Jeżeli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, co do tego, czy Platforma Obywatelska jest zaściankową i skrajnie konserwatywną partią, powinien pozbyć się ich ostatecznie.

www.flickr.com/photos/lplewnia/

Robert Biedroń, prezydent Słupska, zaproponował, by w szkołach jego miasta młodzież miała dostęp do nowoczesnej, zgodnej z najnowszymi ustaleniami światowej nauki edukacją seksualną. Program zintegrowanej edukacji seksualnej miał polegać na wprowadzeniu do placówek oświatowych w Słupsku dodatkowych zajęć z tej dziedziny. Prowadzić je mieli fachowcy z wyspecjalizowanych organizacji pozarządowych.

– Edukacja seksualna (…) powinna też skupiać się na kwestiach związanych z procesami okresu dojrzewania, rolą płci, równouprawnieniu w związkach, decydowaniu o sobie, wolności i przyjemności seksualnej oraz, co jest niezwykle ważne, zapobiegania przemocy – mówiła w październiku zeszłego roku Beata Maciejewska z Urzędu Miasta.

Inicjatywa Biedronia została odrzucona głosami radnych PiS i idącymi z nimi pod pachę radnych PO. Charakterystyczny dla atmosfery intelektualnej wśród rajców jest fakt, że radni przystąpili do głosowania nad projektem prezydenta miasta bez żadnej dyskusji. 4 radnych było „za”, a 16 „przeciw”.

„Brawo! Radni Słupska już po raz drugi odrzucili strategię skażoną ideologią gender, którą rekomendował prezydent miasta Robert Biedroń. Dzięki czujności radnych miasto nie przekształci się w „zielone miasto nowej generacji” odwołujące do lewackiej „ideologii antydyskryminacyjnej” – cieszył się z przegranej Biedronia portal wpolityce.pl.

Jednomyślność PO z PiS w Słupsku dobrze charakteryzuje dwulicowość ugrupowania Grzegorza Schetyny nie tylko w Sejmie ale też, a może przede wszystkim, na prowincji.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. średniowieczny POPIS z dodatkiem Nowoczesnej doprawiony śmierdzącym kukizem.Ot i całe solidaruchy

  2. „Mówiła ciocia Zosi, że Bocian dzieci nosi”. Będą uczyć młodzież, że zapładnia „Duch św”.
    Mamy XXI wiek, a w Polsce XVI.

    1. W XVI-tym to wiedzieli, to był „złoty wiek”. Dopiero jak czarni zaczęli rządzić w XVII-tym i XVIII-tym to ciemnota zapanowała.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Puste portfele Rosjan

Z jednej strony są deklaracje i polityczne zobowiązania na najwyższych szczeblach, by licz…