Po raz kolejny okazuje się, ze za niechęcią do homoseksualistów stoi wyparta fascynacja męskim seksem. Wes Goodman przez lata obrażał gejów i lesbijki, powtarzając, że homoseksualizm to ciężki grzech. Aż pewnego dnia został przyłapany na dzikiej namiętności z mężczyzną w swoim biurze.

Wes Goodman to członek legislatury stanu Ohio z ramienia Partii Republikańskiej. A właściwie już były członek, bo właśnie został zdymisjonowany po ujawnieniu skandalu obyczajowego. Zaczęło się od seksu z mężczyzną we własnym biurze, podczas którego ktoś niespodziewanie otworzył drzwi. 33-letni polityk przeprosił wyborców i swoją rodzinę oraz wycofał się z życia publicznego. Informacja obiegła jednak cały kraj i wywołała efekt lawiny.

Wkrótce do namiętnych romansów z Goodmanem zaczęli się przyznawać kolejni faceci. „Wes Goodman, który właśnie został przyłapany na seksie z mężczyzną w swoim biurze, błagał mnie, abym uprawiał seks z nim i/lub jego żoną. Robił to kilkukrotnie, podczas gdy chodziłem do szkoły w Ohio” – napisał na Twitterze Caleb Hull, konserwatywny dziennikarz. „Wes nigdy nie molestował mnie seksualnie. Obaj wiedzieliśmy, co robimy i było nam z tym dobrze” – powiedział z kolei Johnny Hadlock, asystent jednego z konserwatywnych deputowanych do Kongresu, z którym Goodman romansował w 201o roku.

W tym samym czasie Goodman podkreślał, że najważniejsze są dla niego „wartości rodzinne”, prawo do zawierania małżeństw powinny mieć tylko pary hetero, a „zdrowe rodziny, kierujące się wartościami, są źródłem dumnej historii Ohio oraz kluczem do świetlanej przyszłości stanu”. Wraz z żoną organizował też antykobiece „Marsze dla życia”, a w swoim stanie był nazywany „sumieniem ruchu republikańskiego”.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Nowak, kiedy myślisz o penisie to od razy wyłącza ci się logika. Ten pederasta o którym piszesz nic nie wypierał a tylko ukrywał swoją orientację seksualną poprzez udawanie przeciwnika homoseksualizmu.

  2. gdzieś przeczytałem że w Niemczech imigrant syryjski zgwałcił Kucyka widzę tu wiele wspólnych cech

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Są ostateczne wyniki niemieckich wyborów. Olaf Scholz stworzy rząd?

Są już oficjalne wyniki wyborów do Bundestagu, niemieckiego parlamentu. Odejście kanclerz …