Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy!
Na naszej stronie pojawił się pierwszy odcinek cyklicznego programu w formie video. Uznaliśmy w redakcji, że ten sposób przekazu po pierwsze urozmaici treści przekazywane na naszej stronie, po drugie zaś, pozwoli lepiej zaprezentować paletę poglądów po lewej stronie sceny politycznej.
Na początek będziemy gościć na ekranach Waszych urządzeń raz w tygodniu. Będziemy przedstawiać rozmowy i dyskusje między członkami naszej redakcji mające charakter komentarza do aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie, a także zapraszać do studia gości, z których poglądami nie zawsze może się zgadzamy, ale zawsze interesująco jest z nimi podyskutować.
W pierwszym odcinku Małgorzata Kulbaczewska-Figat i Maciej Wiśniowski zastanawiają się, jak Lewica może dostać w październikowych wyborach jeszcze więcej, niż sondażowe 14 proc.? Jakie tematy może (musi?) wprowadzać do debaty publicznej, tak zdominowanej przez prawicę? Czy te wybory mogą okazać się przełomowe?

Będziemy stopniowo poszerzać paletę „Rozmów Strajku”, by każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Liczymy na Waszą wyrozumiałość dla naszych błędów, czekamy na pytania i propozycje!

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Ja mimo wszystko potrafię pisać i czytać, więc zamiast wersji wideo poproszę wersję tekstową.

  2. Stawiajcie mimo wszystko na jakość a nie ilość. Może być jeden film na tydzień ale niech będzie ciekawy i profesjonalnie zrealizowany to będzie widownia.

  3. Dobra robota!

    Jak najbardziej potrzebujemy większej aktywności w serwisach video, gdzie YT będzie tutaj tym największym graczem.

    Filmiki nie muszą wychodzić jakoś super często. Ważne, żeby wychodziły w miarę systematycznie i nie należy się poddawać – takie rzeczy lubią się długo rozkręcać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

Rozmowy Strajku: o bardzo ślepej polskiej Temidzie, Rewolucji Paźdzernikowej i ważnej książce [wideo]

Piotr Ciszewski w rozmowie z Maciejem Wiśniowskim mówi czemu nie będzie bronił wolnych sąd…