Share Button

W polskojęzycznych segmentach różnych portali społecznościowych kipi od wypowiedzi, których nie powstydziłby się Hitler czy Dmowski. Jedyna różnica polega na zastąpieniu Żydów muzułmanami.

Muzułmanie są obecnie najbardziej prześladowanym segmentem ludzkości. Islamofobiczne obłąkanie, którego kolejną kulminację mamy okazję obserwować na okoliczność masowo uciekających przed tzw. Państwem Islamskim, sojusznikiem USA w wojnie przeciwko Syrii, arabskich rodzin, bierze swój początek jeszcze za czasów prezydentury Busha Jr. Wówczas doszło do ataków terrorystycznych na budynki World Trade Center w Nowym Jorku, które oficjalnie przypisano muzułmańskim ekstremistom z Al Kaidy. Przez ponad dekadę anglosaskie prawicowe media i rządy straszyły nas „radykalnym islamem”. W końcu propagandowym strategom się powiodło. Neohitlerowski w swym stosunku do muzułmańskich uchodźców, nowy antyhumanizm dotarł także do Polski i – jak widać – udzielił się masom. Przynajmniej w internecie.

Kilka środowisk, w tym Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz Grecja w Ogniu, postanowiły gromadzić wypowiedzi internautów pozostawiane na stronach różnych sieci społecznościowych, w których pobrzmiewa ni mniej ni więcej, jak stricte nazistowski stosunek do muzułmanów. Brutalne, pogardliwe i nienawistne teksty nakładane są na publiczne fotografie udostępnione przez autorów tych „perełek”. Oto kolejna porcja polskiego neohitleryzmu:

Źródło: Facebook, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Źródło: Facebook, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Źródło: Grecja w Ogniu
Źródło: Grecja w Ogniu
Share Button

69 komentarzy

 1. qaduq napisał:

  Sama konstrukcja myślowa pokazywania problemu, jest typowum postawieniem istoty sprawy na glowie. To nie polscy, ani żadni inni komentatorzy sami z siebie zaczęli pisać te teksty. To reakcja na obłudę elit Unii Europejskiej, w tym poprzednich związanych z PO, które kryja fałszywych sprawcow i motywy uruchomia potężnej fali uciekinierow z Aferyki i Azji. I to nie żąden przypadek, tylko misterny mechanizm. Bomby z samolotow, zrzucane przez pewnych bezkarności lotnikow. Najemne wojska i broń sprzedawana przez handlarzy śmiercia. A jednocześnie, w reakcji na najazd zbrojny Zachodu, młodzi, przeszkoleni ludzie, przygotowani do spełniania roli uciekinierów, służby logistyczne prowadzone zrozpaczonych do obiecanej nowej ziemi i handlarze żywym towarem, kontrolujący już w Europie uciekinierow i sciagajacy z nich długi. Po drodze jeszcze mafie północno-afrykańskie i schowana w cieni włoska. I za to wszystko maja placic narody Europy, pod haslem solidarności. Tyle, że osobiście żaden z tych nawołujących do przyjęcia, nikogo pod wlasny dach nie przyjął. Ani Junckers z Luksemburga, ani Tusk z Polski, by na tym poprzestać, żadni europosłowie, premierzy, ministrowie, ani ci, którzy na wiecach leją lzy krokodyle. Czy sam autor nie zna sprawy prześladowania mniejszości tureckiej w Bułgarii i przyczyn, które do tego doprowadziły? A co się stało z Serbami w Kosowie? Udawanie, że jakoś to będzie nikogo już nie zmyli. A kiedy brak reakcji na glosy rozsądku, do glosu dochodzi ekstrema. Już dziś male państwa, brutalnie deptane i naciskane przez potntatow, stawiają opór. Za chwilę obudzą się również społeczeństwa Niemiec, Francji, Brytanii. Widzą to również nowe władze USA. Lewicowość nie polega, przynajmniej na dziś, na otwarciu drzwi do mieszkania i wpuszczeniu każdego przybysza do rodzinnego łózka. Gloszący takie teorie sami dobrze ogrodzili swoje domostwa i wystawili straże. Zatem pokazujmy tych, którzy są sprawcami nieszczęść, i tych, którzy z tego zrobili dobry interes. Tak jak rewolucję bolszewicką wyniosla do zwycięstwa nedza i ofiary zabitych w czasie pierwszej wojny swiatowej, jak Hitlera kryzys lat trzydziestych, tak w Europie,śladem Ameryki, przyjdzie fala nacjonalizmu i ksenofobii, bo w obecnych strukturach problemu rozwiązać się nie da. A że będzie to miało podkład wyznaniowy? Herezje w średniowieczu zawsze miały przyczyne socjalną, ale otoczkę religijną. Najlepiej trafia do ludu.

