Jak już informowaliśmy, nasz portal obchodził 3 urodziny. Poniżej kilka zdjęć z imprezy i parę informacji.

Zespół, przyjaciele i czytelnicy portalu obchodzili urodziny w przytulnych i klimatycznych wnętrzach słynącej ze znakomitej kuchni i doskonałej obsługi restauracji City Restaurant w Warszawie, przy ulicy Popularnej 62.

Nasi gospodarze przygotowali dla nas świetne jedzenie, w wersji vege oraz mięsnej. Smak grillowanego steku z łososia w sosie śródziemnomorskim i polędwiczek wieprzowych w sosie grzybowym w towarzystwie risotto lub pęczotto z warzywami na długo zostaną w naszej pamięci. Wegetarianie mogli kontentować się deską serów z owocami i trzema rodzajami vol-au-vents, a także focaccią z humusem i bruschettą z pomidorami concasse. Wszystko to w kompanii zacnego wina oraz wedle życzenia mocniejszych alkoholi.

W tak miłej atmosferze i przy tak wspaniale zastawionym stole obmyślano nowe koncepcje urządzania świata i otaczającej nas rzeczywistości. Pojawiło się kilka nowych pomysłów, które niebawem wcielimy w życie.
Dziękujemy za życzenia. Będziemy się starać jeszcze bardziej.

 

 

fot.strajk.eu

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Jestem z wami od początku, czasami wywołujecie we mnie „WQR” do potęgi entej ale ogólnie jest spoko, gdyby jeszcze PN poluzował w temacie „imigranty i LGBT” (bo ma na tym punkcie ma mega hopla) było by spoko, pozdrawiam.
  Ps. Mam jeszcze pytanie do autora tegoż artykułu czyli MW — mniemam iż to NADREDAKTOR Wiśniowski kryje się pod owym „MW” — wytłumaczcie mi dlaczego gros artykułów podpisywana jest inicjałami? Nie jest to tylko wasza bolączka ale jak boga kocham chciałbym się dowiedzieć co jest tego powodem, może to dziwne ale parę razy napisałem o tym do waszych autorów, pisałem też do innych portali i nic, zero a nawet nul.
  Jeszcze raz pozdrawiam i niestety nie oczekuję odpowiedzi na moje pytanie (chyba).
  Ps2. Dlaczego nie odpisujecie na posty pod waszymi artykułami, czy to tak wielki wysiłek? Dlaczego niektóre posty oczekują po parę dni na „moderację”, moderacja to coś co WQRWIA mnie do spodu, bawicie się w Wyborczą lub POLITYKĘ które tną aż miło a Wyborcza dodatkowo zapewniła sobie 99.9% przychylnych komentarzy każąc sobie za nie płacić? Zawsze nienawistne posty można odeslać do prokuratury aby ta zajęła się gagatkiem, trafi na mnie to będę się bronił i szlus!!!
  Jeszcze raz pozdrawiam, lewicowiec (nie mylić z warsiafskim, różowym lewakiem).

 2. Jestem tutaj od ok 2 lat. Widzę rozwój portalu, powolny, ale do przodu. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego! :)

 3. Smak grillowanego steku z łososia w sosie śródziemnomorskim i polędwiczek wieprzowych w sosie grzybowym w towarzystwie risotto lub pęczotto z warzywami na długo zostaną w naszej pamięci. Wegetarianie mogli kontentować się deską serów z owocami i trzema rodzajami vol-au-vents, a także focaccią z humusem i bruschettą z pomidorami concasse. Wszystko to w kompanii zacnego wina
  TAK SIE BAWI , TAK SIE BAWI , PRO – LE – TA – RIAT !!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rzecznik Praw Obywatelskich do ministra edukacji: trzeba zająć się rzeczywistymi problemami szkoły

Prof. Marcin Wiącek napisał list do ministra edukacji Przemysława Czarnka. Pismo pokazuje,…