Jak podaje portal Press.pl,  Sąd Rejonowy Warszawa-Wola nakazał prokuraturze zbadanie, dlaczego fundacja Lux Veritatis odmówiła Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska udzielenia informacji publicznej o swoich wydatkach ze środków publicznych.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Świnka skarbonka z dziurką „św krzyżem” przyozdobiona

    Czyżby fabuła filmu „Kler” Smarzowskiego, po raz kolejny, okazała się być nie dowartościowana? https://waldorfus.wordpress.com/2018/09/20/rytualy-oczywiscie-nie-poganskie-i-smiech-na-sali/

    W każdym razie, jak wynika z moich obserwacji, dziś we „Wiadomościach TVP-Wioska-discopolo” – sterowanych z kolei przez samego Jacka Kurskiego – serdecznego przyjaciela jaśnie pana prokuratora Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego – gorącego orędownika o. Rydzyka i jednocześnie laureata nagrody w postaci złotego sygnetu uroczyście otrzymanego od samego Abp Głódzia, sygnetu dla nie poznaki nazywającego się „pierścieniem Inki”, ten film „Kler”, jednak zakłamuje rzeczywistość.

    Tak swoją drogą, jestem ciekaw ile jeszcze razy to w tych „Wiadomościach” powtórzą? – Kler…, kłamie; Kler…, kłamie; kler…, kłamie; kler…, kłamie… Nilsen…, kłamie.

  2. „przychodzi rydzyk do lekarza”…. i wchodzi bez kolejki tyle ze pomylił ginekologia z dentystą

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

USA niewiarygodnie o śmierci palestyńskiej dziennikarki

Śmierć palestyńskiej dziennikarki Shireen Abu Akleh, 11 maja br. wywołała falę protestów w…