W tym roku tanecznym krokiem przejdziemy przez ponurą, listopadową Warszawę. Planujemy głośno dać o sobie znać dzięki trzem niezależnym platformom muzycznym — każda i każdy znajdzie coś dla siebie! Pamiętajcie, nasza demonstracja ma charakter pokojowy — nie planujemy blokować innych marszów ani ścierać się z innymi obchodami. Nasz marsz nawiązuje do bogatej historii tanecznych protestów antyfaszystowskich. Oczywiście bardziej tradycyjne formy uczestnictwa w demonstracji pozostają jak najbardziej mile widziane!

Spotykamy się o godz. 14:00 na Placu Unii Lubelskiej. To ważne, by być na miejscu punktualnie! Stąd wyruszamy w kierunku -> Placu Zbawiciela, przechodzimy przez -> Plac Konstytucji i ruszamy -> ul. Piękną w kierunku -> Alei Ujazdowskich. Stąd udajemy się prosto na -> Plac Trzech Krzyży, gdzie odbędą się końcowe przemówienia.

Demonstrację organizujemy oddolnie, dlatego bardzo prosimy o wspieranie i udostępnianie zrzutki na poczet wydatków związanych z organizacją wydarzenia:
https://zrzutka.pl/demonstracja-antyfaszystowska-prawa-zdobywa-sie-w-walce

Do zobaczenia!

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Turcja: susza w wielkich miastach

Zmiany klimatyczne coraz częściej dotykają ludzi bezpośrednio zagrażając dotychczasowym wa…