Zjęcie Janusza Korwin-Mikkego

Janusz Korwin-Mikke, polityk słynący z barbarzyńskich, rasistowskich i nienawistnych poglądów, znów kompromituje Polskę na forum międzynarodowym. Tym razem w Parlamencie Europejskim przemówił językiem naszych nowych rodzimych nazistów.

Od czasu gdy ten skrajnie prawicowy figlarz został przez tzw. naród Polski oddelegowany do pełnienia funkcji w Paralmencie Europejskim, nie raz dawał już żenujące, ośmieszające kraj i społeczeństwo kabaretowe popisy. Wykonywał już podczas obrad PE m.in. gest hitlerowskiego pozdrowienia, swoje przemowy kończył trawestacją frazy Katona – „Ponadto uważam, że Unię Europejską należy zniszczyć”, itp.

JKM znów podniósł poprzeczkę i sformułował wypowiedź bardziej obrzydliwą moralnie i politycznie od bodaj wszystkich wygłoszonych dotychczas w Parlamencie Europejskim. „Krul” nawiązał do języka nowych polskich nazistów, którzy masowo ujawnili się na okoliczność sprzeciwu wobec migracji uchodźców wojennych z Bliskiego Wschodu.

Polska nie ma problemu z imigrantami. Polska ma problem z imigrantami, których trzyma się w obozach koncentracyjnych i oni chcą z nich uciec z Polski do Niemiec, Austrii. Dlaczego? Dlatego, że w Polsce są znacznie niższe zasiłki socjalne. Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki, to do Polski i Europy nie przyjeżdżaliby ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków! Ludzie, którzy chcą pracować, są cenni – a tych się odsyła do kraju, a do nas się bierze, którzy nie chcą pracować! Imigranci to zalew Europy śmieciem ludzkim, który nie chce pracować. (…) Niszczymy Europę! To polityka upadku Europy! – wypalił Korwin-Mikke.

Obecni na sali parlamentarzyści byli oburzeni, prowadząca obrady uznała tę wypowiedź za skandal i zarządziła krótką przerwę.

Dzięki tej wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego nowy polskich nazizm dotarł na brukselskie salony. Szczęśliwie nie został tam dobrze przyjęty.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Nie wiem co jest rasistowskiego w tej wypowiedzi. Uważam że jedną z najwyższych wartości jest praca . I każdego unikającego pracy , niezależnie od tego czy jest emigrantem czy nie , należy napiętnować. Co do drugiejgo problemu JKM też według mnie ma rację. Gdyby Polska chciała realnie zrealizować kwotę emigrantów do której się zobowiązała to musiałaby ich siłą zatrzymać w Polsce. Oni po prostu nie chcą u nas mieszkać. I wcale im się nie dziwię. Za to dziwię się mediom takim jak np strajk.pl że chcą im zgotować taki sam los jaki jest udziałem większości polskiego społeczeństwa.

 2. A co wy tu nazistowskiego zobaczyliście?

  Osobiście nie cierpię Korwina, bo on gardzi ludźmi.
  Tyle że tego nie ukrywa.

  Sam już nie wiem kto jest gorszy, on czy farbowane lisy, które pod płaszczykiem poprawności politycznej kneblują wyrażanie autentycznych obaw szerokich grup społecznych.

  To prawda, nie mówią o „ludzkich śmieciach”.
  Nie nazywają nas także głupkami, a jednak tak nas traktują.

  1. @Lej
   Ale do bycia głupkiem bardzo ci jeszcze dużo brakuje

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Portal Strajk rozpoczął współpracę z portalem „Fakty i Analizy”

Miło nam poinformować, że Portal Strajk z początkiem grudnia rozpoczął stałą współpracę z …