 2. Jacekkf napisał:

  Coraz częściej zaczynam się bać, że zatrzymanie w Polsce tej brunatnej lawiny może już tylko nastąpić poprzez jakąś nową tragedię dziejową. Komentarze w większości nie są lepsze od cytatów w artykule. Szkoda, że na lewicowym portalu wypowiada się tak mało osób, nie powiem lewicowych, ale po prostu nie zaczadzonych.

 3. artykuł jest tendencyjny , trzeba oddzielić ziarno od plew

 4. jan napisał:

  hejterzy zawsze byli i będą. ale tu chodzi o przetrwanie własnego gatunku, nie mam nic przeciwko pomocy kobiecie i dziecku którzy uciekają przed bombami, problem w tym że takich ludzi jest jak na lekarstwo. Zobaczcie kto tam jest i jak się zachowuje. Sory ale wolę spotkać polskiego kibola w ciemnej uliczce niż takiego uchodźca. uciekli od bomb i dalej im się nie podoba, no bo trzeba iść do bogatego kraju na social. im mniej im się podoba polska tym lepiej, dość mamy problemów na własnym podwórku.

  nie chcę się bać wyjść na ulicę i zastanawiać sie czy dobrze na muzułmanina spojrzałem bo mogę zarobić kosę w plecy.
  Szkoda że jest cenzura na to co robią z chrześcijanami w Iraku. Więcej głów wisi na płotach niż kwiatków rośnie i nie ważne że dzieci.
  Wszyscy uchodźcy powinni być rozlokowaniu w USA i Francji.

 5. Ravic napisał:

  Drogi autorze, jesteś debilem, proszę ujawnij się, bo nie wiem komu mam napluć twarz. Proponuję osiedlić się na chociaż miesiąc w muzułmańskiej dzielnicy Aarhus, albo Malmo, to powinno wystarczyć.

 6. safjh napisał:

  wy wszyscy, którzy jesteście CHORZY Z NIENAWIŚCI

  nie jesteście Polakami, tylko ŚCIERWEM

 7. Taki jeden napisał:

  Przez kilka dni myślałem, że to portal lewicy polskiej ale widzę, że to tylko kolejna lewacka gadzinówka.

 8. Kamil Dzióbek napisał:

  Najbardziej prześladowaną grupą są chrześcijanie, nie muzułmanie. Chrześcijan najbardziej prześladują muzułmanie.

  Nie ma co płakać nad muzułmanami, że w internecie ktoś o nich brzydko napisał, bo naprawdę im się z tego powodu krzywda nie dzieje. Należy płakać nad tym, że muzułmanie gwałcą brytyjskie dziewczynki, bo im się naprawdę krzywda dzieje.
  http://natemat.pl/128577,1400-molestowanych-dziewczynek-jak-poprawnosc-polityczna-zamyka-usta-ws-gwaltow-azjatow-w-europie

  Ja tam widzę na tych jpg tylko ludzi śmieszkujących. Wy tam widzicie hitleryzm. ludzie w internecie śmieszkująś z papieża to nic dziwnego że śmieszkują też z obozów.

