Marcin „Różal” Różalski – mistrz świata federacji KSW, idol milionów miłośników sztuk walki, człowiek znany z wielkiej empatii wobec zwierząt oświadczył, że popiera topienie łodzi z uchodźcami na Morzu Śródziemnym.

Sportowiec opublikował swoje wynurzenia na Facebooku zamieszczając link do obrzydliwej wypowiedzi Bogusława Wolniewicza. Znany filozof zaleca w niej zatapianie statków, którymi do brzegów Europy docierają ludzie uciekający przez wojną i terrorem. Różalski wyraził poparcie dla tych słów. „Madrego Czlowieka to az milo posluchac 2 min 55 sek. Wolnosc slowa tak? Chlopina wyraza Swoje zdanie,ktore moze byc rozwiazaniem nurtujacego europe problemu. Jak to mowia najciemniej pod latarnia” (pisownia org) – czytamy na profilu zawodnika.

Różalski otrzymał wiele negatywnych komentarzy pod postem. Wielu jego fanów ma lewicowe poglądy, a sportowiec zyskał ich sympatie deklarując wielokrotnie poparcie dla inicjatyw prozwierzęcych i wegańskich, m.in. Otwartych Klatek. „Wielkie rozczarowanie. Marcin, spodziewałam się po Tobie większej empatii”, „Człowieku, nie masz za grosz pojęcia o tym co się dzieje na Bliskim Wschodzie. Ludziom tam codziennie spadają bomby na domy, a Ty nawołujesz do nich mordowania?” – pisali oburzeni fani.

Co na to Różalski? Potwierdził, że uchodźców nienawidzi, a sam jest patriotą i nacjonalistą, a więc zainteresowany jest dbaniem wyłącznie o interes swojej grupy narodowej. „Dosc w Polsce jest gnoju,kur…w i balasow.Wiecej nie potrzeba.Poza tym moze zaczac starac sie o to,zeby Polska i Polacy odzyskali godnosc i zaczeli walczyc o to” – napisał w komentarzu.

 

 

 

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. kiedyś uchodźców palono żywcem i to miało być „zwalczanie faszyzmu” (zasadniczo popieram rzeczywiste zwalczanie faszyzmu). Teraz politycy „tylko” pozwalają, żeby uchodźcy się topili i to ma być „zwalczanie terroryzmu”…

 1. Ten pan optuje za tym, by topić nielegalnych imigrantów. Ale w Anglii wybrano opcję masowego ich palenia razem z domostwem. No nie wiem, co jest bardziej brutalne…

 2. dziękuje że są ludzie którzy mają jeszcze rozum w głowie ci wszyscy z dobrym sercem zobaczymy co powiecie gwałconym dzieciom , bitym kobietom i tym wszystkim okropieństwom idącym z islamem – to banda zboczeńców sadystów pedofili i nic tego nie zmieni to zagłada ludzkości ,proszę czytajcie koran i wszystko jasne na to niema innego wyjścia …topienie łodzi a na brzegu kij ,gdyby któremuś udało się dopłynąć (a w nawiasie kocham zwierzęta tak jak Marcin i nie chcę żeby mi kto kozę gwałcił i jak by to was nie śmieszyło śmieszne to nie jest lecz normalne koran pozwala na współżycie ze zwierzętami dlatego nie chcę tego diabelskiego pomiotu w Polsce nie będę potrzeć jak żyje z dzieckiem 5 letnim bo to żona , nie chcę by żadna kobieta miała wyżynane krocze 98%kobiet koranu ma TAKI JEST ICH PLAN BÓG DAŁ NAM ROZUM ,miemcy szfecja poszły w huj sprzedali te kraje .Drodzy panowie bronicie nas i siebie nie odpuszczajcie, żadnego islamisty ,niema dobrego islamu..

  1. właśnie Różal ma racje ! I dobrze mówisz dziewczyno nie raz dostaje filmiki na facebooku gdzie islamiści mniszczą miasto mordują ludzi bez zachamowań ( wbijając sóbokręt kilkadziesiąt razy człowiekowi który ma przywiązane ręce do tyłu w ciało , gardło i co czemu mmy ich nie topić jesli maja bomby i wszystko to wysadzmy ich własna bronia dość mordowania ,gwałcenia napadania na ludzi z maczetami i innymi
   narzędziami… nNiszczenie kościołów za ich zwanego śmiesznego ” ALLAHA KUTAHA !” Nie dajmy sie jak dał sie cały świat jesteśmy Polakami to mocny Naród z Prawdziwa bohaterska Historią zostaŃMY PRZY TYM I NIE DAJMY SIE wręcz przeciwnie to my musimy podjąć pierwszy krok i wspólnie z Europą temu zapobiegnijmy . Tych ludzi zachamowanie , ugoda , PRZEBACZENIE oraz PRAWO ( ŻADNE) Nie dotyczy i każdy to widzi są bezkarni . ! W życiu bym nie zabił człowieka , ale zastanawiam sie co z tymi dzikusami ! …

