12 września w Warszawie odbyła się demonstracja „Polacy Przeciwko Imigrantom”, zorganizowana przez Brygadę Mazowiecką Obozu Radykalno-Narodowego. Na miejscu zebrało się kilka tysięcy nowych polskich nazistów – bojówkarzy organizacji nacjonalistycznych, stadionowych bandytów z emblematami swoich klubów, a także zwykłych drobnomieszczańskich zwolenników supremacji białej rasy. Atmosfera przypominała wiece NSPAD z początku lat 30. Uczestnicy nawet nie starali się ukryć swoich poglądów – sami siebie określali jako rasistów. Krzyczeli m.in. „Polska cała, tylko biała”, śpiewali „Auschwitz Birkenau sialalala”. Policja nie reagowała.

Na miejscu był dziennikarz Strajk.eu Piotr Nowak, który zarejestrował niektóre przyśpiewki.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Ja tam w sumie nic nie mam przeciwko islamistom. Jak odetną w koncu puste łby komuchom sam wypiję flaszkę wina i wskoczę z radoscią do grobu

  1. „Komuchy” jak ich raczysz nazywać walczą z islamistami z ISIS z bronią w ręku w Rojavie. I ci komuniści to bohaterzy. Natomiast prawicowcy „walczą” ale z bezbronnymi uchodźcami – podpalając ośrodki dla imigrantów, bijąc zastraszając. To tchórze i bandyci.

 2. Wszystko fajnie, tylko, że na marszu nienawiści było kilka tysięcy osób a na naszym może z 200…

  1. To jest normalna proporcja. Osoby, które myślą samodzielnie to kilka procent społeczeństwa:)
   Jak się chce mieć szerokie poparcie to trzeba wymyślić jakieś dobre hasła nienawiści trafiające w ludzkie frustracje.

  2. To prawda, trudno się nie zgodzić.

   Pozostało jeszcze tylko sprawić żeby ci „dobrzy” przestali udawać że tej frustracji nie ma. Dopiero wtedy będą mogli zaproponować coś konstruktywnego. Dopóki tę frustrację i jej przyczyny ignorują, nie mają nawet szansy powalczyć.

 3. Ale propagandą walicie. Zero obiektywizmu, tylko plucie jadem nienawiści i używanie emocjonalnego języka.

 4. Popieram Andego.

  Bardzo proszę o informację o zgłoszeniu do prokuratury.
  Faszyzmu nie wolno tolerować.

  Jeżeli policja nie reagowała to oprócz organizatorów należy oskarżyć również policję. Ona ma obowiązek pilnować prawa. Jeżeli tego nie robi…

  1. Ale tu nie chodzi o policję, trzeba się organizować we Front Antyfaszystowski i siłą wypierać faszystów z ulic.

 5. To wy jesteście faszystami. Prawie 80% Polaków jest przeciw wpuszczaniu do kraju islamistycznej totalitarnej swołoczy.Prawie 80% Polaków to naziści?!

  To „humanitarni” Niemcy lokują uchodźców już dziś w KL Buchenwal. Nie Polacy.

  To nie my chcemy zamykać imigrantów chcących do Niemiec w gettach czy obozach koncentracyjnych zabraniając im wyjazdu tam,gdzie pragną.
  To WY chcecie tego.Zatem TO WY jesteście tutaj prawdziwymi nazistami !

  1. Przestań bredzić. Faszyzm i nazizm (niemiecka wersja faszyzmu) to konkretne ideologie.

   To nie jest „wyzwisko” które można dowolnie stosować.

   Polska wersja faszyzmu to narodowy-radykalizm.

 6. Jebać faszystów. Mam nadzieję że dziennikarz Piotr Nowak zgłosił na policję propagowanie treści faszystowskich. Jak nie to jest ciulem łaciatym.

  1. Propaganda…wcale tak nie było …byłem osobiście…czemu tak kłamiecie?

  2. Napisałem „jebać faszystów” bo faszystów nie lubię i według mnie należy ich jebać. Ale też nie wierzę że na tej demonstracji przeważali faszyści. Autor Piotr Nowak jak zwykle próbuje skłócić społeczeństwo epitetami bez pokrycia. Poszedł biedak z kamerą, sfilmował paru idiotów śpiewających auschwitz birkenau, popuścił w kalesony ze strachu i teraz musi to jakoś odreagować. Uważam że jeśli widział propagowanie faszyzmu (a nie sądzę że widział) to powinien wykazać trochę odwagi i zgłosić łamanie prawa do prokuratury . Ale według mnie łamaniem prawa jest też nazywanie kogoś faszystą czy nazistą tylko dlatego że ma inne zdanie niż Piotr Nowak.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rajd ku czci zapomnianych partyzantów

W okolicach Radomska odbył się Rajd Rowerowy Śladami Walk Gwardii Ludowej i Armii Ludowej …