Tomasz Adamek, źródło: Facebook

Tomasz Adamek, były bokser, dał popis niesamowitej bigoterii i zaściankowości. W programie Kuby Wojewódzkiego, skrojonego dla ludzi nieszczególnie elastycznych intelektualnie, sportowiec pozwolił sobie na odrobinę szczerości, która u człowieka przytomnego budzić może jedynie odruch współczucia dla jego rodziny.

Tomasz Adamek, źródło: Facebook
Tomasz Adamek, źródło: Facebook

– Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Żona też. Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem. Powiedziałem: Tak, możesz zaprosić moją córkę na obiad. No i tak są razem. Ja muszę wiedzieć, kogo ona wybiera – wypalił Adamek. I na tym nie poprzestał, bo chwilę później dodał: – Młodsza córka nie lubi czarnych. Powiedziała mi – tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. Mi też musisz wybrać. Póki córki są w domu, tata musi mówić, co mają robić.

To jedna z wielu żenujących wypowiedzi pięściarza. Śmiesznawy był także moment, w którym polecał on prowadzącemu program poddanie się egzorcyzmom, gdyż – jak stwierdził – Wojewódzki jest „zniewolony na sto procent”.

Adamek znany jest ze swoich barbarzyńskich poglądów. Kilka lat temu w wywiadzie dla „Wprost” powiedział: „Chciałbym, aby Polską rządził Rydzyk”. Trochę dziwne, że nie Korwin-Mikke.

Polki i Polacy chętnie deklarują zatroskanie konserwatywnym podejściem do kobiet, o które równie chętnie oskarżają Arabów, czy szerzej, wyznawców Islamu. Szkoda, że z taką gorliwością nie rozglądają się po rodakach. Mieliby kogo krytykować i kim się zająć.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. niech zgadnę pewnie jest pisuarem ale co się dziwić komuś kto dostał tyle po głowie należy współczuć jego rodzinie

 2. Biedak ma tak sprany czerep, że lasuje mu się czarne z białym i kolorowym. Leczyć idiotę !! zamknąć w Tworkach i leczyć do skutku!!

 3. Ordnung muss sein ! usAchwitz PRZECHOWAŁ hitleryzm do naszych czasów i teraz go ANIMOWAŁ. Adamek JEST W KURSIE,tak jak 50% (lub więcej) Polaków !

 4. Czy z tego faktu że jeden pięściarz coś takiego powiedział macie prawo uogólniać że Polacy tak myślą? Taka gębę wszystkim przyprawiać? No to ja jestem Polką i tak jak Adamek nie myślę. No i co powiecie ?

 5. ” Młodsza córka (…) Powiedziała mi – tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. ”

  Jeśli T.A. nie ściemnia, to znaczy, że ma córkę z dosyć ograniczonym IQ.

  1. W powyższym zacytowaniu ucięło mi najważniejsze:
   „Mi też musisz wybrać.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Portal Strajk rozpoczął współpracę z portalem „Fakty i Analizy”

Miło nam poinformować, że Portal Strajk z początkiem grudnia rozpoczął stałą współpracę z …