Komitet Obrony Demokracji zaangażował prokuraturę, gdyż zwolenniczka prezydenta Dudy miała grozić pobiciem operatorowi kamery związanym z KOD. Spór pomiędzy „demokratami” i „patriotami” osiąga poziom coraz bardziej bazarowy.

Świętokrzyski KOD, jak podaje portal Onet, zawiadomił prokuraturę w sprawie gróźb, jakie miały padać pod adresem uczestników pokojowej pikiety kontestującej wyborczy wiec Andrzeja Dudy w Chęcinach. Niezidentyfikowana fanka obecnego prezydenta Polski miała grozić operatorowi z KOD-u pobiciem.

„W pewnym momencie około 60-letnia kobieta, która miała w reklamówce plakat „Duda 2020″, podeszła do pikietujących i wprost do rejestrującego pikietę działacza KOD powiedziała: To pan jest KOD-owiec?! A co wy kurwa tu robicie?! Spierdalać z Chęcin, bo wam tutaj… Nakopiemy wam do dupy!” – takie deklaracje i oświadczenia składać miała, jak wynika z relacji „demokratów” starsza pani, uczestniczka wiecu Andrzeja Dudy.

Rzeczona kobieta nie zdawała sobie zapewne sprawy ze swojej skuteczności. Wystraszyła bowiem działaczy KOD-u nie na żarty. „Demokraci” postanowili zawiadomić prokuraturę, gdyż groźba „nakopania” jest wszak wcale groźnym widmem.

„Groźba ta wywołała u mnie obawę o moje życie lub utratę zdrowia w wyniku pobicia” – powiedział w rozmowie z dziennikarzem Onetu operator kamery KOD.

Reakcje obu stron uznać należy oczywiście za żałosne i naganne, jednak trudno doprawdy oprzeć się wrażeniu, że obie strony sztucznej barykady, równie sztucznego sporu pomiędzy PiS i PO, wyczerpały już chyba cały swój arsenał wzajemnego opluwania, fochów i innych środków demonstrowania wzajemnej nienawiści. Teraz do akcji muszą więc wkroczyć instytucje państwa, które będą – w mniemaniu je angażujących – rozstrzygać kto ma rację.

Po gromkich słowach 60-latki, pozostali zwolennicy Andrzeja Dudy zgromadzeni na wiecu w Chęcinach, jeszcze przed dobre 20 minut słali obelżywe uwagi w stronę KOD oraz – jak dodaje wprawiony w stan głębokiego zagrożenia operator – „wykonywali agresywne gesty” i świecili mu latarką w obiektyw smartfonu.

Rzeczywiście, czas już by wkroczyła prokuratura. A jeśli to nie pomoże, to NIK!

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Świecili latarką w obiektyw smartfonu? Operatorowi??? Starsza pani, 60-ciolatka, to urodzona w czasach Gomułki bojowniczka o demokracje anty. Rodowod KOD-u z tym przepienym kosmykiem przywodcy z zawalonej gratami rudery, nie płacącego alimentow na wlasne dzieci widać wstrząsnął jej sumieniem. A że KOD przed nią się cofnął? Taka widać siła najemóików, wysyłanych pikiet ze zbieraniny. Na nieszczęście „niezidentyfikowana”. To niby ten operator wie, jak poslugiwać się i obslugiwać kamerę, albo też jakiś ściemnias. I tak przodujące siły daja przykład ponętnej demokracji. Dziwne, że akurat tu lewica nie dostrzega wlasnej śmieszności. A nie sie biorą załby, a my robmy swoje. Ani z jednymi, ani z drugimi nie po drodze.

  2. To jedyny sposób na koderastów: oddolnie ich pognać w jasną cholerę. Tak samo jak zielone ludziki na Ukrainie zostały pogonione w NIEKTÓRYCH miastach przez zwykłych ludzi, po prostu ktoś im po ryjach nakładł więc się zawinęli.

  3. Wart Pac pałaca. I na odwrót. POPiS i fuck z nimi wszystkimi. Czym szybciej obie formacje zejdą precz ze sceny publicznej tym lepiej dla tego kraju. I może zaczniemy wszyscy powoli normalniec.

  4. Daleko mi do PISu ale o ile mi wiadomo jego zwolennicy nie jężdżą za Kidawą, Biedroniem, Hołownią czy Bosakiem natomiast świry z tzw pożal się boże „pełowskiej” opozycji nie opuszczaja Dudy ni na krok.
    Wiem panie Bojan, że szczerze nienawidzisz PISu ale stawianie znaku równości pomiędzy jego zwolennikami a hołotą KODowską jest nie na miejscu — ta banda wszczyna burdy a jak ktoś się już niemożebnie wqrwi to jest płacz „BIJOM MNIE”!!!!!
    Nie pamietam który z nich to napisał — Woś czy Sroczyński — ale uważam tak jak on, że gdyby tzw. lewica potrzebowała kiedyś koalicjanta to lepszy pisior niż pełowski pomiot.
    Pozdrawiam.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Lewica: rząd powinien zorganizować produkcję szczepionki w Polsce. Nie zrobił jednak nic w tym kierunku

Mocne słowa krytyki przekazali premierowi Mateuszowi Morawieckiemu przedstawiciele parlame…