Były rockman trafił do szpitala w Głuchołazach, gdzie przechodzi badania m.in. układu oddechowego. Swój pobyt w placówce medycznej postanowił wykorzystać na Facebooku. Pod zdjęciem polityka podłączonego do aparatury rozgorzała dyskusja. Udział w niej wziął również sam Paweł Kukiz. Najwidoczniej zapomniał przełączyć konta, gdyż ze swojego profilu napisał piękne życzenia powrotu do zdrowia.

„Zdrowia Panie Pawle!!!:) Proszę szybko wracać do pracy o nową polskę, w której nie będzie miejsca dla tych złodzei”. Jest Pan naszą jedyną nadzieją Cała moja rodzina pana wspiera i czekamy szybko na pana powrót Wszystkiego dobrego” (pisownia oryginalna) – napisał Paweł Kukiz.

Wpis został usunięty po kilkunastu minutach, jednak zrzut ekranu od kilku godzin robi furorę w mediach społecznościowych. „U niego w partii to normalne. Głosują na 2 ręce, biorą kasę na paliwo nie mając samochodu, piszą peany na swoją cześć. K15-Samoobrona bis” – czytamy na Twitterze.

Paweł Kukiz przebywa w szpitalu z powodu zmian miażdżycowych i niewydolności oddechowej. Polityk deklaruje, że przyczyną dolegliwości są papierosy, stres i nadużywanie napojów energetycznych. Część komentujących miała jednak inne podejrzenia. Kukiz temu zaprzeczył. „Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy muszę zmartwić…. Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu, a Pani Doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie”.

 

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rząd Mateusza Morawieckiego – gra w politykę

Prawo i Sprawiedliwość pokazało, jak rozumie i jak potrafi wykorzystywać reguły gry polity…