Prezydent Warszawy nauczy się dobrze wypadać przed kamerą i lepiej zarządzać czasem. Podszkolą się również jego zastępcy. Koszt całości? Niecałe 2 mln złotych z miejskiej kasy.

Kadra kierownicza z warszawskiego ratusza ma wziąć udział w programie szkoleniowym „Lider Zmiany w Samorządzie Warszawskim” – pisze „Super Express”. Dziennik sugeruje, że wśród uczestników zajęć znajdzie się sam prezydent Rafał Trzaskowski oraz wiceprezydenci: Renata Kaznowska, Paweł Rabiej, Michał Olszewski i Robert Soszyński. W ramach programu urzędnicy dowiedzą się, jak lepiej zarządzać czasem, skutecznie zarządzać zmianą i odbędą „trening medialny”, by lepiej wypadać w wypowiedziach dla środków masowego przekazu. Koszt całości, pisze „SE”, wyniesie 1,83 mln złotych.

Dziennik poprosił politologa Bartłomieja Biskupa o ocenę, czy Trzaskowskiemu i jego zastępcom naprawdę potrzebne jest kosztowne szkolenie. – Ogólnie nie jest źle – powiedział o prezydencie Warszawy i jego współpracownikach specjalista. Co ewentualnie mogliby naprawić? Może popracować nad tym, by przed kamerą nie sprawiać wrażenia zbyt spiętych – zasugerował Biskup Trzaskowskiemu i Kaznowskiej. Więcej rad miał dla Pawła Rabieja, który w ostatnim czasie nie wypadał zbyt przekonująco, komentując sprawę podpisania karty LGBT.

Tak czy inaczej, kwota blisko 2 mln złotych na szkolenie z występów w mediach oraz doskonalenie umiejętności podstawowej organizacji pracy wydaje się co najmniej wątpliwa. Czy takich inwestycji oczekiwali wyborcy?

patronite

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Protesty w obronie Pablo Hasela nie gasną: zamieszki w Barcelonie, symboliczny sprzeciw w Warszawie

Nie gasną protesty w obronie Pablo Hasela, katalońskiego rapera skazanego na więzienie za …