Wracamy do sprawy muzułmanki ubranej w specjalny strój kąpielowy, która odwiedziła park wodny w Koszalinie. Prokuratorzy z Kołobrzegu wszczynają dochodzenie. Nareszcie!

Zarówno obecność kobiety oraz wyjaśnienia personelu zarządzającego obiektem wywołały potężną eksplozję rasizmu i ksenofobii. Oto drobna próbka. Najbardziej wulgarne wpisy zostały już usunięte.

Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali, czy komentarze internautów można uznać za naruszające prawo. Według słów prokuratora rejonowego z Kołobrzegu, Ziemowita Książka, „zweryfikowana zostanie znaczna liczba komentarzy”. Chodzi zarówno o te, które są reakcją na wyjaśnienia poczynione przez personel parku wodnego jak i te opublikowane pod zdjęciem kobiety w tzw. burkini. Dochodzenie prowadzone jest w sprawie znieważenia na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych. Ewentualni doprowadzeni przed sąd i uznani za winnych liczyć się muszą z karą pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Znowu artykuł zastępcy naczelnego hodowcy faszyzmu w Polsce (naczelnym jest Nowak) . Nie wierzę w to panie Bojanie że pan nie rozumie iż faszyzm to jest między innymi tworzenie i stosowanie odrębnych praw dla różnych ludzi w zależności od ich pochodzenia etnicznego. Faszyzmem jest więc w przypadku tej pani która przyszła na basen w stroju na który nie pozwala regulamin tego kąpieliska pozwolenie na łamanie tego regulaminu tylko dlatego że ta pani nie jest Polką! Mnie nie obraża to że ta pani która kąpie się w takim ubraniu. Mnie obraża to że ta pani łamie regulamin i domaga się (lub pan domaga się dla niej) większych praw tylko z racji swojego (jej) pochodzenia etnicznego. Tak jak mnie obraża to że po cywilizowanej Europie wędrują miliony ludzi którzy są tutaj NIELEGALNIE , czyli łamią prawa krajów w których przebywają. I to wędrują miliony które prawa krajów do których przybyli nie znają i nie uznają. Podstawą cywilizacji to według mnie głównie jest właśnie równe prawo dla wszystkich i stosowanie tego prawa . To prawo można oczywiście zmienić , jak na przykład stało się w przypadku zabijania zwierząt zgodnie z żydowskimi i arabskimi wymogami religijnymi . Ale póki nie istnieje prawo , które zezwala każdemu kto tylko chce przekraczać granicę Unii Europejskiej to ci którzy złamali obecne prawo są dla mnie przestępcami.

  2. Ta kobieta i jej wspolwyznawcy maja pewnie niezly ubaw przygladajac sie jak europejczycy zra sie miedzy soba dociekajac czy jakas wypowiedz jest juz obraza muzulmanow czy jeszcze nie. Chetnie przeczytalbym o tym z jaka gorliwoscia tzw. mowa nienawisci skierowana przeciwko innowiercom scigana jest w krajach arabskich. Znane sa Panu jakies przypadki Panie 'redaktorze’?

    1. Mam takie marzenie żeby Pan „Redaktor” mógł zgłębiać kulturę islamu u samego źródła….

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

„Ludzie są skrajnie wyczerpani, przemoczeni, w poszarpanych ubraniach i butach. Straż Graniczna wywozi ich nie wiadomo gdzie”

-Spotykamy ludzi w tragicznym stanie, w takim, że ratownicy chcą wszystkich zabierać od ra…