  Żart z obozami dla muzułmanów wziął się z tego, że Niemcy chcą ich tu wysłać, tak jak wysłali Żydów z krajów okupowanych. Prawda jest taka, że muzułmanie nie chcą tu przyjechać i jak damy im azyl to znienawidzą nas kraj bo uniemożliw im to uzyskanie azylu w Niemczech i nam tego nie zapomną. Za przyjęcie muzułmanów nie otrzymamy wdzięczności ani od muzułmanów ani od Niemców. Nie wiem czemu Niemcy nie chcą przyjąć muzułmanów, czy wynika to z ksenofobi czy neohitleryzmu?

 9. Arkan napisał:

  Autor niezle nacpany…normalka, nic innego nie zna…

 10. lewak napisał:

  moim poglądom jest najbliżej do lewicy. ale takie pro-islamskie akcje sprawiają że obecną lewicą zaczynam się brzydzić.

  ludzie, opanujcie się!

  JAK MOŻNA w imię TOLERANCJI promować NAJBARDZIEJ OPRESYJNĄ I NIETOLERANCYJNĄ spośród rozpowszechnionych na świecie ideologii/religii?? hipokryzja sięga ponad 9000!!! przy takich akcjach „antyfaszystów” obłuda kościoła katolickiego staje się dziecięcą igraszką…

 11. tomasz76 napisał:

  Bardzo dobrze sie stalo

 12. YUZEK napisał:

  to ja poprawię trochę „humor” kolesiom uprawiającym „oburzenie” i „pięknoduchowość”;
  1. Fala emigracji zalewająca dzisiaj EU to kolejny dowód, że EU jako projekt jest do dupy BO NIE POTRAFI BRONIĆ swoich granic. Tacy qrwa „globaliści”.
  2. Nikt jakoś nie próbuje dociec „skąd” ta emigracja i „dlaczego” bo gdyby się przyjrzyć to u źródeł stoją USA (tych pacanów europejskich jak Holland czy Blair/Cameron) to sobie daruję. To te Syrie, ISIS, Libia. Ostatnio Waszczykowski nieostrożnie „puścił” farbę w TVN24 – palce lizać. Turcja (członek NATO) „puszcza” emigrantów „luźnym” bykiem bo przecież po cholerę mają się tym zajmować. To samo „libia”. A skąd emigranci na Węgrzech? No z Kosowa. „Państewka” utworzonego przez Clintona i utrzymywanego przez EU.
  3. Proszę zwrócić uwagę, że „emigracja” płynie do „niepokornych” krajów EU jak Grecja czy Węgry czy nawet Włochy.
  4. A nikt nie mówi, że jest jeden kraik który z tzw. „ethinc cleansing’ uczynił rację swojego bytu i ma BARDZO MOŻNYCH PROTEKTORÓW. To Izrael.
  5. Nikt nie mówi o „ethnic cleansig” jakie miało i ma miejsce na wschodzie Ukrainy POD RZĄDAMI Poroszenki i Kołomojskiego. I trudno jakoś nie bawić się w analogię z Izraelem, Ruskie twierdzą, że mają u siebie 700 tys. uchodźców z Ukrainy.
  6. Uprzejma prośba, żeby zwrócić uwagę na fakt, że „emigranci” to jednak wieloaspektowy PROBLEM (czyli kłopot) a z kimś kto ma kłopoty się łatwiej gada a USA mają kilka spraw do EU (np. żeby TTIP, żeby więcej zaczęło WYDAWAĆ na swoją „obronę” a poza tym taki kraik z bajzlem (jakiegokolwiek rodzaju) jest „mięciuki” bo np. Orban musi jechać do JUNCKNERa (EC) i PROSIĆ o……
  7. A poza tym jest drobny detal z „imigrantami”: miejsca pracy, mieszkania, INTEGRACJA, etc, etc. Emigranci z reguły żeby zostać zaakceptowani, to przyjmują postawę NAJBARDZIEJ radykalną w kraju do którego przyjachali i….Żydzi są najlepszym przykładem (a w USA „chicanos”, „kubany”, czy irańczycy czy Armeni.
  8. A poza tym, „na emigrantach” zawsze można trochę zarobić i od tego są niezliczone NGO’s czy fundacje.
  9. A poza tym pytanie: CZY te 2.5 mln luda „na zmywaku w Londonie” nie powinni zostać uznani ZA EMIGRANTÓW? A już Polacy w UK protestują, że ……..
  10. A poza tym ja mam świetny patent: te pięknoduchy tak zwalczające „ciemnotę”, „nacjonalizm”, „brak wrażliwości”, etc a przede wszystkim WADZE w Warsiawie mają SIEDZIBĘ i ZARABIAJĄ KASĘ w Warsiawie: to niech przyjmą tych emigrantów (lokum, praca, integracja) u siebie, tj. W WARSZAWIE.
  11. A nas czeka – podobno – emigracja luda z Ukrainy (bo kumple Nuland/Sikorskiego z „niewielką” pomocą reszty kretynów zwanych „ludzie wolności” tak sprawę „załatwili” jak w Syrii, Libii, etc.

