Nareszcie wiadomo, po czyjej stronie jest prezydent Andrzej Duda. Po stronie nietolerancji i ksenofobii.

Prezydent podpisał dzisiaj Kartę Rodziny. To dokument, który wskazuje, jakie wartości będą popierane przez państwo polskie. Nosi on charakter wyraźnie przedwyborczy, bowiem w Karcie zawarte są gwarancje pisowskich świadczeń prorodzinnych taki jak 500+, Dobry Strat 300+ oraz bon turystyczny. W dokumencie podkreśla się także objęcie przez państwo szczególną opieką rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi oraz obiecuje zwiększenie roli rodziców przy wychowywaniu dzieci, poziomie ich edukacji i przyszłości. Są też deklaracje pomocy dla seniorów oraz dbanie o to, by rynek pracy nie dyskwalifikował rodziców obarczonych opieką nad dziećmi.

Prezydent z mocą podkreślił, że rodzina to związek mężczyzny i kobiety. Tym samym sprzeciwiać się będzie, co zadeklarował, małżeństwom homoseksualnym oraz adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Duda podkreślił, że jest to z jego strony „obrona rodziny”, zaś adopcja dzieci przez pary homoseksualne to jest „obca ideologia”. Duda obiecał także, że jeżeli utrzyma urząd, zakaże promowania ideologii LGBT w miejscach publicznych, choć nie wyjaśnił, jak to rozumie.
– Nasza tożsamość pomogła nam przetrwać najtrudniejsze czasy w dziejach. Polska rodzina przechowała nasze wartości – przekonywał prezydent. I zapowiedział, że jeśli utrzyma urząd, „kategorycznie będzie sprzeciwiał się małżeństwom homoseksualnym” oraz „zakaże promowania ideologii LGBT w miejscach publicznych”.

Dobrze się stało, że rozkręcająca się kampania wyborcza pokazała, jakich w istocie wartości trzyma się Andrzej Duda. Już nie może mówić, że jest prezydentem wszystkich Polaków i jego rola polega na łączeniu społeczeństwa.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Jak czytam tą stronę to przypomina mi się akcja , która kiedyś miała miejsce na stadionie Polonii Warszawa gdzie kibice jednego klubu zaczęli nawalać się między sobą.Ostatecznie antifa ( zapewne sponsorowana przez sorosa ;) została wywalona przez narodowców ,którzy zaraz wywiesili przekreślony sierp i młot.
  Krótko mówiąc -nie będą nam tu żadni redaktorzy w obcych językach mówić czym jest lewica.To my, komentujący jesteśmy lewica…więc fora do dwora.Ten portal to jakiś fenomen i zjawisko.Nigdzie indziej wierni czytelnicy nie rozjeżdżają się tak z redakcją.I ta codzienna wierność jest z związku z tym jakaś niepojęta. Kiedy bym tu nie zajrzał to zawsze jest to samo.Już wiadomo co się będzie odp….ać.Jak na twitterze Lisa.

  1. Masz rację. Konsekwencja z jaką komentujący dzień w dzień ustawiają do pionu autorów jest niebywała. Mnie np. nie chciałoby się tego robić nawet za pieniądze.

  2. ziomek.
   Jesteś niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie wstrzemięźliwości.”popić, popalić, popier.dolić, pospać i pożreć”Może z wyjątkiem palenia ( paczka na tydzień)wymieniłeś moje ulubione zajęcia jako jakieś straszne grzechy,których trzeba się wstydzić.Czy Ty przypadkiem nie wierzysz w przyjemność ,która następuje dopiero po śmierci?A jak się pomylisz?Skończy się nieodwracalnym brakiem jakiegokolwiek p w ziomkowej pamięci.Byłoby przykro.Warto być nieprzyzwoitym.

  3. Oj ziomuś, ziomuś, tradycyjnie kulą w płot. Uwierzysz, że walczyć można też inaczej niż pisząc codziennie komentarze na strajk.eu?

 2. Te! Macieeek! To kiedy proponujecie, by obowiązkowy kontyngent noworodków dewianci heteroseksualni musieli dostarczać jaśniepaństwu elgiebetowstwu? Na przednówku? Zakolczykowane?
  Czy takie perełki powstają po amfetaminie, czy już po maryście „medycznej? A może wystarcza przekaz pieniężny od kryminalisty o żydo-węgierskich korzeniach? W kartonie (przekaz)? Ale pamiętaj Maciek – banknoty muszą być w drobnych nominałach. Za 100 dolców może tfuj (!) intelekt ubogacić policyjna kulka wypuszczona z wolnej broni najdemokrattczniejszego na świecie policjanta… Oczywiście zanim zada ci pierwsze pytanie (policjant, nie ołów) – skądeś ukradł kasiorkę – aj, waj…

 3. No to posprzątane. Duda już wygrał wybory. Jak lewica ma bardziej atrakcyjny dla nas chamów program to słuchamy.

 4. Małżeństwo to jest związek kobiety i mężczyzny wiec w czym problem? Tak zwane „małżeństwa” homoseksualne to wymysł znudzonych i otępionych neoliberalizmem zachodnich państw a za promowanie tego jako „postępowych wartości” płaci niejaki pan Soros. O adopcjach juz sie nie bede w ogole wypowiadał bo brak słów na to. Jezeli dwoch panow chce miec dziecko to niech je jeden drugiemu zrobi. Ze co? ze nie mogą? Widac natura uznala ze nie powinni

 5. Ty Maciuś, królu złoty nie bądź taki choop do przodu bo ci tyłu zabraknie… Podobny w brzmieniu i wymowie zapis jest w art. 18 Ustawy Zasadniczej. Duda nie zrobił niczego nagannego, zapisał jedynie w tej ,,karcie” to o czym Konstytucja mówi ogólnikami ,Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”
  Czybyś Maciusiu chciał się zamachnąć na Konstytucję?
  Reform sądów Tobie nie pasowała, teraz gdy jest to jedynie potwierdzenie szczególnej roli rodziny w Polsce – również nie pasuje. Zdecyduj się chłopie bo siedzenie okrakiem na brzytwie Ockhama może się kiepsko skończyć.

  1. Ale ał-tor tylko chciauuuu pokreślić znaczenie zwionskuf pedalskich i fpiasać je w Deklracyjom Praf i Obowionskuf Neolewicy Kartonowo-Kfaśniefskiej obowionzujonco heteroseksualną mniejszość. Bo nowoczesnościo i pedalstfem Polacy siem bogaco jako rzecze czerska Zaratustra.
   GOŇ SIĘ WIŚNIOWSKUSIU!…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Niewygodny przeciwnik Kaczyńskiego – Marian Banaś odkrywa karty

Zdania z ust Mariana Banasia, szefa NIK, jakie padły podczas rozmowy w programie radiowym,…