Zabawne, z jaką łatwością funkcjonariusze PiS poza granicami kraju nie potrafią przepuścić żadnej okazji, żeby się skompromitować. Tym razem na posterunku zameldował się europoseł Kosma Złotowski.

Kosma Złotowski został wybrany na odpowiedzialne stanowisko posła parlamentu europejskiego przez swoich wyborców z Bydgoszczy, prawdopodobnie również po to, by godnie nas reprezentował w tej szacownej instytucji, jaka jest parlament UE. Już wiadomo, że na pewno ta rola przekracza możliwości Kosmy Złotowskiego.

Pan europoseł zapewne podczas wizyty na bożonarodzeniowym jarmarku w Strasburgu usłyszał arabska muzykę, dobiegła go woń kebabu oraz spostrzegł, że podawany jest na stoiskach humus. Zareagował na te bodźce jak pies Pawłowa i natychmiast wydał z siebie komunikat pełen oburzenia, który zamieścił na swoim profilu w Twitterze:

„„Boże Narodzenie za pasem. W Strasbourgu – Capitale de Noël – stolicy Bożego Narodzenia – otworzyły się świąteczne jarmarki (…). Wszystko w rytm arabskiej muzyki, ale Pan Jezus urodził się przecież w Betlejem, na Bliskim Wschodzie. Tam nie śpiewano Stille Nacht (1818). Francja powraca do korzeni.., ale zapomina, że wówczas nie tylko nie śpiewano tam Stille Nacht, ale też nie grano tam arabskiej muzyki”.

Można z tego wpisu wywnioskować, że fakt grania arabskiej muzyki jest przez posła Złotowskiego uznany za dysonans w tworzeniu świątecznej atmosfery.

Wytłumaczenie, skąd arabska muzyka na jarmarku okazało się dość proste: każdego roku organizatorzy zapraszają jakiś kraj, by przedstawił swe obyczaje i elementy kultury. Tego roku padło na Liban i stąd arabskie nuty w Strasburgu.

Kiedy powyższe ujawniło bydgoskie wydanie „Gazety Wyborczej” europoseł próbował wyśmiać dziennikarza: „Przeszkadza mi francuski ?? protekcjonizm wobec polskich firm i to co #Macron wygaduje o @NATO, ale nie to, że #Strasburg zajada się libańskim kebabem? @Wyborcza_Bydgo widzi to, co chce zobaczyć, choć tego nie ma. Sztuka czytania jest trudna, ale niech Pan próbuje Redaktorze!”.

patronite

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Do Tolka i Fago
  „Sprawca piątkowego ataku na Moście Londyńskim to 28-letni Usman Khan, który wcześniej został skazany za przestępstwa związane z terroryzmem i zwolniony warunkowo z więzienia w ubiegłym roku – poinformowała brytyjska policja”.

  Mordy tam frustraci z nerwicą natręctw!!!!!

  1. Rasistowski frustracie z nerwicą natręctw, jednym z ludzi którzy próbowali powstrzymać szaleńca też był muzułmanin. I co teraz gamoniu napiszesz? Że kłótnia w rodzinie?

 2. Znów ten bratczyk, kleszy asystent złomek1, chłopie ty Nicee widziałeś, tak jak ty prawi połowa tzw prawdziwych, każdy to samo. To był w Szwecji, to Francji, wszędzie samo zło, koniec i upadek, ciapaci z nożami itd.

  1. Byłeś? Widziałeś?
   Z moich doświadczeń (a potwierdzają to również informacje od innych którym dziś zdarza się do roboty na zachód wyjeżdżać) wynika że do momentu kiedy ilość wyznawców proroka nie osiągnie w jakimś regionie 7-10%, nie ma z nimi żadnych problemów. Po przekroczeniu tego ,,stężenia” w populacji zaczynają się różne próby modyfikowania otoczenia na własną modłę wyssaną z mlekiem matki jak to się w Polsce mawia. Zaczyna się od petycji, a to o przerwy na modlitwę w pracy, dostępności spreparowanego na ich modłę mięsa we WSZYSTKICH SKLEPACH, A nie jednie nielicznych, a kończy – blokowaniem ulic pod pretekstem zbiorowych modłów! I nie ot jak w katolicyzmie – ze dwie peregrynacje po okolicy w roku a CODZIENNIE!
   Również w tym czasie pojawiają się coraz częstsze napaści na samotne kobiety, powstają gangi złożone z ,,mocno opalonych” dżentelmenów z nożami za paskiem od portek. Słowem wszystko co znali z czym sie oswoili w kraju pochodzenia.
   Razem z gangami rośnie odwaga szarych imigrantów i zaczynają się chamskie zaczepki na ulicy, darcie mordy z obelgami w języku arabskim na białych przechodniów, a czasami prób wymuszeń… bo panowie na lekarstwo w proszku nie mają…
   Osobiście miałem okazję doświadczyć takich zachowań w trakcie pobytu w USA w drugiej połowie lat 80. Dopiero w połowie lat 90 Giuliani dość szybko zrobił z tym porządek. Aby nie ryzykować oberwania nożem w brzuch nosiło się w kieszonce na piersi złożonego w niewielki kwadracik ,,piątaka”. I jak taki brązowy czy wręcz czarny osobnik podchodził po prośbie na ulicy – dawało się mu ten banknot i szedł sobie swoja drogą. Inaczej ryzykowało się cios nożem albo i kulę w bebechy.