 13. bylekto napisał:

  Biedna ta lewica, bo w następnych absolutnie nikt na nich nie zagłosuje…

 14. majk napisał:

  Witam, mam pytanie. Czy na stronie pojawi sie opcja rankingow i like-ow za najlepszy rasistowski tekst?? musze powiedziec szczerze ze mam pare sytych kawalkow w zanadrzu, ale do poki nie mam pewnosci ze to sie bedzie liczyc szkoda mojego cennego polskiego czasu xD

 15. DLUGI-GR napisał:

  Obozy zagłady są Polskie ? Czy redaktor tego portalu jest niesprawna umysłowo ? Za coś takiego to można pojść do więzienia albo być społecznie zbezczeszczonym. Skandal.

 16. Protektor Wilhelm napisał:

  Żałosne, za ten plakat mówiący, że istnieją Polskie Obozy Śmierci to administratorem tej strony powinno się założyć kajdanki. Do dziś się zastanawiam czy w ogóle cała ta lewica ma honor.
  Ale cóż, lewicowcy to Ci co czytają Marksa a prawicowcy to Ci którzy go rozumieją.

  Nie pozdrawiam.

 17. michał napisał:

  Wg mnie porównanie Dmowskiego do Hitlera podchodzi pod paragraf.

 18. mroku napisał:

  W obrzydliwe lewackie ścierwa. Nie ma gorszej zarazy na tym świecie niż lewactwo. A ci uwielbiani przez was śmiecie niedługo poobcinają wam głowy.

 19. Jaro napisał:

  Czy tego nie widać że ta cała akcja z uchodźcami to najzwyklejszy trojan.
  Do tych szlachetnych, obudzicie się z ręką w nocniku

 20. Arizona napisał:

  A gdzie zgłosić lewackich faszystów, którzy szkalują Polaków? Imbecyle udają, że nie wiedzą, że w Polsce ludzie się boją muzułmanów. Kilka lat temu muzułmanin zamordował 3 osobową polską rodzinę. W Europie muslimy na ulicach obcinają ludziom głowy. Nie chcemy terrorystów w Polsce.

 21. nazi napisał:

  to ciekawe, że ci fani tępienia uchodźców gazem są pewni, że w komorach gazowych mordowano gazem ziemnym. ich wypowiedzi odzwierciadlają poziom ich wiedzy historycznej, chemicznej i podstaw efektywnego zarządzania.

  • adklrfj napisał:

   oj, drobna różnica techniczna. Samym metanem też nie da się długo oddychać. Tylko zapach ma, w przeciwieństwie do CO.

 22. Przygoda napisał:

  Cytując klasyka „dopiero gdy odkryłem internet dowiedziałem się ilu na świecie jest idiotów”
  Życzę autorowi tych wypocin sąsiadów kozojebców, szybko się wyleczy!