 3. Izrael- sąsiad Syrii, ilu przyjął uchodźców z tego kraju, bo nic nie słyszałem. Młode syryjskie byczki zamiast na wojnę, walczyć z Asadem, to na socjal do Europy, oczywiście z daleka od Izraela. Już w 2014 r. w Rzymie bandy „uchodźców” rabują w biały dzień w centrach miast, ale o tym była cisza. Wasz bolszewizm nie przejdzie, niszczycie kulturę, obyczaje, moralność. Mam 50 lat i znam komunę z własnych doświadczeń. Terror teraz jest we Francji, Anglii, Niemczech czy Szwecji i to terror muzułmański, widziałem tam dzielnice eksterytorialne. Zgoda, możemy przyjąć uchodźców jeżeli bolszewicy wyjadą do Syrii, Iraku, 1:1.

 4. Dosłownie wstyd to czytać co napisał człowiek który jest idolem tak wielkiej liczby Polaków i Polek jak i komentarze pod tym artykułem. Ludzie tyle co nasz kraj wycierpiał i ilu ludzi z Polski na cały świat imigrowało przez wojny i prześladowania polityczne a Wy takie brednie wypisujecie????? Czy któryś z krajów gdzie w czasie wojny czy komuny imigrowali Polacy ich nie przyjął,nie dał schronienia,nie udzielił pomocy a wręcz odsyłał do Polski???Czy Szwedzi jak Polacy za komuny do nich uciekali zatapiali statki z nimi ??? Zanim napiszecie coś głupiego to zapoznajcie się z naszą historią bo jest na tyle bogata że jako ostatni kraj na świecie powinniśmy być przeciwko przyjmowaniu imigrantów…

  1. Czy jednak Polacy dokonywali zamachów terrorystycznych, uczestniczyli w zamieszkach lub narzucali obywatelom tych państw swoją kulturę pod groźbą śmierci?

  2. No wszystko się zgadza tylko że Polacy którzy emigrowali nie wierzyli w to że za zabicie kogoś kto mysli inaczej inaczej trafi się do raju , nie podkładali bomb , nie wysadzali się mordując niewinnych cywili i nie robili wielu rzeczy które robią ci których się obawiamy czyli psychole wmieszani w tłum prawdopodobnie niewinnych ludzi. Niestety nie da się tego zweryfikować. Więc krótko mówiąc to nie problem polski . Nie jesteśmy zbawcami świata , ale oczywiście pomagac możemy finansowo na ich terenie. Gołym okiem widać kto ma w tym interes i kto to sponsoruje . Tylko ślepe lewusy bełkoczą że trzeba solidarnie pomagać i przyjmować szkodniki i nieroby bo takimi właśnie są ci biedni uchodźcy którym niestety pracować się nie chce ale kasę brać owszem. Polacy ci normalni wyciągają lekcje z historii i pamiętają jak nam cudowny zachód pomagał kiedy to nam było źle. Lewusy ogarnięcie się.

  3. Czy Polacy mordowali i podkladali bomby? Nie porównuj Polaków do tej dziczy.

  4. To co chciałbym ci odpisać nie nadaje sie do wyswietlenia wiec powiem ci to najgrzeczniej jak tylko potrafie. Skoro ty porównujesz Polaków do tych islamskich zwierząt,które nie uciekają przed żadną wojna tylko są to pasożyty wyciągające łapy po socjal,skoro ty porównujesz naszych przodków do tej bandy pedofili,to powiedz mi „inteligencie” ILU POLAKÓW WYSADZILO SIE W POWIETRZE ZABIJAJĄC SWOICH DOBRODZIEJI W KRAJACH KTÓRE ICH PRZYJEŁY? ILU POLAKÓW ODCIEŁO GŁOWY SWOIM GOSPODARZOM I DOBROCZYŃCOM? ILU POLAKÓW ZGWAŁCIŁO DZIECI NASZYCH GOSPODARZY I DOBROCZYŃCÓW? ILU POLAKÓW GROZIŁO SWOIM GOSPODARZOM ŻE W IMIE JEZUSA CHRYSTUSA MAJA PRZEJŚĆ NA KATOLICYZM INACZEJ ICH ULICE SPŁYNĄ ICH WŁASNĄ KRWIĄ? żeby się już nie rozpisywać,powiem w skrócie,jestes tak wartościowym człowiekiem dla naszej Ojczyzny jak pamiątka po naszych pupilach na osiedlowych trawniczkach. Proponuje ci już zamilknąć i nie obrażać naszej kultury,lub ewentualnie sprzedaż dobytku i emigracji na zachód,tam mozesz zakwaterowac sobie nawet tuzin rosłych muzułmanów.

