Anna-Maria Żukowska, źródło: Facebook

Małgorzata Kulbaczewska-Figat pyta rzeczniczkę prasową Lewicy, Annę Marię Żukowską, o plany socjaldemokratów po udanej kampanii wyborczej. Czy w Sejmie zobaczymy jeden klub Lewicy i jakie są zalety takiego rozwiązania, czy raczej współdziałające dotąd stronnictwa znowu się podzielą? Z jakimi projektami ustaw w pierwszej kolejności wystąpią reprezentanci i reprezentantki Lewicy? Czy na wsparcie parlamentarzystek i parlamentarzystów wybranych z list SLD mogą liczyć pracownicy i związkowcy, upominając się o swoje prawa, jakże często naruszane?

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Obyczajówka jako policja ścigająca prostytutki w PRLu? Jednak kiedyś mieliśmy dobre pomysły.
    A teraz co? „Równość małżeńska”? Ja słyszałem, że kobieta i mężczyzna mniej więcej są równi w związku, no może poza tym, że ktoś ma wcześniejszą emeryturę, ale już dobra nie czepiajmy się.

  2. Jak to zgrabnie brzmi. A jak to wyjdzie w praktyce? Cień Genosse Mjóllera czuwa nad „lewicą”, a za jej pleców Balcerek pokazuje kły. Marnie widzę.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Zemsta w rytmie Toxic – Obiecująca. Młoda. Kobieta [recenzja]

Proces zmian w świadomości społecznej, ale także w popkulturze, którego dokonał ruch #MeTo…