 23. emce napisał:

  Bando lewaków może Wasze mordy pokarzemy na jakiejś stronie. Jak Wam ta lewacka logika tak pasuje to wy*******cie do Szwecji, tam jest raj dla lewaków i emigrantów, wszyscy inni są rasistami a polityka kraju dawno osiągnęła apogeum szaleństwa. Tylko uważajcie bo Szwecja to światowa stolica gwałtów. Oczywiście nie ma to związku z napływem imigrantów…

  • Młody Zlew napisał:

   Po co tak przesadzać? My tu jesteśmy pokojowo nastawieni do wszystkich. Nawet do tych z ONR:) Pan B. Piasecki miał przecież bogate i pozytywne doświadczenia ze współpracy z rosyjską lewicą:)

 24. onyx napisał:

  Muzułmanie najbardziej prześladowanym segmentem ludzkośc? Chyba najbardziej prześladującym.

 25. Cezary napisał:

  Czy te komentarze na plakacie to wszystko co bylo pod ta wrzuta, czy tylko selekcja najgorszych? Bo jezeli to selekcja najgorszych, to chyba troche tendencyjny ten plakat, bo watpie ze odzwierciedla on ducha Polskiego narodu. Ja bym pozywal za takie zestawienie, z racji znieslawiania nacji ktora z hitleryzmem walczyla.

 26. Spiro napisał:

  „W polskojęzycznych segmentach różnych portali społecznościowych kipi od wypowiedzi, których nie powstydziłby się Hitler czy Dmowski.” bardzo proszę o jakiś cytat z Dmowskiego podobny do rasistowskich wpisów przytoczonych na lewackim portalu. Jak nie to proszę Dmowskiego odszczekać. Czekam.

 27. ziew napisał:

  Sprawę zgłosiłem na policję jako kłamstwo oświęcimskie. Życzę powodzenia autorowi na rozprawie :)

  • Młody zlew napisał:

   Coś ci się pomyliło. Kłamstwo oświęcimskie polega na negowaniu holokaustu. Autor holokaustu nie neguje tylko rozszerza pojęcie.:) Zainteresowanym w propagowaniu idei holokaustu się to pewnie spodoba więc lepiej wycofuj zgłoszenie na policję, jeśli możesz.:)

  • ziew napisał:

   Oczywiście, że neguje. Poczytaj czym był i kto był odpowiedzialny. Ale nie nam to oceniać, to już sprawa dla prokuratora :)

  • nie lubię islamu i katoli też w sumie napisał:

   to te słynne zlewy? xD

  • Młody Zlew napisał:

   :)

 28. stefan napisał:

  Albo oni nas, albo my ich nie widzicie tego? W islamie nie ma kompromisów jest jedna religia, jeden bóg i jeden prorok. Kto nie myśli inaczej jest martwy, przejedźcie się na bliski wschód, zobaczymy czy zaznacie chociaż odrobinę tolerancji jeśli podejmiecie z muslimem bełkot o równości, tolerancji itd, prędzej skróci was o ten głupi czerep niż będzie miał cierpliwość na wytłumaczenie wam swojej jedynej i słusznej wersji islamu.

  • Wiwi napisał:

   Albo oni nas, albo my ich nie widzicie tego? W katolicyźmie nie ma kompromisów jest jedna religia, jeden bóg i jeden prorok. Kto nie myśli inaczej jest martwy, przejedźcie się do Częstochowy albo Torunia, zobaczymy czy zaznacie chociaż odrobinę tolerancji jeśli podejmiecie z katolem bełkot o równości, tolerancji itd, prędzej skróci was o ten głupi czerep niż będzie miał cierpliwość na wytłumaczenie wam swojej jedynej i słusznej wersji katolstwa.

  • ck22 napisał:

   Ad. katolicyzm (Wiwi Wrzesień 02, 2015)

   Co ty człowieczyno za przeproszeniem pi.rdolisz?! Włochy są katolickie (arcykatolickie) a nic takiego jak w owym newsie nie ma tam miejsca. Jedocześnie najbardziej bandyckie napady na obcokrajowców miały miejsce jeszcze całkiem do niedawna w protestanckiej b. NRD. I to nie tylko na azylantów, ale także np. na Polaków przejeżdżających tamtędy tranzytem (część z was pewnie to akurat cieszy). A także na zwykłych turystów, np. z USA.

