Troje czołowych dziennikarzy mediów obsługujących PiS pokazało kierunek, w jakim prawdopodobnie pójdzie to środowisko – faszyzm.

Ryszard Schnepf, ambasador Polski w USA, od kilku dni jest obiektem nagonki, w której prym wiodą Dorota „Pożyczka” Kania, Ryszard Makowski i Cezary „Trotyl” Gmyz. Kierując swoją nienawiść za blamaż podczas wizyty polskiego prezydenta w USA, sięgnęli do argumentów rodem ze „Der Stuermera”. Kania przypomniała, że ojciec Schnepfa był funkcjonariuszem GRU, Makowski delikatnie zasugerował, że żydowskie pochodzenie Schnepfa jest przeszkodą w jego lojalności wobec Polski, zaś Gmyz w swoich wpisach na Tweeterze łączy nazwisko ambasadora z listą pracowników polskiej dyplomacji, mających związki z PRL-owskimi służbami specjalnymi. Ich „dziennikarską” działalność opisał „Newsweek”. Równie ważne, a może nawet ważniejsze są komentarze znakomitej większości odbiorców produktów wspomnianego tria.

„Najwięcej żydostwa i czerwonej zarazy trafiło za ministrowania parcha Rosatiego !!! Wymienił lojalnych patriotów,którzy się jakoś za komuny ostali na placówkach,na hołotę !!!,”

„Kacapska, zwyrodniala mentalnosc,wyszlifowana od 45-go roku. Czasem do kacapa szybciej dotrze, niz do takiego Polaka. Slowa uznania dla p.C.Gmyza”.

„Bardzo dobry artykuł. Wszystko co napisane to prawda. Żydowskie kmioty wypad z Polski bo to nie wasze państwo. I szmaty koszerne z ambasad RP natychmiast wywalic”.

„Dlaczego RP w usa reprezentuje jais zydokomuszy antypolski smiec Schnepf, ktorego zona notabene takze zwalcza aktywnie obecne wladze. Czy PIS nie potrafi sobie z taka antypolska V Kolumna poradzic?”

To tylko kilka wpisów czytelników wpolityce.pl i niezalezna.pl dotyczące opisywanej sprawy. Dowodzą one, że działania prominentnych dziennikarzy prawicowej prasy nakręcają spiralę nienawiści, rasizmu i antysemityzmu oraz w istocie tworzą w Polsce glebę dla powstania faszystowskiego porządku prawnego.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Jest to prawda, POspólstwo i Piśdziectwo to jedna banda, która dorwała się do koryta i teraz przy nim się zagryza

 2. To jest dobra wiadomość bo….
  1. Komuniści za niszczenie Polski, bo tak rządzili, starali się za brak swojej kompetencji, znaleźć kozła ofiarnego i mamy igrzyska w 68r. Gdzie tacy wysłannicy partii szczekali za puski w sklepach na niewinnych ludzi.
  2. Obama i Ameryka jako demokracja, no nie lubi takich dyktatorków z koziej wólki i zawsze takim pokazuję swoją dezaprobatę.
  3. Tak więc PISdzielstwo jest na zachodzie widziane jak dygnitarze z Korei Północnej, sami zapracowali na takie traktowanie i co robią….
  4. Dokładnie to samo co komuniści w 68, za to co popsuli obwiniają jakiś kozłów ofiarnych, bo mamy dokładną kopie typowego komunistycznego zachowania, ten sprośny komuch zwala winę na innych, za swoje zachowanie i niszczenie.
  5. Dlatego to dobra wiadomość bo do nich dotarło jak niszczą Polskę, więc teraz szukają jak zwykle kozłów ofiarnych, a my ich rozliczymy, a nie kozłów ofiarnych.

 3. Widzę że prymitywizm polegający na przytaczaniu komentarzy z innych portali ma się dobrze. Ktoś tu chyba zapomina że to broń obusieczna. Kogo tak właściwe chcecie krytykować autorów, odbiorców, poziom merytoryczny ich czy swój?

  1. Sorry Benedek , jakiś tchórzliwy kutas się podszywa pod mojego nicka. To głąb pewnie bo nikt już nie czyta jego genialnych myśli o pałowaniu.

 4. Zbydlęcenie prawicowej prasy bije się o pierwsze miejsce z głupotą lewicowej prasy. Komentarze na stronie startowej polskiej lewicy nawołują by pałować proletariat :).

