protestu nie zgadzają się na ulokowanie w mieście „islamskich imigrantów”. Co ciekawe, z jego ust nie padły popularne argumenty o tym, że uciekający z Bliskiego Wschodu ludzie ciągną do Europy po pracę i zasiłki, a nie dla ratowania własnego życia. Poseł zupełnie otwarcie deklarował, że Białystok nie chce muzułmanów uciekających z krajów, w których toczy się wojna. Co innego, oczywiście, gdyby pomocy potrzebowali chrześcijanie. Tych Andruszkiewicz jest gotów przyjąć, „jeżeli będziemy musieli”.

– Nie jestem ksenofobem, nie jestem rasistą, ale po prostu mam swoje obawy, że się do Europy ściąga takich ludzi, którzy tutaj w ogóle nie powinni być – wyłożył swoje racje jeden z uczestników manifestacji. Szkoda, że nie zauważył, że muzułmanie, polscy Tatarzy, w jego najbliższym otoczeniu są już od kilku stuleci. W samym Białymstoku mają dwa domy modlitwy. W promieniu 60 km są jeszcze meczety w Bohonikach i Kruszynianach. Zislamizowały Białystok? No właśnie.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Nie rozumiem dlaczego pozwalacie fałszować słowa, narodowcy kojarzą się z odwagą i oni chceliby siebie tak widzieć, bo mamy tu relatywizm i zamiast powtarzać ten relatywizm, trzeba sytułacje opisywać bez zakłamania, czyli przykładowo…..dzisiaj posrańcy ze ze strachu przed obcym wyli histerycznie przed sklpem bo pojawił się czarny, jak widzimy strachliwość na wsi to tradycja, gdzie jeszcze ich dziadków przerażał samochód…a bo panoczku wóz bez konia jedzie, moce nieczyste prowadzą…..Jak widzimy niewiedza i ciemość umysłu zasila lęki tak obecnych histeryków jak i przeszłych. Obala to sterotyp przypisywany kobietom, że tylko one potrafią wpadać w paniczne histeryczne zachowania.
  Tych ksenofobów trzeba odpowiednio nazywać, bo ksenofobia to lęk przed obcym, a teraz to już histeria przed obcym. A sterotypy wmawiają że kobiety histeryzują, a tu proszę jacy posrańcy.

 2. A tymczasem w Szwecji w ośrodku dla uchodźców nastolatek zadźgal nożem pracownicę socjalną. Podobno liczba przestępstw w tych ośrodkach podwoiła się w porównaniu do roku 2014. Piszę o tym bo Redakcja tego nie zrobi.

  Od tego nabierania wody w usta jeszcze nam sie Redakcja utopi…

 3. „Szkoda, że nie zauważył, że muzułmanie, polscy Tatarzy, w jego najbliższym otoczeniu są już od kilku stuleci. W samym Białymstoku mają dwa domy modlitwy. W promieniu 60 km są jeszcze meczety w Bohonikach i Kruszynianach. ”

  Porównywać Polskich Tatarów z potencjalnymi Islamistami z bliskiego wschodu to jak porównywać domowego najedzonego kotka z wygłodzonym rysiem.Niby podobne zwierzaki,ale tego 2 nie pogłaskasz nie ryzykując utraty ręki.

 4. Ciekawe, do jakiej kategorii ja bym został zaliczony. Owszem, lubię Arabów, murzynów – jednak pod warunkiem, że mieszkają na południe od Morza Śródziemnego.

  PS. Polscy Tatarzy są kiepskim przykładem. Oni tak daleko odeszli od „prawdziwego” islamu, jak Polacy-katolicy od chrześcijaństwa. I gdyby kiedyś w naszym biednym kraju zapanowali „prawdziwi” wyznawcy Proroka, to polscy Tatarzy byli by w pierwszej kolejności posłani na łono Allacha.

 5. W Polsce jest chyba najśmieszniejsza prawica i lewica na świecie. Prawica protestuje przeciwko emigrantom których w Polsce nie ma a lewica zaciekle broni emigrantów których w Polsce też nie ma. Prawica robi to chyba z nudów bo ile można siedzieć nad jednym smętnym piwem z Biedronki a lewica też chyba to robi z nudów bo ile można siorbać kawy w Starbucksie. Wzięlibyście się razem za odśnieżanie chodników przed domem to przynajmniej rodzice byliby zadowoleni po powrocie z pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Druzgocący dla rządu raport NIK o walce z pandemią

NIK opublikowała raport z kontroli działań państwa polskiego w walce z pandemią COVID-19. …