Ruch Narodowy oraz Młodzież Wszechpolska zawarły porozumienie, które nazwały „Twierdza Europa”. W ramach tego osobliwego paktu spotkają się dziś o 15.00 na Placu Zamkowym, by przekonywać, że uchodźcy napływający do Europy to zagrożenie dla ich wolności i tożsamości narodowej. Jednocześnie ruszy kontrdemonstracja lewicowo-anarchistyczna z hasłami tolerancji i otwartości na sztandarach.

fot. facebook.com/ ANTYPEGIDA
fot. facebook.com/ ANTYPEGIDA

– Chcemy, by Polska pozostała Polską, by nie było tu islamskich dzielnic. By na wzór zachodnioeuropejski, nie dochodziło u nas do rabunków, gwałtów czy nawet mordów. Chcemy po prostu powstrzymać falę najazdu osób z obcych kręgów kulturowych – zapowiada Robert Winnicki, prezes narodowców i poseł z ramienia Ruchu Kukiz ’15.

W manifestacji narodowców udział zapowiedziała Tatiana Festerling, liderka niemieckiej PEGIDY. – Akcja obejmie od kilkudziesięciu do kilkuset miast w całej Europie – zapowiada Winnicki, dodając, że protestujący będą łączyć się przez internet z „patriotami” z innych miast na całym kontynencie. W Urzędzie Miasta zgłoszono event na około tysiąc osób, narodowcy spodziewają się, że będzie ich znacznie więcej. Na Facebooku na stronie wydarzenia wirtualnie dołączyło 7,5 tysiąca zwolenników.

„Połączyliśmy siły, by wspólnie pokazać, że my – narody europejskie, nie zgadzamy się na to co, próbują nam narzucić zdegenerowane elity polityczne, które zdradziły interesy własnych narodów” – piszą organizatorzy w facebookowym opisie marszu.

Jednocześnie w kontrze do imprezy narodowców, ulicami Warszawy przejdzie druga, prouchodźcza manifestacja – „ANTYPEGIDA – przeciw faszyzacji Europy”, organizowana przez stołecznych anarchistów. – Chcemy walczyć przeciwko rasizmowi, jaki nastał po tym, gdy problem uchodźców stał się problemem politycznym. Polski rząd brał udział w okupacji Iraku czy Afganistanu, przyczyniając się również do wywołania problemu uchodźców. Obecnie, uchodźcy stawiani są na szczycie problemów Europy, dzięki czemu można odwrócić uwagę ludzi od spraw istotniejszych – mówi jeden z organizatorów, który chciał zachować anonimowość.

„W kraju, który w ramach haniebnej amerykańskiej koalicji napadł na Irak i Afganistan, rujnując tamtejsze społeczeństwa w imię wojny o ropę i władzę, nacjonaliści bezwstydnie usiłują wmawiać nam, że to Arabowie są „agresorami”. W ten sposób nie tylko reprodukują ideologię przyzwolenie dla rasistowskich wojen, ale również chronią Leszka Millera i resztę polskich elit, które przyłożyły rękę do wywołania na Bliskim Wschodzie upiora fundamentalizmu religijnego i zesłały cierpienie na tysiące mieszkańców tamtego regionu” – czytamy na stronie wydarzenia.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. józef rydel „tygrys” został zlikwidowany przez patrol milicji w lutym 1947, czyli sprawiedliwości stało się zadość

 2. I dlatego jestem za tym, aby wrócił system pałowania buractwa, tak jak kiedyś lało się po mordzie, fryzjerów, kelnerów, portierów i to było bardzo pozytywne, bo bydła niecywilizowanego nie da się argumentami naprostować, tylko przemocą, aby wieprze ze wsi nie wylewali jadu z chorych ryjów. To było dobre bo chamowało chama w drgawkach konwulsyjnych nienawiści i to trzeba przywrócić, bo bydła nie udało się cywilzować, i szpicrutą przez ryja tak jak mojego dziadka, mego papcia i mnie bili gdy jeszcze w czworakach kwiczałem.

 3. Wystrarczy popatrzeć na amerykańskich żołnierzy czy też filmy z naszym Bogusiem Lindą. Kogo chroni patryjota, chroni tych słabszych, tych co nie mogą się obronić. Amerykanie mają wręcz obsesje na tym punkcie, gdy ja jestem ten silny ten słaby jest chroniony. To jest kodeks żołnierza, ten silny chronić tych słabszych. I mamy to nawet na filmach jak Psy2, gdzie jest taki moment gdy Franc ogląda sobie relacje z Sarajewa i podchodzi do ekranu, na którym płacze kobieta z dzieckiem na ręku i przykłada broń do telewizora jakby do tej kobiety. To jest pytanie kim jestem bandytą czy żołnierzem i co robi? Rozwala ten pociąg z bronią co jedzie do Sarajewa. Wolf myśli że Francowi odbiło, a na tym polega patryjotym, na ochronie tych słabszych, krzywdzonych. A my co mamy na ulicach, chołotę bandycką co rzuca się do ludzi słabszych, bo to nie patryjotyzm tylko szwabizm. Naszych polskich homków też atakują bo to mniejszości, a przecież homki są nasze, polskie homki. Patryjota ich broni.

 4. A kiedy Polacy zrobią powstanie do tego szwabstwa co najechało Polskę? Dajcie mi karabin to wam pokaże, co robi się ze szwabstwem w Polsce, jak kończy szwabstwo i do ostatniego szwaba. Dlaczego to powyżej napisałem, bo znajdzie się grupa Arabów, którym puszczą nerwy i za to gestapo zareagują odpowiednio. Sprowadzi nam terroryzm do Polski szwabstwo ze wsi, któremu musicie wy pokazać gdzie jest miejsce buraka, bo nie udało się ucywilizować, a lekarstwo na sraczkę nienawiści buraka, to dobrze chlastający bat i bity ryj. Musicie to zrozumieć a nagle szał nienawiści z buraczkowa, zniknie z przestrzeni, bo oni muszą mieć bata chulającego po pysku i dlatego tak kiedyś było, aby chore buractwo nie zalewało nas przemocą i nienawiścią, patologią.

  1. I jak tam poranna masturbacja? Udana? A ryj? Wychlastany?

  2. Szczurzec
   Szwabstwo zasuwa przez Polskę i tu już wszystkie Polskie sądy powinny reagować, bo prawo tak naprawdę obecnie gra rolę starej dobrej pały na ryju i gdyby prawo ruszyło z tym szwabstwem to szybko szkończyłaby się ta fala nienawiści, fala patologii, by chronić normalnych polaków. Bo szwabstwo nie tyle obcych tu będzie prześladować ile tych co nie są jak oni patologią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

Białoruski lider korzysta z polskiego święta, by podkreślić własną niezależność

Białoruś wobec trudnej sytuacji na froncie rosyjsko-ukraińskim, próbuje samodzielności. …