 5. Dziwi mnie, że do niektórych dalej nie dociera, co nachodźcy robią z miastami, do których przybywają. Młodzi mężczyźni biorą socjal w UE, gwałcą i niszczą co w zasięgu wzroku. Łodzie powinny być zawracane. Próby oporu powinny spotkać się z serią karabinu maszynowego. Obecni już w Europie nielegalni imigranci powinni zostać deportowani pod lufami wojskowej broni. Każdy powodujący przy tym problemy zostałby obciążony ośmioma gramami ołowiu.

  1. po co rozpowszechniasz takie KLAMSTWA ???? PO CO ? Albo nic nie wiesz albo ktos ci placi za publikowanie totalnych bzdur .

  2. Proszę, rozwiń swoją wypowiedź i oświeć mnie. Bardzo chciałbym poznać prawdę. Gdzie skłamałem?

  3. Gall jestem za. Nie chcemy wroga islamskiego na naszych ziemiach.

 6. Ten Pan może już nigdy więcej nie wygrać żadnej walki przez tak głupie myślenie. A co tam głupcowi wybaczy .

 7. @ Goral – poczytaj co UK zrobiło z Azji, Afryki i paru innych miejsc… Poczytaj na jakich warunkach opuszczali swoje kolonie i od razu znajdziesz odpowiedz na pytanie skad w UK są Hindusi, Pakistańczycy itp. Nikomu nie życzę też, żeby tak jak Syryjczycy (poszukaj informacji na temat ich wyznań) musieli uciekać przed wojną, której nikt nie rozumie

 8. Ty Goral , a cóż takiego zrobili z ” tym krajem ” !!! Co ty i tobie podobni to wiem co robicie !!!!

 9. Polacy co to muzułmanina i uchodźcy na oczy nie widzieli boją się grupki ludzi. Muzułmanie w UE to 5% społeczności jakie to zagrożenie? Skoro jesteśmy w Schengen jaki sens ma nie wpuszczanie muzułmanów? Sami mogliby wejść do Polski z pobliskich Niemiec.

  1. Moze 5% ale oni rozmnażają sie jak szczury każda rodzina ma prYnajmniej 5dzieci. A juz 16 letnie dziewczynki są wydawane za mąż. I nikt nie jest w stanie im tego zabronić. Bo nie jesteśmy w sanie nic im narzucić ani nakazać. Robią co chcą biorą co chcą i nie czekają na żadna zgodę nawet od kobiety która chcą posiąść. A wracając do liczebności 500 tysięcy rodzin za 10 lat to będzie 5 mil.

  1. Polak , a może ciebie spróbować utopić , wiesz jakby to było fajnie !!!! Zmień pseudonim , bo tym przynosisz wstyd POLAKOM ?

  2. 100/100!
   Gdyby w 2014 zatopić kilka łódek i posłać na dno kilkaset nachodźców, to nie utonęły by ich tysice, a Europa nie musiała by walczyć z najazdem. Ekonomia, ot i tyle…

  3. jaki ksiadz da ci rozgrzeszenie ???? Chyba ze nie jestes katolikiem …..

 10. Popatrzcie sobie na komentarze, redakcjo Srajku.eu i wyciągnijcie wnioski. Każdy głos za wpuszczaniem nachodźców to dodatkowe szanse dla pisu na dłuuuugie rządy…

 11. Cały czas nurtuje mnie jedno. Po co włoskim,greckim i francuskim okrętom uzbrojenie pokładowe, jeżeli nie potrafią ,albo nie chcą go użyc.

  1. uwazasz sie za katolika ? Czy za potwora w ludzkim ksztalcie ? Jaki ksiadz da ci rozgrzeszenie za takie publikacje ??????????

 12. Czy ktos jest tak naiwny I mysli ze muzulmanie przystosuja sie do Europy, to sie nigdy nie stanie to wynika z ich religii. Zabija sie w imeniu Allaha. To ma kazdy wpojone od dziecka. Mozna kogos wyksztalcic ale religia zawsze przewazy, tak jest od wiekow. To smutne ze Europa tonie w terrorze muzulmanskim a udaje sie ze to nie oni.
  Pomagac mozna ale tam gdzie oni mieszkaja.

  1. Europy juz nie ma ,są kalifaty. Francuz uciekł do Gdańska i przeniósł tu swoją firmę, Niemieckie koncerny po cichutku przenoszą się do Wrocławia i Poznania. Europa zginieła .

