Kolejny akt bestialstwa wobec zwierząt domowych. Policja poszukuje 20-letniego mieszkańca Prabut. Według ustaleń Otoz Animals, pobity pałką kot nie przeżył.

Na opublikowanym w internecie klipie wideo widać, jak zakapturzony mężczyzna bije pałką domowego kota. Przerażone zwierzę ucieka po schodach, sprawca podąża z nim i co chwilę zadaje ciosy; w końcu wyrzuca kota z domu. To bestialskie zachowanie nagrywane jest przez inną osobę. Kobieta, która nagrywała katowanie zwierzęcia, sama zgłosiła się na policję.

Internautom udało się określić miejsce zdarzenia. Do brutalnego incydentu doszło w Prabutach w województwie pomorskim. Sprawę nagłośnił Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. Do prezesa tej instytucji Konrada Kuźmińskiego ktoś wysłał odnośnik do klipu, na którym udokumentowano maltretowanie zwierzęcia.

„Wysłaliśmy zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Kwidzynie ws. podejrzenia popełnienia przestępstwa zarówno przez mężczyznę, który katował kota, jak i kobietę, która nagrywała filmik. Chcemy zostać oskarżycielami posiłkowymi w tej sprawie, bo bardzo mocno poruszyła ona nas lokalnie” – powiedział Kuźmiński cytowany przez portal Onet.

Postępowanie prowadzą policjanci z Kwidzyna. Według doniesień dziennikarzy serwisu Onet, kobieta, która nagrywała film, sama zgłosiła się na policję. Na samym początku nagrania słychać wymowne „No!”. W ten sposób „operatorka” dała znak mężczyźnie, że uruchomiła już rejestrację wideo i może on przystąpić do torturowania kota. Funkcjonariusze wciąż szukają 20-letniego mieszkańca Prabut, który jest podejrzewany o ten czyn.

W poszukiwaniach policję wspiera Otoz Animals w Gliwicach. To właśnie ta organizacja poinformowała dzisiaj, że według zeznań świadka, bity na filmie kot nie przeżył zadanych mu obrażeń.

patronite

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Metoda Towarzysza Feliksa Edmundowicza w tym przypadku jest za łagodna. Popieram Towarzysza Zimioka i jego wołoskie wcielenie.

 2. W żadnym wypadku więzienie. Powinien dostać taki domiar finansowy, aby spłacał go z piętnaście lat! A I być może na rok kamizelkę odblaskową z napisem za co, miotłę do łapy i okoliczne schroniska dla zwierząt powinien sprzątać! Nie mówię o puszczeniu go w Prabutach ,,w miasto” do zamiatania chodników bo jakiś zwariowany kotolub mógłby mu miotłę w odbyt wsadzić…

  1. Zrobiłbym to z chęcią, w tym przypadku obudził bym w sobie Vlada Palownika.
   Pozdrawiam.

 3. Zamieściłem komentarz w którym dosadnie określiłem te kreatury ale „Komentarz czeka na zatwierdzenie” gdyż „Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym”…………….
  Redakcja pewnie uważa, że z takimi typami należy delikatnie porozmawiać i wytłumaczyć im iż zrobili żle, można ewentualnie przed ich domem czy blokiem namalować kredkami serduszko………

  1. Mój wcześniejszy komentarz, „wykropkowany zdziebko”:
   Zaje… bym ch..a i ci..ę która to nagrywała bez mrugnięcia okiem!!!! Pomijając wszystko jak trzeba mieć na….ne do pustego łba aby kręcić takie filmiki i jeszcze je udostępniać, myślę, że jest to wpływ współczesnych mediów które stworzyły potwora który nic nie umie i nazywa się CELEBRYTA, nic nie umie i jest głupi jak but ale jest znany i bogaty, te dwa ści…..wa z Prabut też pewnie chcieli „zaistnieć” w sieci, pamiętacie „Urodzonych morderców” Olivera Stona? On to już dawno przewidział…………..
   Apel do normalnych mieszkańców Prabut — ujawnijcie pełne dane tych kreatur.
   Ps. Wulgaryzmy są tutaj jak najbardziej na miejscu, czarne jest czarne a białe jest białe a ta parka to bity ch… i pie…na c…a, tak ode mnie po robociarsku……
   Pozdrawiam redakcję, właściciel trzech psów i czterech kotów.

 4. Zaje.bał bym chu.ja i ci.pę która to nagrywała bez mrugnięcia okiem!!!! Pomijając wszystko jak trzeba mieć nas.rane do pustego łba aby kręcić takie filmiki i jeszcze je udostępniać, myślę, że jest to wpływ współczesnych mediów które stworzyły potwora który nic nie umie i nazywa się CELEBRYTA, nic nie umie i jest głupi jak but ale jest znany i bogaty, te dwa ścier.wojady z Prabut też pewnie chcieli „zaistnieć” w sieci, pamiętacie „Urodzonych morderców” Olivera Stona? On to już dawno przewidział…………..
  Apel do normalnych mieszkańców Prabut — ujawnijcie pełne dane tych kreatur.
  Ps. Wulgaryzmy są tutaj jak najbardziej na miejscu, czarne jest czarne a białe jest białe a ta parka to bity ch.uj i pier.dolona cipa, tak ode mnie po robociarsku……
  Pozdrawiam redakcję, właściciel trzech psów i czterech kotów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Białoruś chce pozostać mostem do Unii Europejskiej

Aleksander Łukaszenko na spotkaniu białoruskiego rządu i przedsiębiorców zdecydowanie opow…