Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich oraz Ksenofobicznych złożył doniesienie do prokuratury na „najmłodszego polskiego milionera”. Ten wytłumaczył się na Facebooku.

Kamil Cebulski lubi tak o sobie pisać. Pozuje na młodego Wojciecha Cejrowskiego – realizuje mit self-made mana, który swoją zawrotną karierę rozpoczął w wieku lat 16, zakończył zaś w wieku 25 i teraz zamierza dzielić się owocami swojej pracy z innymi. Jest rektorem prywatnej, założonej przez siebie szkoły ASBIRO, w której wykładają wyłącznie „prawdziwi przedsiębiorcy” – i takich to właśnie przedsiębiorców mają kształcić.

Cebulski naraził się na Facebooku, wstawiając swoje zdjęcie z podziurawioną tarczą strzelniczą i napisem na koszulce „Zabijaj lewaków dla Chrystusa”. Internauci jak zwykle w takich momentach, podzielili się. Cebulski zyskał rzesze zwolenników, którzy w jego przekazie dostrzegli niewypowiedzianie wręcz udany żart. Część broniła go, przekonując, że to dobry człowiek, który dla świata zrobił więcej niż całe masy protestujących lewaków (sponsoruje studnię w Zimbabwe). Cebulski uznawany jest za sympatyka Janusza Korwin-Mikkego i jego legendy wolnego rynku, który zapewni szczęście każdemu, kto będzie umiał po nie sięgnąć (najlepiej jako przedsiębiorca).

Sam zainteresowany zabrał w swojej sprawie głos na Facebooku:

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. pan cejrowski i podobni zbierają owoce swoich wypowiedzi, jak pamiętam to nawoływanie do mordów powinno być ścigane z urzędu !!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

Brazylia: zwolennicy Bolsonaro przemocą chcą podważyć wyniki wyborów

Od wczoraj w wielu brazylijskich miastach trwają starcia między zwolennikami byłego prezyd…