Podczas gdy prawicowa prasa wykorzystuje tragedię epidemii do szczucia na mniejszości seksualne, w Gdańsku osoby LGBT troszczą się o bezpieczeństwo mieszkańców rozdając ochronne maseczki.

Portal wPolityce – jeden z głównych оśrodków propagandy rządowej opublikował dziś tekst Jacka Karnowskiego, który uznał, że epidemia to doskonała okazja do ataku na równościowe wartości, w tym na społeczność LGBT. ” Czy widzisz już, jakim absurdem jest oddawanie władzy nad światem ideologom LGBT i promotorom innych, równie chorych wynalazków? Czy widzisz, że w czasie prawdziwej próby wyglądają oni szczególnie żałośnie?” – zapytał lewicę prawicowy wydawca.

A teraz skonstrastujmy majaki Jacka Karnowskiego z rzeczywistością. Jakub i Dawid z Trójmiasta, wyprodukowali 300 maseczek ochronnych w kolorach tęczy i przez kilka godzin rozdawali je na ulicach mieszkańcom aglomeracji.

Na opublikowanym przez nich filmie widać, że większość przechodniów przyjęła ich inicjatywę z uznaniem.

„Nazywają nas zarazą, więc wzięliśmy to sobie do serca i postanowiliśmy coś zainfekować. Na cel obraliśmy koronawirusa. Pożyczyliśmy od babci maszynę do szycia i zaczęliśmy szyć maski, aby rozdawać je za darmo na ulicach”. W produkcji 300 maseczek parę wspomogły znajome krawcowe” – napisali na Facebooku aktywiści.

„Fajnie, kiedy się okazuje, że tęcza nie obraża, ani nie zaraża!” – te słowa Jakuba i Dawida powinien sobie przyswoić zarówno wydawca Karnowski, jak i arcybiskup Jędraszewski,  wielokrotnie porównywał osoby LGBT do zarazków.

patronite

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. A w społecznym odbiorze będzie to odebrane jako autoreklama pary gejów (jak większość działań narcystycznego krzykacza Biedronia).
  Moim zdaniem dla akceptacji środowiska mniejszości seksualnych więcej dobrego robi Krystian Legierski, podczas gdy Biedroń to tylko mąciwoda.

  1. Oni chcą AKCEPTACJI… Oni chcą aby li tylko z powodu ich preferencji seksualnych wszyscy dookoła chodzili wokół nich na paluszkach i mlaskali z zachwytu, ich postawę kapitalnie sparodiował Matt Lucas odgrywając pełnego pretensji „jedynego geja we wsi” w znakomitym serialu „Mała Brytania”, zresztą Matt jest gejem.
   Idąc tokiem ich „akceptacji należałoby uznać, że postrzegamy ludzi tylko na podstawie ich zachowań seksualnych a wszystko inne precz!!!!
   A tak po prostu gó.wno mnie obchodzi kto z kim i jak lubi „bara,bara”, niech się bzykają jak chcą ale nich się z tym do diabła nie obnoszą!!!!! Fetting, Iwaszkiewicz, Waldorf byli gejami i pies z kulawą nogą o tym wiedział i nikogo to nie interesowało, dzisiaj okolice krocza są najważniejsze.

  2. Ziomka niby nic nie obchodzi kto z kim”bara bara”, ale wystarczy w artykule chociażby wzmianka o gejach a już się siurek podnosi i komentarzami tryska :) Niezdrowa fascynacja homoseksualizmem nie bierze się znikąd.

  3. Musimy się Tolku umówić a wtedy kto wie czy nie zostaniesz „zapięty w kakao”, ja tego nie zrobię bom biały, heteroseksualny samiec ale znajdziemy ci jakiegoś beżowo-czarnego osobnika i pal licho zapłacę abyś tylko był szczęśliwy mój słodki „pedałku”.

 2. Oni wam maseczki a ja wzorem filmu „Zakazane piosenki” dam wam piosenkę:
  „Siekiera motyka morda Tuska
  pokonamy wnet wiruska,
  siekiera motyka kaczy dziób
  wnet z wiruska będzie trup!!!!!!
  To śpiewałem ja, ziomek jarząbek robol trzeciej klasy………….

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Homofobicznym gminom pod rozwagę: NSA unieważnił uchwałę nienawiści

Rada Gminy Serniki 21 czerwca 2019 roku podjęła uchwałę, mającą formę deklaracji o nazwie …