 5. Widzenie Proroka Nahuma:
  No właśnie, nakręcają i orzą ile wlezie! Bo Polacy to właśnie taki naród, który można niczym zabawkę nakręcić i puścić w zaplanowanym kierunku; ich głowy już dawno zostały przeorane, zasiano w nich ziarenko, które przy ostatniej słonecznej pogodzie zdążyło wykiełkować. Byłbym naiwny, gdybym sądził, że można je jeszcze zadeptać – o nie!- ten chwast wyrosły na bezmyślnej glebie ich głów się rozrośnie. I to jak! Jeśli już kiedyś uda się ściąć tego chwasta, to będzie to połowa sukcesu. Połowa, bo winna jest właśnie gleba, która będzie rodzić „zły owoc”. Wpuściliście do ogrodu Nieprzyjaciela, daliście mu motykę, grabie i środki chemiczne. Jak mawiał pewien wędrowny gałgan: jeśli gorszy cię graba, to ją sobie upierdziel. I Prorok parafrazuje: jeśli macie zgorszyć się przy urnie, to prędzej uwalcie sobie łapę miast pogrążać ogród. Słuchajcie, co pisze Prorok: jeśli przyjaciel wasz zamierza popełnić niegodziwość w oczach Pana, to pamiętajcie po co Pan dał wam sierpy i młoty. Pan mówi: będziesz gościem w domu swym, boś łobuza doń wpuścił. Odebrał łono Twojej kobiety, nie ma tu miejsca dla Ciebie! Kto ma uszy niechaj czyta: siedem lat trwać będzie hańba Twoja, dziś już naprawdę wyklęty ludu ziemi, ale pojawi się ten, na którego czekasz! Pan się gniewa, mówi: masa ciemna kiedyś zrozumie, co masz na myśli Proroku; dzisiaj nawet światli nie wiedzą o czym bełkoczesz. Ezechiel leżał na boku, ale wyszło na Jego! Pan zezłościł się na Ciebie, Mesjaszu Narodów, gdyż posłuchałeś Nieprzyjaciela; Nieprzyjaciel sączy cięższy jad niż uprzednio; Nieprzyjaciel już zwiódł wielu. Ale Pan spojrzy na Ciebie za lat siedem łaskawie! Tak, łaskawie; po dwakroć razy cztery będzie trwać władza Karłowatego Diabła i jego pomiotów, ale on odejdzie, Czerwień rozkwitnie na nowo, wyrzucisz z serca fałszywych bożków. Raduj się smutna, Twoje łono nie jest dziś Twoim łonem! Ale odzyskasz je! I głupcy zostaną wtrąceni do gehenny, nie będzie dla nich zapłaty. Tako rzecze Pan: Ten, który zmieni oblicze tej ziemi dziób będzie miał. I skrzydła kurze. I stopy przystosowane do grzebania w ziemi. Dzisiaj czeka na swoje zadanie, dopóki nie spełni się Twoje proroctwo. Pan nie mówi kim będzie ten, który kurzą postać przybierze. Ale przyjdzie, pamiętajcie, On na pewno przyjdzie. Amen.

  1. Pomyliłeś się Hanum całkowicie. Wziąłeś nie te zioła. Władza karłowatego diabła nie będzie trwać przez dwie kadencje, nie wiadomo nawet czy będzie to pełna jedna kadencja, bardzo możliwe że nie.

  2. Ty się pomyliłeś, jeśli wziąłeś bzdury przeze mnie napisane za treść w jakikolwiek odnoszącą się do rzeczywistości. Jeśli wziąłeś się za egzegezę moich słów, odnosząc się do „dwakroć razy cztery”, to z równą sumiennością mógłbyś analizować nadejście Kurzego Mesjasza. Twoje wyjaśnienie byłoby równie nietrafne, co przyjęcie tego, kim jest Karłowaty Diabeł. Poświęciłem kilka chwil życia na wypisanie kompletnych bzdur (jestem idiotą, więc mnie to bawiło), a znalazłem już pierwszego interpretatora mojej myśli :). Chciałbyś jeszcze poznać jakąś z moich „mądrości”?

 6. Jestem pełen uznania dla rodziców Ryszarda Schnepfa. Natomiast to co z nim robi prawacka hołota, to tylko kłótnia w solidarnościowej rodzince.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Gen. McKenzie: USA będą bombardować Afganistan do woli

  Szef centralnego dowództwa armii amerykańskiej (Centcom) gen. Kenneth McKenzie ogłosił d…