  2. To może debilu niedouczony zamienisz się z jednym i ty pojedziesz do Syrii pomieszkać , a muzułmanin przyjedzie na twoje miejsce !!! I wtedy podyskutujemy !!!( Jeżeli uda ci się przeżyć )

  3. W imię Jezukrysta równie dobrze się zabija. A u nich mają akurat teraz czas wojen krzyżowych, po prostu są spóźnieni o 627 lat.
   A zabijanie w czyimkolwiek imieniu jest tylko kwestią wychowania.

  4. a dlaczego Francuzi , Niemcy , Anglicy , Holendrzy i inni nie zwrocili sie jeszcze przeciw muzulmanom ?? Czyzby nie wiedzieli czegos co WY TUTAJ wiecie ??? Przeciez zyja kolo nich ….. ja tez zyje wsrod nich …. A moze to WY czegos nie wiecie co wszyscy inni wiedza ???? Moze czas sie zapytac dlaczego te narody ostatnio zaglosowaly na partje polityczne ktore pomagaja uchodzcom a nie na skrajna prawice nacjonalistyczna ? Moze czas pomyslec zamiast krzyczec ???

 13. Polscy uchodźcy np. w Anglii też powinni się utopić. Durny polaczek za dużo razy dostał po ryju i mózgu już nie ma

  1. Jedni pracują inni nie. Kiedy Polacy się tam zwalili to koczowali na dworcu Victoria w śpiworach i prowizorycznych schronieniach. Część wróciła do kraju, a część się dostosowała do naiwnej biurokracji i zobaczyli, że można doić socjal, bo nikt nic nie sprawdza. Squating i skip stały się nagle sportami narodowymi. Statystyki więzienne też mówią same za siebie. Prześcignęliśmy już Pakistańczyków :) Szkoda, że Angole mają inne zdanie na ten temat :)

  2. Brawo Martin Black i pasażer !!! Jak można być tak bezdusznym człowiekiem , ale to nasza cecha – podłość , a udajemy katolików !!!! Na niektórych wpisujących , pragnących i popierających topienie tych ludzi , brakuje słów na Ich określenie !!!!

  3. oni pracuja bardzo ciezko jesli tylko dostaja pozwolenie na prace oraz gdy w okolicach gdzie mieszkaja prace mozna znalezc . Praca bylych uchodzcow i imigrantow jest na Zachodzie Europy NIEZBEDNA . bez nich stanely by szpitale , sklepy otwarte bylyby 3 dni w tygodniu , autobusy , metro i taksowki bylyby nieobecne a smieci zalaly by ulice

  4. Tomek masz racje. Nie dotyczy to jednak uchodzców wyznania islamskiego, którzy twierdza, ze sa wybrancami, a chrzescijanie sa podludzmi.

 14. Ma racje po co nam te ciapate mordy malo macie przykladow co sie dzieje w Europie. Popieram Rozala w 100%

  1. Wiara nakazuje nam tolerancje, ale nie tolerancje dla zła. Co wiecej, jako katolicy mamy obowiazek zwalczać zło.

 15. Zapomniał powiedzieć, że jest dobrym chrześcijaninem i potępia terroryzm i zabijanie w imię wiary czy przekonań

  1. Przypominam, że wiara nakazuje nam zwalczać zło. To nie jest wybót, to obowiazek każdego chrześcijanina.

  1. Faktycznie jesteś nikt idiota mieszkam w UK, 13 lat i wiem co oni zrobili z tym krajem

  2. Gorolu, czy ci nie żal? Tych angielskich hal. Zamiasz mordę drzeć, wracaj se na wieś. Wieś spokojną i szczęśliwą i popijaj tam se pywo. Oczywiście polską wieś, co ma miłosierdzie gdzieś.

  3. To samo czeka Polskę jesli beda chcieli wprowadzić tutaj islam. Nie mozemy do tego dopuścić. Nasi przodkowie walczyli z islamem przez tysiaclecia i my też musimy. Kto zna historie ten wie, w jaki sposob islam zalał europe i co robili z europejczykami. W jedna noc potrafili wymordowac całe wioski, dzieci, starców, a kobiety trafiały do haremów. Zniszczyli naszą cywilizacje. Kazda ksiązka która w jakims stopniu obrażała allaha i islam była palona. Wielka Biblioteka Aleksandryjska tez została spalona przez islamistów. Najwieksze dzieła wielkich myslicieli i poetów poszły z dymem, a wraz z nimi nasza cywilizacja. To wszystko jest w książkach, wystarczy poszukac i poczytać. Uczmy sie na błedach, nie popełniajmy tego błedu kolejny raz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

Brazylia: zwolennicy Bolsonaro przemocą chcą podważyć wyniki wyborów

Od wczoraj w wielu brazylijskich miastach trwają starcia między zwolennikami byłego prezyd…