Portal Strajk był z Wami przez sześć ostatnich lat. Przez ten czas każdego dnia dostarczaliśmy Wam informację o których milczały inne media. Protestowaliśmy razem z pracownikami walczącymi o godne płace, obnażaliśmy szwindle nieuczciwych pracodawców i niebezpiecznie związki władzy z nacjonalistami. Przekazywaliśmy Wam wiadomości ze świata, pisząc o protestach i ruchach społecznych, pokazując prawdziwe oblicze kapitalizmu.

Dostarczaliśmy Wam relacje i reportaże z walk społecznych i antyfaszystowskich. Wspieraliśmy sejmową lewicę i oddolne ruchy społeczne. Przypominaliśmy te karty polskiej historii, rewolucyjnej i zbuntowanej, które prawica chce na zawsze wymazać z pamięci.


Wiemy, że pomogliśmy wielu z Was. Teraz to my potrzebujemy wsparcia, bo kryzys uderzył również w nas. Na chwilę obecną portal nie ma środków na dalsze funkcjonowanie. Już musieliśmy ograniczyć liczbę publikacji i obniżyć honoraria za teksty (czyli zrezygnować z poważnej części własnych wynagrodzeń). Za chwilę jednak i to nie wystarczy.

To od Was zależy, czy uda nam się przetrwać trudny okres. Dalszy los naszego równościowego projektu leży w Waszych rękach.

Stworzyliśmy zbiórkę, z której dochód zostanie przeznaczony na pensje dla pracowników: https://zrzutka.pl/3cmrey.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Ale pan panie Nowak znowu dał czadu. Jak pan nie ma na chleb to proszę jeść ciastka. Albo poszukać pracy. Dobrze byłoby też określić wyraźnie do kogo właściwie pan swoją prośbę kieruje.

 2. Dajcie informację jaką macie oglądalność (użytkownicy unikalni i odsłony przynajmniej), to rozważę czy wpłacić czy nie.

 3. Wspomogę was ale:
  1. Mówicie, że jesteście głosem lewicy to dlaczegóż ta lewica w postaci RAZEM czy SLD nie uszczknie dla was choćby promila z subwencji które dostała po wyborach, jest tego parę baniek rocznie…….
  2. Rozpływaliście się nad Kwachem to czyż on nie mógł by was wspomóc jakimś ochłapem z tego miliona euro które dostał od ukraińskiego oligarchy?
  3. Tuzy lewicy do biednych nie należą — choćby taki zarobas Belka, Cimoszewich czy Kalisz — i też mogli by coś dołożyć do lewicowego kociołka.
  4. Środowisko LGBT to też nie biedota a co poniektórzy z nich są wręcz bardzo majętni i też mogli by was wspomóc, bronicie tego LGBT niczym niepodległości więc wdzięczność z ich strony wam się należy.

  Po com to napisał, oni was maja głęboko w swych „różowo-kakaowo-tęczowych oczętach”, nie pomogą…

  1. Dokładnie o tym samym już dawno myślałem, żeby każdy członek Razem (o innych rzekomo lewicowych partiach już nawet nie wspominam) przeznaczył choć dwa złote miesięcznie to by chyba z głodu nie umarł…

  2. Obsesja na temat lgbt musi być bardzo przykra .polecam w tych skomplikowanych okolicznościach natury przejść się Choćby w maseczce .Spróbować jakoś odetchnąć…gdziekolwiek… z pieskiem lub bez pieska.ciągłe filozofowanie o fizjologii jest jeszcze bardziej monotonne niż artykuły pn.ale trzeba przyznać ,bardzo ładny akt pomocy dla strajk .kciuk do góry.gdzie indziej można by sobie tak postękać codziennie .

  3. @Make peace, racja! Tu by trzeba zrobić dokładnie taki sam model crowdfundingowy jak Rydzyk.

  4. Potrafisz grzebać w cudzych kieszeniach, judzić, pomawiać – typowy pisowiec.

 4. Gdyby nie wasz durny program cenzurujący, który tnie do 100% komentarzy dziennie, to bym wam dał, ale widać wam nie zależy na głosu ludu pracującego miast i wsi, a w takich przypadkach starożytni wspominali coś o relacjach Kuby z bogiem.

  1. ” Kiedy masz wybór, czy dać dowód swojej racji, czy dobroci, daj dowód swojej dobroci. ” – Wayne W. Dyer

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Komentarze dnia Strajku: Aborcja znowu dzieli. USA popiera Ukrainę nie ze swojej kieszeni.

Aborcja znowu dzieli. Mieliśmy o dzisiejszej debacie aborcyjnej w parlamencie mówić mało, …