  • jesteś gównem

  • ruter napisał:

   Pokaż mi te hordy katolików ucinające łby innowiercom? bo w przypadku muslimów na internetach jest pełno takich filmików

  • 1komentator napisał:

   Bzdura. Jak operujemy już ekstremami, to porównaj naszych ekstremistów – tak zwanych moherów, wyznawców rydzyka. A tych islamskich – ISIS. Czy katolicy dokonują dekapitacji, ukamieniowania żywcem i eksterminują homoseksualistów? Nie, najwyżej Cie oplują i zwyzywają od szatanów czy innych bezbożników. Nie to co uciśnieni i zewsząd narażeni na przejawy rasizmu oraz ksenofobii biedni muzułmanie!

  • Wiola napisał:

   Nie ma jednego islamu, tak jak nie ma jednego chrześcijaństwa.
   Polecam pogooglować.

   „Klasyczny podział dzieli chrześcijaństwo na trzy główne odłamy:
   katolicyzm – obejmujący przede wszystkim Kościół katolicki wraz z obrządkami – łacińskim, greckokatolickim i innymi wschodnimi, wyznania starokatolickie, w tym mariawityzm, oraz nurty tradycjonalistyczne i liberalne
   Kościoły wschodnie – do której zaliczamy prawosławie w tym staroobrzędowcy oraz Kościoły orientalne i asyryjskie,
   protestantyzm – szereg wyznań wywodzących się z XVI-wiecznej Reformacji, w tym luteranizm, kalwinizm, baptyzm, metodyzm, adwentyzm i pentekostalizm, a także protestancki nurt anglikanizmu. Do Kościołów protestanckich zalicza się też najstarsze z nich, jeszcze przedreformacyjne zbory waldensów i husytów, istniejące od czasów średniowiecznych myślicieli: Piotra Waldo i Jana Husa; od tego ostatniego wyłoniła się też Jednota bratři českých („bracia czescy”), która w czasach reformacji przyłączyła się do protestantyzmu.
   Ponadto często wyróżnia się jeszcze:
   anglikanizm (obejmujący m.in. Kościoły episkopalne) często wyróżnia się jako czwarty nurt chrześcijaństwa, „drogę środka” (via media) między katolicyzmem a protestantyzmem, będący w komunii zarówno kościołami starokatolickimi (nurt katolicki), jak i luterańskimi w ramach Wspólnoty Porvoo (nurt protestancki).
   Jeszcze inną kategorię stanowią wyznania antytrynitarne – nie uznające Trójcy Świętej.
   Ze względu na mnogość istniejących wyznań chrześcijańskich trudno mówić o jednolitym przywództwie wśród chrześcijan.” https://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo#Klasyfikacja_wyzna.C5.84_i_Ko.C5.9Bcio.C5.82.C3.B3w_chrze.C5.9Bcija.C5.84skich

   „Wiele religii i ruchów religijnych czerpie i czerpało z islamu różne poglądy religijne.
   Religie traktowane przez wyznawców za islamskie i podobnie oceniane przez większość autorytetów religijnych głównego nurtu islamu:
   Druzyzm
   Alawici
   Alewici
   Lahori (odłam ruchu Ahmadiyya) – tu zdania są jednak bardzo podzielone
   Ahl-e hakk (silne kontrowersje nawet wśród wyznawców)
   Religie traktowane przez wyznawców za islamskie i oceniane jako nieislamskie przez większość autorytetów religijnych głównego nurtu islamu:
   Naród Islamu (oraz 5% Nation)
   Qadiani (odłam ruchu Ahmadiyya)
   Zakryci
   Al-Ahbash
   Nieislamskie religie czerpiące wiele (często większość) doktryn z islamu (w kolejności podobieństwa do islamu):
   Babizm (a obecnie azalityzm)
   Bahaizm
   Jazydyzm
   Sikhizm
   Nieislamskie religie czerpiące niewiele z islamu, w których Mahomet uważany jest za proroka:
   Kaodaizm
   Karaimizm krymski” https://pl.wikipedia.org/wiki/Islam#Religie_zwi.C4.85zane_z_islamem

  • Kazimierz Leszczyński napisał:

   Niczym się nie różnisz od muslima! Ta sama nienawiść.

