Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury w sprawie nienawiści szerzonej przez białostocki portal. Możemy znaleźć tam nie tylko nienawistne wpisy pod adresem Żydów, ale też, w ramach ciekawostek, ostrzeżenia przed powodującymi autyzm szczepieniami.

Portal z Białegostoku, dumnie nazwany Niezależnymi Mediami Podlasia, wywołał oburzenia Ośrodka serią artykułów z serii „Jak rozpoznać Żyda”, wpisującymi się w antysemicką nagonkę i przypominającymi nazistowską propagandę z lat 30. ubiegłego wieku.

„Żydzi ukrywają swe pochodzenie, udając rodowitych mieszkańców kraju, w którym pasożytują” – dowiadujemy się z zakładki „Jedwabne geszefty” – na szczęście istnieją „niezależne” media, które nas o tym ostrzegą w porę.

Okazuje się też, że Żydzi „są mściwi i okrutni. Nigdy nie okażą żadnego miłosierdzia obcym. Wymordowali narody Ziemi Obiecanej, ukrzyżowali Jezusa, dokonywali mordów rytualnych. Mieli wśród siebie dr-a Mengele, A. Eichmanna, H. Himmlera”. Ciekawa wersja historii.

Jak takiego rozpoznać? „Ucho u Żydów w dolnej części nie posiada opuszki, jest jakby po linii prostej wrośnięte w głowę. U góry jest bardziej spiczaste, niż u Słowian. Często uszy u Żydów są jakby zdegenerowane, nieproporcjonalnie wielkie i odstające (Urban, Mazowiecki) albo odwrotnie, malutkie i pokręcone. Typowy Żyd idąc po linii prostej kołysze się na boki niczym kaczka”.

Z portalu dowiemy się też o ukrywanym żydowskim pochodzeniu wielu znanych osób, w tym Bronisława Komorowskiego, a także przeczytamy o tym, że wszyscy enkawudziści strzelający do oficerów w Katyniu „byli syjonistami”. Specjalne zakładki poświęcono antykomunizmowi oraz szczepionkom, które mogą powodować autyzm.

„W Białymstoku członkowie redakcji funkcjonują publicznie jako „dziennikarze”, mają wstęp do sądu, czy nagrywają wydarzenia publiczne” – pisze Ośrodek na Facebooku. Portal informuje, że utrzymuje się z darowizn. W redakcji swój „kącik” ma Andrzej Suda, Polak żyjący na emigracji, przekonany o tym, że przez całe życie znajduje się na celowniku służb.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. No błagam, bo mnie zaraz coś trafi. Takie poradniki są starsze niż sam internet i Białystok razem wzięte. Zaczęło się od kłamliwego pseudo reportażu Kąckiego, a teraz to. Temu miastu można wiele zarzucić, ale oskarżanie mieszkańców o zbiorowy antysemityzm i sympatyzowanie z neonazistami jest śmieszne i żałosne zarazem.

  2. Ja, ja, białostockie i ich żydobójstwo. Zmam to bardzo dobrze, straciłem przez nich część rodziny. Już po wojnie! Właśnie za przechowywanie Żydów.

    1. Mają większe klatki piersiowe i krótsze kończyny. Stąd ta „kaczka”. Problem jest z ich kobietami. Mają „ciepłą charyzmę” i bywają bardzo atrakcyjne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Litwa: rząd kieruje migrantów do miasteczka zamieszkanego przez Polaków. Ci protestują

Litwa zamierza umieścić nielegalnych migrantów, którzy przekroczyli granicę litewsko-biało…