Źródło: Twitter - https://goo.gl/aAm31V

Kolejny zamach w RFN. Tym razem w Ansbach, w Wolnym Państwie Bawaria. Aktu terroru dokonał 27-letni Syryjczyk, który zginął na miejscu. Rannych jest 12 osób.

Źródło: Twitter - https://goo.gl/aAm31V
Źródło: Twitter – https://goo.gl/aAm31V

Do incydentu doszło wczoraj (24 lipca) po godz. 22. Zamachowiec, przechodząc koło jednej z restauracji zdetonował ładunek wybuchowy, który miał w plecaku. Według doniesień niemieckich mediów Syryjczykowi odmówiono wstępu na odbywający się w pobliżu festiwal muzyczny na świeżym powietrzu.

Niemieckie media informują również, iż sprawca ataku został szybko zidentyfikowany przez tamtejsze służby. Wiadomo o nim, iż był od dawna leczony psychiatrycznie i że jest po dwóch nieudanych próbach samobójczych oraz terapii w ośrodku zamkniętym. Niemniej, nikt zapewne na wątek ten nie zwróci uwagi, bo wśród komunikatów prasowych jest też informacja, iż mężczyzna nie uzyskał w Niemczech azylu. Mimo to, nie został jednak deportowany, jak podaje się w mediach, „z powodów humanitarnych”. Szef ministerstwa spraw wewnętrznych Bawarii, Joachim Hermann, tłumaczył dziennikarzom, iż, o ile ktoś nie popełni ciężkiego przestępstwa czy zbrodni, nie bywa deportowany do kraju, w którym trwa wojna domowa. Dodał jednak też, iż jest „zaszokowany” i „oburzony” faktem wykorzystywania prawa do azylu i ochrony „w taki sposób”.

Można mieć pewność, że polską przestrzenią publiczną znów wstrząśnie fala nienawiści do muzułmanów. Fanów zarówno „obozu zdrady narodowej” jak i „obozu patriotycznego” łączy ogólna ignorancja i brak zrozumienia rzeczywistości, w której przyszło im żyć, a obsesyjna islamofobia jest funkcją ich świadomościowego prostactwa. Przygotujmy się więc na dzikie ryki, wezwania do pogromów i wszelką faszystowską ornamentykę. Z pewnością ważnym akcentem będzie „liberalno-lewacka UE”, która zamiast topić łodzie z uchodźcami przyjmuje ich do siebie i stwarza niebzpieczeństwo dla siebie (to pół biedy) i (co najgorsze) dla Polski.

 

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Nie martw się tak bo:
  – to szaleńcy
  – nie mają nic wspólnego z islamem
  – być może to niemiecka skrajna prawica przebiera się za szalonych Syryjczyków
  – islam to religia pokoju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  1. „Islam to religia pokoju”
   Na to akurat Redakcja ma dowód: pewien imam tak powiedział a jak imam powie to Redakcja wierzy.

   Dowód ten został tu opublikowany jakiś czas temu.

 2. Autorze, nie pogrążaj się.

  Rok temu ostrzegaliśmy o konsekwencjach udawania że ta masa młodych mężczyzn to biedne kobiety i dzieci. Że niekompatybilność kulturowa będzie musiała prowadzić do wielu tragedii.

  Już wtedy też ostrzegano że wraz z imigrantami docierają ekstremiści.

  Ja sam pisałem o napływie ludzi wychowanych w kulturze przemocy powielających te wzorce w swoim dorosłym życiu. To zresztą jest opinia pedegoga, doradcy rządu niemieckiego pochodzenia tureckiego wychowanego w Turcji i znającego temat od podszewki.
  Zaszlachtowanie partnerki maczetą, które przemilczacie, to doskonała ilustracja zjawiska.

  Wtedy ignorowaliście ostrzeżenia i obrzucaliście nas wyzwiskami: rasiści, faszyści, ksenofoby.

  A dzisiaj nie stać Was na tę odrobinę uczciwości aby przyznać że się myliliście? I dalej brniecie w te skompromitowane a już schlapane krwią dyrdymały?

  Weź swoją starą fotografię z dzieciństwa Autorze, przypatrz się jej uważnie i zadaj sobie pytanie jak do tego doszło? Kiedy ten facet z lustra zatracił poczucie przyzwoitości?

 3. Na stronie nie mogę się doszukać informacji o ciężarnej Polce zabitej maczetą. Zapewne przez przypadek wam umknęło – tyle się ostatnio dzieje w tym kontekście a my tak łatwo się oswajamy :( Miło poobserwować ludzi z takim wysokim poziomem oderwania od rzeczywistości. Liczba chorych psychicznie Islamistów zaczyna rosnąć w zastraszającym tempie.

 4. Bezczelność prawaków nie zna granic! Jak oni moga wykorzystywac do swej propagandy fakty potwierdzajace ich ideologie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Sąd Najwyższy: można mówić, że ONR i Młodzież Wszechpolska „odwołują się do faszyzmu”. Działacz Razem nie złamał prawa

Wreszcie można nazywać rzeczy po imieniu – cieszył się po ogłoszeniu wyroku Sądu Naj…