Posłanka PiS zarzuciła Rzecznikowi Praw Obywatelskich, że „uczestniczy w puczu przeciwko Polsce”. A on tylko wyraził nadzieję, że Polska wdroży zalecenia ONZ.

posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz/ flickr.com/drabikpany
posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz/ flickr.com/drabikpany

Krystyna Pawłowicz od zawsze folguje sobie we wpisach na Facebooku. Ostatnio nazwała Adama Bodnara „rzecznikiem praw antypolskiej lewicy”. „Adam BODNAR, Rzecznik Praw antypolskiej lewicy uporczywie i aktywnie spiskuje, we wszystkich możliwych lewackich agendach świata, przeciwko wyłonionej demokratycznie nowej polskiej władzy ustawodawczej i wykonawczej. Czy pan A.Bodnar myśli, że biorąc z nienawiścią gorliwy udział w puczu przeciwko Polsce, mając psi obowiązek być wobec Polski LOJALNYM, też „wysłuży” sobie tym jakiś stołek u lewackich wrogów Polski?” – napisała posłanka PiS (przytaczamy z pisownią oryginalną).

Była to odpowiedź na piątkowe wystąpienie Adama Bodnara, w którym wyraził nadzieję, że Polska wypełni rekomendacje zawarte w raporcie Komitetu Praw Człowieka ONZ. – Uważam że Polska jako państwo członkowskie ONZ, państwo które jest związane umowami międzynarodowymi dotyczącymi prawa człowieka, z których najważniejszy jest Międzynarodowy Pakt Praw Osobistych i Politycznych powinien zrobić wszystko, co w mocy, aby te zalecenia wykonać – powiedział RPO.

Komitet przedstawił mnóstwo zastrzeżeń do polskiej praworządności: zarówno do machinacji wokół Trybunału Konstytucyjnego, jak i braku prawa antydyskryminacyjnego i ochrony przed mową nienawiści, a także przestrzegania prawa aborcyjnego.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Pani Krysia to zwykła żaba – podstawia płetwę tam, gdzie konie kują. I myśli, że ta metoda splendor i na nią spadnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Zakonnik od Braci Mniejszych zgwałcił dziecko, któremu podał wcześniej wódkę

Tym razem nie możemy napisać „w polskim kościele bez zmian”. Zakonnik pełniący…