Do Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa na dzisiejszą rozprawę Ikonowicza doprowadzono w kajdankach. Dlaczego? Dokładnie nie wiadomo. Ponoć nie stawił się na poprzednią rozprawę. Blokował wówczas eksmisję.

Szef RSS został doprowadzony do sądu w kajdankach, fot. Facebook.com/ Piotr Ikonowicz
Szef RSS został doprowadzony do sądu w kajdankach, fot. Facebook.com/ Piotr Ikonowicz

Prof. Chazan, który jako dyrektor szpitala na Madalińskiego w Warszawie odmówił aborcji kobiecie, której dziecko urodziło się z ciężkimi wadami – poczuł się urażony tekstem Piotra Ikonowicza. Wytoczył mu proces za nazwanie go „człowiekiem bez sumienia”, „zwyrodnialcem” i „wcieleniem szatana”. Ikonowicz, komentując sprawę, która wstrząsnęła całą Polską, napisał tak:

„Bogdan Chazan to człowiek bez sumienia. Jego religia każe mu krzywdzić ludzi? Realizując własne sadystyczne skłonności zasłania się Bogiem. Karę zapłaci szpital, my podatnicy, nie Chazan. (…) Najgorsze jest jednak to, że ten zwyrodnialec przywdziewa togę obrońcy moralności. Najokrutniejsi, starożytni władcy potrafili swym wrogom okazać łaskę szybkiej, bezbolesnej śmierci. Takiej łaski nie okazano jednak nieszczęsnemu stworzeniu, które Chazan kazał z narażeniem zdrowia i życia rodzić bezbronnej kobiecie.
Tak się dzieje kiedy miłość bliźniego, zwykłą ludzką litość zastępuje fanatyzm. Kiedy religijni szaleńcy dostają kawałek władzy. W końcu szpital jest publiczny, my łożymy na utrzymanie tego miejsca i samego Bodgana Chazana. A w miejscach publicznych obowiązuje prawo ludzkie, a nie Boże”.

groźny przestępca Piotr Ikonowicz doprowadzony w kajdankach bo…..nie mógł stawić się na poprzednią rozprawę gdyż akurat w tym dniu bronił eksmisji….a my płacimy za to oczywiście…..

Posted by Kasia Skrzyńska on 19 stycznia 2016

Chazan wytoczył Ikonowiczowi proces z oskarżenia prywatnego. Sprawa jest w toku, dziś nastąpiła kolejna jej odsłona. Na Facebooku można zobaczyć filmik, na którym widać, jak policjanci doprowadzają Piotra Ikonowicza na salę sądową w kajdankach. Mimo że szef RSS nie miał zamiaru uciekać ani nie zachowywał się agresywnie, zastosowano wobec niego represje niczym wobec przestępcy ciężkiego kalibru. Najwyraźniej uznano, iż cześć Bogdana Chazana jest tego warta. Nie mamy informacji na temat ewentualnego wydania wyroku. Prawdopodobnie proces nadal jest w toku. Czy na następną rozprawę Ikonowiczowi również towarzyszyć będzie „obstawa” funkcjonariuszy?

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. A to psychopatyczny inkwizytor, świadomy, bo żadne dziecko nigdy nie przeżyło takich zniekształceń. Skazał zwykłych ludzi na koszmarne cierpienie i dziecko ,które konało wiele godzin w konwulsjach, jest dla wymiaru sprawiedliwości ok. A osoba, która napisała prawdę o tym zwyrodnalcy jest przestępcą. To jak w polsce nie ma prawa, oprawcy są nagradzani a karana wolność nazywania faktów, to ryja Chazanowi kwasem zalać i poniesie konsekwencje.

  2. To niemożliwe. Ikonowicza doprowadzano w kajdankach na inny proces. Chodziło zdaje się o naruszenie nietykalności cielesnej jednego z policjantów. Nie jest dobrze, ale nie kłammy!

    1. Było dokładnie tak, jak napisaliśmy. Smutne, ale prawdziwe. [WK]

    2. Byłam świadkiem i nagrałam ten filmik dzisiaj w Sądzie :) więc portal nie kłamie…Piotra doprowadzono w kajdankach do sali rozpraw, dopiero tam go uwolnili :)

  3. Wstyd mi za kraj który karze tego co pomaga obywatelom w niedoli, wstyd mi za kraj w którym osoba jawnie działająca na niekorzyść innych, matacząc, kłamiąc i robi z ludzi szukających pomocy zwyroli. To pan Chazan powinien siedzieć na ławie oskarżonych, nie Ikonowicz. Jak będzie trzeba to lewica powinna protestować w tej sprawie, obyśmy nie musieli organizować petycje o uniewinnienie, niestety spodziewam się najgorszego. Po prostu wstyd, nieważne czy jeszcze jest III RP, czy IV RP. Wstyd!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rosyjscy komuniści: fałszowaliście wybory

Komunistyczna Partia Rosyjskiej Federacji jest zdania, że rezultaty ostatnich wyborów parl…