  2. Ad. Skorpion 13
   Cały zachód drapie się po tych swoich mądrych łbach i „kmini” jak i co robi ten znienawidzony przez nich „dyktator i zamordysta” Putin, że mimo posiadania u siebie w Rosji największej liczebnie populacji wyznawców Allaha nie ma u niego żadnych zamachów, aranżowanych małżeństw, małżeństw z nieletnimi, grupowych modłów na ulicach czy domagania się jakichkolwiek praw religijnych, jak on to robi? Putin po prostu nie pier… się z nimi jak matka z łobuzem i nie pozwala podnosić „zaczadzonego” łba, wiedzą, że jakakolwiek próba podważenia status quo zmusi ich opalone ciała do stracenia owej opalenizny na bezkresnych polach Syberii lub w kazamatach samca alfa ludności muzułmańskiej w Rosji czyli u Kadyrowa, co mamy na zachodzie? Ano tam bez przeszkód muzułmańska hydra robi co chce i jak chce a pomagają jej w tym tabuny miejscowych kretynów cierpiących na syndrom sztokholmski.
   Ps. Mam kumpla starszego pana który całe życie był w Stanach i stosował ów patent z piątakiem.
   Ps.2 A propos Putina to jest w sieci nagranie na którym tenże przestrzega muzułmanów przed wprowadzaniem swoich obyczajów na terenie FR.
   Pozdrawiam.

 3. No i to jest właśnie ten problem. Do umilania Jarmarku Bożonarodzeniowego można zaprosić wykonawców rosyjskich, serbskich, polskich, szwedzkich, latynoskich, no kurde jakichkolwiek, ale nie arabskich. Miejsce arabskich będzie podczas tygodnia islamu albo festiwalu kultur świata.

  1. Wyczucie co jest „na miejscu” a co „nie na miejscu” jest obecnie wyjątkowo niskie. Niedługo będą bąki puszczać na salonach, bo to takie ludzkie (homo sum….. itd)

  2. Arabskim chrześcijanom nie wolno obchodzić Bożego Narodzenia?

 4. „Policja podała, że przed godziną 14 została poinformowana o ataku nożownika „w okolicy London Bridge”. Został on postrzelony przez służby. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Poszkodowanych zostało 5 osób. Dwie z nich nie żyje. Część z nich jest w stanie ciężkim”…….
  Policja nie podaje kto zacz ten nożownik a więc………
  A w naszym kato talibanie nudno i sennie, nie to co w multikulti Londynie!!! Angole rozpoczęli święta!!

  1. Uważaj żeby cię zlomku1 ten z nożem nie wykastrowal, jak tam znów do tej Nicei pojedziesz.

 5. Byłem w tym roku na lotnisku w Nicei, ilość wojskowych spacerujących z długą bronią, odbezpieczoną i trzymaną w pozycji gotowości strzeleckiej jest PRZERAŻAJĄCA, macie te swoje multi kulti…….
  Przejedż się drogi autorze — miłośniku muslimów — na owe jarmarki Bożonarodzeniowe w zachodniej juropie a oprócz arabskiego zawodzenia spotkasz tam potężne betonowe zapory i BATALIONY spacerujących żołdaków z ostrą bronią gotową do strzału, atmosfera stricte świąteczna!!!!!!!

  1. Sprzed chwili:
   „Kilka osób zostało rannych w ataku nożownika na ulicy handlowej w Hadze – poinformowała holenderska policja. Na miejscu pracują służby ratownicze. Na razie nie są znane szczegóły zdarzenia. Z ostatnich informacji policji wynika, że nożownik ranił trzy osoby i uciekł. Trwają poszukiwania mężczyzny w wieku ok. 45-50 lat, którego opisano terminem często używanym do określania osób pochodzenia północnoafrykańskiego”…………. 111 — to dla przygłupa zwanego Tolek który twierdzi, że to ja mam nerwicę natręctw, morda i do kąta przygłupie!!!!!!!
   Macie zwolennicy multi kulti swój świąteczny czas, wolę nasz zaścianek

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Stan wyjątkowego chaosu. Włochy w czasach Covid -19 [korespondencja]

We Włoszech lato w pełni, temperatury powyżej trzydziestu stopni Celsjusza. Wielu Włochów …