Jolanta Solarz, była rzeczniczka Kongresu Nowej Prawicy, która zelektryzowała Twittera zapowiedzią zdjęcia „bez kiecki” spacjalnie dla prezydenta – ma szansę zostać nową twarzą Telewizji Publicznej. W sobotę przyjechała już na pierwsze próby.

Jolanta Solarz, fot. twitter.com
Jolanta Solarz, fot. twitter.com

Plotkarskie serwisy donoszą, że „informacja o jej zatrudnieniu jest pewna” – choć nie wiadomo jeszcze w jakim charakterze. Dziennikarstwo modowe? Program informacyjny? Pasmo śniadaniowe? Na razie Jolanta Solarz pojawiła się na „próbie kamerowej dla nowych twarzy TVP”. Kamera – wierzymy na słowo – pokocha byłą rzeczniczkę KNP tak samo, jak prezydent Duda na Twitterze. Ostatecznie w złym guście byłoby nie docenić wielkiego gestu, jakim jest publicznie uczyniona zapowiedź rozebrania się dla głowy państwa.

Jolanta Solorz, wstawiając selfie z przymierzalni, zadeklarowała, że następne zdjęcie będzie już „bez kiecki”, jeżeli PAD zgodzi się na zaprzysiężenie trzech sędziów TK wybranych za poprzedniej kadencji Sejmu. Swojej obietnicy nie miała okazji spełnić, siła perswazji najwyraźniej okazała się niewystarczająca, bo prezydent żadnych ruchów w tej sprawie nie poczynił. Być może prezes PiS dysponuje większą siłą przekonywania. Bezkompromisowa postawa działaczki jednak została doceniona, a jej potencjał zostanie wykorzystany ku uciesze szerokiej publiczności abonentów.

Trzymamy kciuki – za zaprzysiężenie trzech sędziów naturalnie.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Ja myślałem że to tylko metafora na takim jednym francuskim filmie że proletaruszka gdy doszła do pracy wchodziła pod stół kierownikowi i napis…proletariuszka w pracy. Ale jak pisowców dowożą autobusami żeby protesowali to autokary zdzir też muszą być co majtki ściągają na każdy kwik.

  1. ….I wtenczas jest …na ołtarzu ojczyzny majtki złóż!!!..tak jak ostatnio Pięta się tłumaczy że rabował samochody dla dobra ojczyzny. To proletariuszki też tak dla dobra ojczyzny… na ołtarzu ojczyzny majtki złóż..!!! Bo idą prawdziwe katolickie buchaje, a troska o ojczyznę. musi być.

  2. I dlatego jestem za tym, aby wrócił system pałowania buractwa, tak jak kiedyś lało się po mordzie, fryzjerów, kelnerów, portierów i to było bardzo pozytywne, bo bydła niecywilizowanego nie da się argumentami naprostować, tylko przemocą, aby wieprze ze wsi nie wylewali jadu z chorych ryjów. To było dobre bo chamowało chama w drgawkach konwulsyjnych nienawiści i to trzeba przywrócić, bo bydła nie udało się cywilzować, i szpicrutą przez ryja tak jak mojego dziadka, mego papcia i mnie gdy jeszcze w czworakach kwiczałem.

  3. Ty też pisowski debilu będziesz rozbierał się dla prezydenta? Bo tak podszywasz się w momentach gdy ciebie coś boli w komentarzu. A może rywalizujecie kto lepiej na dupie jeździ przez wodzem i kto ma moc zasysania większą od odkurzacza ?

  4. Ty też peowski debilu będziesz rozbierał się dla tuska? Bo tak podszywasz się w momentach gdy ciebie coś boli w komentarzu. A może rywalizujecie kto lepiej na dupie jeździ przez wodzem i kto ma moc zasysania większą od twojej matki ?

  5. Szczurzec
   Przecież to u was kult jednostki jak za komuny i każdy ma nie mieć własnego zdania, tylko wazelinka i im większe lizusostwo tym lepsze stanowiska. Poza tym to was naucza kler że wasze matki puszczają się z jakąś Bozią, bo są dziećmi Bozi, więc mojego ojca by to oburzyło gdyby matka szlajała się z jakimś Bozia.

  6. Ale już to, że szlajała się z poborowymi w koszarach go nie oburzało. Może tylko to, że były to koszary LWP.

  7. Szczurzec
   No jesli buraczanym babą publicznie spadają majty na kostki na sam widok pisowca, to jest ewidentny sygnał co się u was dzieje, nie tylko z kołchoźnicami z PGRa. Tym samym nie jest dziwne że tak spada oglądalność publicznych, bo porno jest bardziej moralne, gdyż prostytutka daje pośladki, kurestwo to cecha charakteru, więc taka to dobiero potrafi robić innym krzywdę aby Pisowskiego banana ściskać, to nawet nazywa się Makiawelizm, a Makiawelizm, Narcyzm ( Kaczka), Psychopata, to w psychologii trójca zła.

  1. A na poważnie – może ktoś „silniejszy” odszyfrować ten dziwny język? Co to znaczy „Ze we przymierzalni”? Ja już nie ogarniam tego co się w tym chorym kraju dzieje …

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rosja odpowiada Polsce

Niektórzy obserwatorzy relacji polsko-rosyjskich od dawna zadawali sobie pytanie, czy i ja…