Apel mam, prośbę taką. Do Rodaków. W ten trudny czas, kiedy islamizacja ogarnia nasz kontynent, zachowajcie spokój i przytomność umysłu. Nie dajcie się omamić lewackim mediom, które będą rozpowszechniały wierutne kłamstwa na temat zamachów w metropoliach Europy. Nie wierzcie, gdy będą chcieli Wam wmówić, że:

– sprawca ataku mógł być chorym psychicznie, pozostawionym bez diagnozy i leków wyrzutkiem społeczeństwa;

– mógł być ofiarą przemocy bądź cierpieć na zespół stresu pourazowego;

– mógł przegrać walkę z depresją;

– lub przeżywać załamanie nerwowe, spowodowane brakiem perspektyw zawodowych lub problemami w życiu osobistym;

– zmiany w jego osobowości były skutkiem bądź jednym z objawów innej, nieleczonej choroby.

Nie traćcie czujności. Kiedy będą Wam to sugerowali w żydowskich, ruskich, niemieckich i ogólnomasońskich mediach, nie wierzcie. Pytajcie do skutku o pochodzenie delikwenta. Jeśli okaże się, że pochodził z Iranu lub Tunezji, macie odpowiedź. Ludzie stamtąd nie miewają depresji i w ogóle nie cierpią na żadne inne choroby poza islamizmem. Żądajcie ujawnienia prawdy, niech lewackie pismaki wiedzą, że nie zamydlą Wam oczu. Zapytajcie o imię – Mehmet czy Khalid? Nie ma znaczenia, czy urodził się w Syrii, czy w Niemczech – jakakolwiek nie byłaby odpowiedź, tym gorzej dla niego.

Pamiętajcie, demokracje zachodnie same zgotowały sobie ten los. Mają jeszcze szansę, mogą topić hołotę przypływającą pontonami, nie wpuszczać nowych, a tych, co już są – wyrzucić. Brednie, że nie da się żyć w XXI wieku bez mieszania się kultur i narodów, zostawcie dla naiwnych. Powiedzą Wam, że Europa ma problemy demograficzne. To bzdura! Róbcie dzieci, zamiast sprowadzać ciapatych, to żadnego problemu nie będzie. Ale oni, te lewackie ścierwa, wolą siedzieć i rozmyślać. Niech się tam integrują z kozojebcami, Wy nie bądźcie tacy głupi. Już raz pod Wiedniem pokazaliście, na co stać Polskę. Precz z islamską zarazą!

Ps. Nie zapomnijcie wypić jednego za nieszczęście Niemców. „Zawsze to oni mordowali innych, odwrotnej sytuacji nie mają przećwiczonej” – jak słusznie zauważył Rafał Ziemkiewicz. Dobrze gada, polać mu!

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Zastanawiam się, czy cały tekst nie przeleżał się w szufladzie od 31 marca? Zamiast narzekać na polski rasizm i ksenofobię przejść się po bazarach, na których spokojnie sprzedają osoby o odmiennym wyglądzie, i bynajmniej nie nasi Romowie. Zajrzeć na kebab, wpaść do koreańskiej, tajskiej, wietnamskiej, albo chińskiej restauracji. Posłuchać, jak miękko po polsku odpowiada obsługa. W Polsce mieszkają stetki tysięcy cudzoziemcow, wśród nich najwięcej czasowo zatrudnionych Ukraińców, około stu tysięcy Czeczenów, jeśli nie wyjechali za zachód, Wietnamczycy, Chinczycy, Koreańczycy, Kurdowie Bengalczycy, Irakijczycy i Irańczycy. To tylko ci, których osobiście spotkałem w ciągu ostatnich dwóch lat. A jest ich o wiele więcej. Oczywiście, że każdy obawia się obcych, ich obyczajów, ale również myśli realnie o przyszłości. ONZ nie kiwnęła palcem, kiedy przy okazji rozpętanej z obcych podszeptow i pieniędzy domowej wojnie, rozpadla się Jugoslawia i nagle powstalo od wielu wiekow słowiańskie, nowe państwo Kosowo. Wynik pośrednio prorodzinnej polityki Tito, ale skutek jednoznaczny. W dzisiejszym świecie demokracji wygrywa wiekszośc. W Polsce również są gminy, gdzie czasami mniejszośc narodowa wybiera na wójta Polaka, ale i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi. Polska wiekszośc,m obrzucana blotem, wcale nie głosuje na swojaka, bo jest zręcznie na siebie poszczuta. Dziś do tej szczujni dołączyli i przebili ja łże patrioci. Ale i na lewicy widać przyjemniaczkow, którzy zawsze potrafią wszystko obrócić w antypolonizm. Wszystkim entuzjastom przyjezdnych jedna rada, Zacznij od siebie. Zaproś pod wlasny dach i na wlasny koszt do willi jedną wielodzietną rodzinę, do mieszkania w bloku młode małżeństwo. I napisz za trzy lata, jak dzielnie wzbogaciłas Polske o nowa cywilizację. Przebijesz Merkel, Schulza, Junckersa, a nawt Tuska. Nazwisk postępowców z lewicy nie wymieniam, żeby nie zaczęli ze sobą rywalizować. A może zwykła skromność nie pozwala im powiedzieć, że już sa na topie.