 29. Feliks napisał:

  A ja tak sobie myślę, że przez szaleństwo które reprezentujecie lewica zostanie wypchnięta na margines życia politycznego. Cała scena dla zrównoważenia Waszych wpływów przesunie się bardziej na prawo. Na bardzo skrajne prawo. Świat lubi równowagę, taką czy inną. Te tendencje widoczne są także w Niemczech i w wielu innych krajach Europy.

  • Lej napisał:

   Bo oni są najmądrzejsi. Bo oni lepiej wiedzą. Bo oni tak naprawdę uważają ludzi za głupawy motłoch.
   Dlatego prymitywne moralizatorstwo jest dla nich ważniejsze niż analiza problemu.
   Dlatego Lewicy ubywa.
   Dlatego pewnie masz rację.

   Szkoda.

  • Młody Zlew napisał:

   Idź na piwo socjalisto. Nic tu po tobie.

  • Ryszard napisał:

   Mam niestety te same przemyślenia.

   Jeżeli w odczuciu wyborców jest poważny problem i mainstreamowe partie prawicowe sobie z nim nie poradzą, to wyborcy będą stopniowo głosować na coraz bardziej ekstremalne partie.

   Wszyscy zapominają, że po 1930 Niemcy zaczęli głosować na dwie skrajne ekstremy: komunistów i nazistów. Bo partie centrowe sobie nie radziły.

   A co do autorów tej strony: uważajcie, bo paradoksalnie to rezultaty działań lewicy prowadzą do zwycięstw prawicy. Jeżeli przyczynicie się do masowej migracji do Polski, to w następnych wyborach zaczną wygrywać antyimigracyjni ultra-naziole.

   A ja nie chcę rządów nazioli.

  • Młody Zlew napisał:

   Niech się przesuwa wszystko na prawo ile wlezie. Prawica powinna mieć okazję żeby pokazać na co ją stać.

 30. ck22 napisał:

  „W polskojęzycznych segmentach różnych portali społecznościowych kipi od wypowiedzi, których nie powstydziłby się Hitler czy Dmowski.”

  Weź się człowieku trochę doedukuj. Mój stosunek do przytoczonych czy zilustrowanych tu wypowiedzi internetowych jest co najmniej tak samo negatywny jak twój, ale bądź łaskaw nie mieszać do tego Dmowskiego. OK?

 31. ZWO napisał:

  Nie można powiedzieć, że w Niemczech takie wypowiedzi się też nie zdarzają (zdarzały). Tylko, że tam kończy się to natychmiast wyłapaniem takiego delikwenta i bez wyzwisk i pretensji ani stymulujących poczucie własnej dobroci komentarzy niemieckie sądy skazują go błyskawicznie na od 4500 do 9000 euro kary. Prawo zastosowano tak, że działa w tym przypadku błyskawicznie. Za ekstremalny rasizm.
  Demokratyczny kraj nie polega na obchodzeniu rocznic i bełkocie o swoim bohaterstwie, ani nawet na wulgarnych awanturach i wyzywaniu takich jak ci, tylko na spokojnym i bezpardonowym dawaniu im do zrozumienia ile są warci. Szkoda, że tego w PL nie można zastosować.
  Z poważaniem

  • 1komentator napisał:

   Szkoda tylko, że rasizm działa w jedną stronę :) Psst, podpowiem Ci: „anti racist means anti white”.

  • Hegemon napisał:

   15k EUR to ja co trzy miesiace na kolejny zegarek wydaje, smieszne pieniądze, mógłbym płacić

  • woodz napisał:

   Wiesz co by było jakby to jakiś muslim tam pisał w taki sposób o niemcach?
   Na pewno nie miałoby to nic wspólnego z sądem. Z tą demokracją coś Ci się pomyliło…

 32. Polak napisał:

  Poczułem się obrażony hasłem:
  Obozy zagłady są Polskie.
  Jak mam to zgłosić?

