Komitet Obrony Demokracji zaangażował prokuraturę, gdyż zwolenniczka prezydenta Dudy miała grozić pobiciem operatorowi kamery związanym z KOD. Spór pomiędzy „demokratami” i „patriotami” osiąga poziom coraz bardziej bazarowy.

Świętokrzyski KOD, jak podaje portal Onet, zawiadomił prokuraturę w sprawie gróźb, jakie miały padać pod adresem uczestników pokojowej pikiety kontestującej wyborczy wiec Andrzeja Dudy w Chęcinach. Niezidentyfikowana fanka obecnego prezydenta Polski miała grozić operatorowi z KOD-u pobiciem.

„W pewnym momencie około 60-letnia kobieta, która miała w reklamówce plakat „Duda 2020″, podeszła do pikietujących i wprost do rejestrującego pikietę działacza KOD powiedziała: To pan jest KOD-owiec?! A co wy kurwa tu robicie?! Spierdalać z Chęcin, bo wam tutaj… Nakopiemy wam do dupy!” – takie deklaracje i oświadczenia składać miała, jak wynika z relacji „demokratów” starsza pani, uczestniczka wiecu Andrzeja Dudy.

Rzeczona kobieta nie zdawała sobie zapewne sprawy ze swojej skuteczności. Wystraszyła bowiem działaczy KOD-u nie na żarty. „Demokraci” postanowili zawiadomić prokuraturę, gdyż groźba „nakopania” jest wszak wcale groźnym widmem.

„Groźba ta wywołała u mnie obawę o moje życie lub utratę zdrowia w wyniku pobicia” – powiedział w rozmowie z dziennikarzem Onetu operator kamery KOD.

Reakcje obu stron uznać należy oczywiście za żałosne i naganne, jednak trudno doprawdy oprzeć się wrażeniu, że obie strony sztucznej barykady, równie sztucznego sporu pomiędzy PiS i PO, wyczerpały już chyba cały swój arsenał wzajemnego opluwania, fochów i innych środków demonstrowania wzajemnej nienawiści. Teraz do akcji muszą więc wkroczyć instytucje państwa, które będą – w mniemaniu je angażujących – rozstrzygać kto ma rację.

Po gromkich słowach 60-latki, pozostali zwolennicy Andrzeja Dudy zgromadzeni na wiecu w Chęcinach, jeszcze przed dobre 20 minut słali obelżywe uwagi w stronę KOD oraz – jak dodaje wprawiony w stan głębokiego zagrożenia operator – „wykonywali agresywne gesty” i świecili mu latarką w obiektyw smartfonu.

Rzeczywiście, czas już by wkroczyła prokuratura. A jeśli to nie pomoże, to NIK!

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Świecili latarką w obiektyw smartfonu? Operatorowi??? Starsza pani, 60-ciolatka, to urodzona w czasach Gomułki bojowniczka o demokracje anty. Rodowod KOD-u z tym przepienym kosmykiem przywodcy z zawalonej gratami rudery, nie płacącego alimentow na wlasne dzieci widać wstrząsnął jej sumieniem. A że KOD przed nią się cofnął? Taka widać siła najemóików, wysyłanych pikiet ze zbieraniny. Na nieszczęście „niezidentyfikowana”. To niby ten operator wie, jak poslugiwać się i obslugiwać kamerę, albo też jakiś ściemnias. I tak przodujące siły daja przykład ponętnej demokracji. Dziwne, że akurat tu lewica nie dostrzega wlasnej śmieszności. A nie sie biorą załby, a my robmy swoje. Ani z jednymi, ani z drugimi nie po drodze.

  2. To jedyny sposób na koderastów: oddolnie ich pognać w jasną cholerę. Tak samo jak zielone ludziki na Ukrainie zostały pogonione w NIEKTÓRYCH miastach przez zwykłych ludzi, po prostu ktoś im po ryjach nakładł więc się zawinęli.

  3. Wart Pac pałaca. I na odwrót. POPiS i fuck z nimi wszystkimi. Czym szybciej obie formacje zejdą precz ze sceny publicznej tym lepiej dla tego kraju. I może zaczniemy wszyscy powoli normalniec.

  4. Daleko mi do PISu ale o ile mi wiadomo jego zwolennicy nie jężdżą za Kidawą, Biedroniem, Hołownią czy Bosakiem natomiast świry z tzw pożal się boże „pełowskiej” opozycji nie opuszczaja Dudy ni na krok.
    Wiem panie Bojan, że szczerze nienawidzisz PISu ale stawianie znaku równości pomiędzy jego zwolennikami a hołotą KODowską jest nie na miejscu — ta banda wszczyna burdy a jak ktoś się już niemożebnie wqrwi to jest płacz „BIJOM MNIE”!!!!!
    Nie pamietam który z nich to napisał — Woś czy Sroczyński — ale uważam tak jak on, że gdyby tzw. lewica potrzebowała kiedyś koalicjanta to lepszy pisior niż pełowski pomiot.
    Pozdrawiam.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Kuriozalna propozycja Bułgarii pod adresem NATO

Groteskowe deklaracje bułgarskich władz na trwającej sesji Zgromadzenia Parlamentarnego NA…