 2. Moim zdaniem, każda religia to przekleństwo człowieka! Zabijali się i zabijają się obecnie w Imię Boga!
  Religia cofa! Religia marnotrawi czas i pieniądze! Idąc dalej, tak samo niebezpieczne są rytuały, tradycje rodzinne, np. jak odrażające obrzezanie czy zabójstwa honorowe na tle małżeństw miesznych. Mamy antysemityzm, ale nikt z lewa czy z prawa nie ma odwagi żeby pisać, że mamy też GOIZM. Rasim nie tylko jest wśród białych, ale znowu brak odwagi pisać o tym redaktorom/dziennikarzom płci obojga, że rasistami, ksenofobami są także kolorowi czy czarni (murzyni).
  Do refleksji!

 3. Dramat polskiej lewicy polega na serwilistycznej akceptacji binarnego dyskursu w ramach którego, krytyka Islamu jako religii czy ideologii politycznej musi z definicji być wyrazem zaściankowości i rasizmu. Prawica żerująca na prymitywnej ksenofobii doskonale kapitalizuje ten, w pełni uzasadniony, strach przed Islamem, podczas gdy lewica usilnie powtarza frazesy trywializujące patologie szeroko rozumianej kultury muzułmańskiej. Dziesiątki zamkniętych wspólnot muzułmańskich to gniazda rasizmu, homofobii i nienawiści do świata zachodniego. Jak długo lewica nie będzie umiała prowadzić twardego dyskursu wobec Muzułmanów, z determinacją równą braku sympatii wobec Kościoła, tak długo nie będzie w jakikolwiek sposób poważną opcją polityczną. We Francji, część środowisk lewicowych doskonale sobie z tego zdała sprawę i nie waha się bezwzględnie krytykować Islam, niejednokrotnie ostrzej niż Front Narodowy. Ta część lewicy przetrwa historyczną burzę, która czeka na nas w kolejnych latach.

  1. Dokładnie, ehhh …
   Ja mam wrażenie, że „lewica” (bynajmniej polska) zatraciła umiejętność UCZENIA SIĘ.

  2. Chyba należałoby najpierw zdefiniować co znaczy słowo „lewica” w XXI wieku. Czym są media tzw „lewicowe” jak na przykład ten żałosny portal który sam się nazwał „stroną startową polskiej lewicy”- btw czy jest tu jakiś robotnik który uważa że strajk.pl reprezentuje jego interesy? Czy to jest jakaś ideologia czy też już tylko po prostu sposób wyciągania państwowej kasy przez jakieś „pozarządowe” organizacje czy od innych sponsorów (jak na przykład „Głos Rosji”).

 4. Masz dziewczyno odwagę tak publicznie rzucać mięsem …
  O przytomność w narodzie polskim nie ma się co bać: to najwięksi rasiści w Europie,
  przy czym – co symptomatyczne- większość nie zna osobiście żadnych przedstawicieli znienawidzonych
  przez siebie ras/nacji/grup religijnych.
  Mam nadzieję, że nie przynajmniej nie podpinasz się pod chrześcijaństwo…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

„Sytuacja jest delikatna”, czyli Unia w białych rękawiczkach

Komisja Europejska zaproponowała 1 grudnia pakiet środków nadzwyczajnych, które mają wespr…