  • Przemek napisał:

   Kolejne miejsce gdzie bedziecie wrzucac swoje mistyfikacje ? Podajcie zrodla tych komentarzy czy tekstow!

  • 1komentator napisał:

   Głupiś, to Ty nie wiesz, że Polskę i Polaków można szkalować bez granic? Ale wara od diaspor: żydowskich i arabskich, bo od razu będziesz rasistą, ksenofobem, ciemnogrodem! :))

 33. Reda napisał:

  Segment ludzkości – brzmi nieźle. Gratuluje słowotwórstwa.
  Co do najbardziej prześladowanej grupy (jeszcze nie zinternalizowałem) to zwracam uwagę iż najdotkliwiej prześladują ich współwyznawcy.
  Mowa nienawiści jest niemiła ale nie uznałbym ja za najdotkliwszą formą prześladowania.
  Palenie, zrzucanie z dachu i obcinanie głów uważam za brutalniejsze.

  • art napisał:

   Pamiętaj że tam jest wojna czyli bezprawie. Czy ci polacy którzy jak napisałeś tylko mówią, nie zabijają arabów bo są tacy dobrzy czy może dlatego że prawo im na to nie pozwala

  • Reda napisał:

   Myślę, że ci Polacy są po prostu pozbawieni wyobraźni i niestety za bardzo nie rozumieją co wypisują.
   Bezmyślni i nie rozumieją że słowa mogą nie tylko ranić ale i zabijać.
   Zabić człowieka indywidualnie to wcale nie jest tak łatwo. Co innego w tłumie innych. Wtedy niektórym same ręce się podnoszą. Z kamieniem albo maczetą.

  • Przemek napisał:

   i wlasnie takie artykuly do tego nawoluja. A nie jednostki ktore maja dziwne poczucie humoru .

  • 1komentator napisał:

   Dlatego, że my – Polacy jesteśmy bardziej ucywilizowani niż „ludzie” z bliskiego wschodu. Wojna? Odkąd pamiętam to w tamtych rejonach wojna jest zawsze, no ale to świetna wymówka do tego, żeby dekapitować żywcem, gwałcić w imię Allaha, propagować pedofilię i mordować. Chociaż nie, to nie jest wymówka – to ich obowiązek! Przecież tak jest napisane w koranie.

  • art napisał:

   „Dlatego, że my – Polacy jesteśmy bardziej ucywilizowani”.

   Widać to, szczególnie czytając ich posty.

  • wsad napisał:

   Nie odzywaj się zdrajco. Popatrz na gwałty na dziewczynach ze Skandynawii A następnie obudź się i pomyśl że to jutro następną dziewczyna w Polsce ! Myślisz że dlaczego wzięły się radykalne posty? Może dlatego że muzułmanie nie zasłużyli sobie na to ? A może to ich własna wina ? Jeśli akceptowaliby lokalną kulturę a nie swoja głupowatą(bo nawołującą do zabijania) religię, nikogo nie zabiliby, nie byłoby Jeśli nie podobają Ci się nasze wartości spadaj z Polski, albo się przystosuj. Nie myśl że Twoje dane nie będą publikowane na wykopie czy gdzie indziej Jesteś taki sam jak nienawidzący muzułmanów Likwiduje się przyczynę hejtu czyli wojnę na bliskim wschodzie.

 34. Młody lew napisał:

  Wstyd mi za nich. Nieznajomość historii widocznie szkodzi, dalej niech będzie jeszcze mniej godzin lekcyjnych historii. Po co historia w szkole?

  • 1komentator napisał:

   No właśnie, wszyscy powinniśmy znać datę 12.09.1683 jak i wydarzenie z nią związane aby NIE dopuścić do podobnego pogromu w dzisiejszych czasach. Chociaż przy aktualnej polityce imigracyjnej a raczej indolencji rządzących niedługo może nie być innego wyjścia :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*