Ta wstrząsająca wiadomość poruszyła wczoraj całe Stany Zjednoczone, gdy media zaczęły się zastanawiać, dlaczego prezydent Joe Biden podczas wygłaszania przemówienia na temat gospodarki miał zmieniony głos, kaszlał i myliły mu się zdania.

Zgodnie z najnowszą modą polityczną, według której politycy lub lekarze występujący w telewizjach wskazują na małe dzieci jako źródło różnych zakażeń, by przekonać obywateli do szczepienia ich przeciw kowidowi, prezydent Biden oskarżył swego wnuczka, który miałby go zarazić katarem.

Biden wyjaśnił, że jest codziennie testowany w poszukiwaniu wirusa kowidowego oraz potrójnie zaszczepiony i zawsze zamaskowany (oprócz wystąpień telewizyjnych), więc niebezpieczny pocałunek wnuczka szczęśliwie skończył się jedynie przeziębieniem. Do tego Biały Dom opublikował zaświadczenie lekarza, że prezydent nie ma kowidu.

Zaświadczenie wyjaśnia, że po wystąpieniu groźnych objawów kataru Biden został dodatkowo przetestowany na 18 innych chorób układu oddechowego, inne wirusy (w tym grypy) i że wszystkie te testy wypadły negatywnie.

Biden spędził miniony weekend w gronie rodzinnym, co miałoby być przyczyną kataru. Podobnie jak inni klienci Pfizera i Moderny, Stany Zjednoczone obawiają się wzmożenia epidemii z powodu najnowszego wariantu koronawirusa Omikron, a ponadto stan zdrowia 79-letniego prezydenta wywołuje szczególną uwagę.

Dwa tygodnie temu Joe Biden przeszedł kompleksowe badania „bilansu zdrowotnego”, a jego lekarz ogłosił, że prezydent jest „w dobrym zdrowiu”.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. A kupka i siusiu dobrze mu z rana poszły? Drogi do toalety nie zapomniał? Nie pomylił umywalki z pisuarem? Oto następne epokowe pytania jakie w USA powinny się pojawić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Putin: jesteśmy gotowi do wojny jądrowej

Prezydent Rosji udzielił wywiadu dyrektorowi rosyjskiego holdingu medialnego „Rossija Sego…