14 lat więzienia – taki wyrok usłyszał 36-letni Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna został uznany winnym dwukrotnego gwałtu, pobicia  oraz  „innych czynności seksualnych”. Jego ofiarą była młoda Brytyjka. Zwyrodnialec znad Wisły znęcał się nad nią kilka godzin.

36-letnia "Polska Bestia" / zrzut ekranu z thesun.co.uk
36-letnia „Polska Bestia” / zrzut ekranu z thesun.co.uk

Obrzydliwy akt przemocy ze strony polskiego barbarzyńscy odbił się szerokim echem wśród społeczności liczącego nieco ponad 250 tys. Kingston upon Hull. Odczytując uzasadnienie wyroku, sędzia Paul Watson określił czyn gwałciciela jako „przerażający” i jeden z najbardziej drastycznych z jakimi się spotkał. Miejscowe media ochrzciły już sprawcę jako „Polską Bestię”.

Zdarzenie miało miejsce w 2015 roku. Polak wypatrzył swoją ofiarę na ulicy, napadł na nią, zaciągnął do swojego mieszkania, gdzie urządził jej kilkugodzinny seans tortur.  Kobieta  podczas kaźni była związana taśmą, a oprawca zgwałcił ją dwukrotnie oraz wykonywał „inne czynności seksualne”, polegające na przymuszaniu do wyjątkowo poniżających zachowań.

– W tym, co się stało, według mnie, nie chodziło o zaspokojenie seksualne – mówił, zwracając się do oskarżonego, sędzia Watson. – Chodziło o poniżenie, upodlenie i władzę – dodał. Relacjonujące sprawę media, w tym również tabloid „The Sun” zaznaczają, że niektóre szczegóły czynu Polaka są zbyt drastyczne, by podawać je do informacji publicznej.

Ofiara przeżyła prawdopodobnie tylko dlatego, że podjęła walkę z gwałcicielem i zdołała zerwać krępującą jej ręce taśmę. Szczęśliwie udało jej się rozbić na głowie Polaka doniczkę, a następnie uciec i zatrzymać przejeżdżający samochód. Prokurator Tony Cockerill z uznaniem mówił o jej postawie, podkreślając „siłę i odwagę”.

Mimo oczywistych dowodów winy „Polska Bestia” nie miała odwagi przyznać się do zarzutów. Gwałciciel utrzymywał, że swoją ofiarę „jedynie” pobił, a gwałt, ani tym bardziej – okrutne tortury psychiczne i fizyczne nie miały miejsca. Przysięgli nie dali jednak wiary jego tłumaczeniom i po tygodniowym zaledwie procesie uznali go winnym dwukrotnego gwałtu, sześciu innych czynów o charakterze seksualnym oraz stworzeniu zagrożenia dla życia swej ofiary. Według brytyjskich mediów Polak podczas odczytywania wyroku nie wyrażał żadnych emocji.

36-latek zapisał kolejną ponurą kartę w historii polskiej imigracji na Wyspach. Warto przypomnieć, że Polscy posiadają najliczniejszą reprezentację w brytyjskich zakładach karnych spośród wszystkich tamtejszych  mniejszości narodowych.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Hej panie Nowak , a tego uchodźcy pan nie broni? Też gwałciciel tyle że biały. Rasista czy co?

  2. Mniemam, że to ścierwo ktoś poczęstuje widelcem pod żebro. Dlaczego społeczeństwo Yunited Kingdom ma utrzymywać to bydle??Przez 14 lat ?????

  3. Niewielka pociecha dla mieszkańców naszego raju na ziemi – cała hołota wyjeżdża teraz kraść i gwałcić na zachód, przez co jest bezpieczniej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Homofobicznym gminom pod rozwagę: NSA unieważnił uchwałę nienawiści

Rada Gminy Serniki 21 czerwca 2019 roku podjęła uchwałę, mającą formę deklaracji o nazwie …