Piotr Najsztub, jeden z czołowych dziennikarzy liberalnych mediów, potrącił 77-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Nie miał przy sobie prawa jazdy. Policja ustala, czy w ogóle miał uprawnienia do prowadzenia pojazdu.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Piasta w Konstancinie-Jeziornej. Chevrolet kierowany przez Najsztuba wjechał na przejście dla pieszych, nie zatrzymując się wcześniej ani nie zwalniając. Prowadzący prawdopodobnie nie dostrzegł przechodzącej staruszki. Zderzenie z potężnym autem kierowanym przez rozkojarzonego mężczyznę mogło się dla niej skończyć tragicznie. Cale szczęście, seniorka odniosła niegroźne obrażenia. Ma złamane żebro i jest potłuczona. Przebywa obecnie w szpitalu.

Policjanci zbadali dziennikarza alkomatem, był trzeźwy. Dlaczego więc jego auto staranowało starszą osobę? Prawdopodobnie przez nieuwagę. Funkcjonariusze podają również, że Najsztub nie posiadał wymaganych dokumentów. – Mężczyźnie zatrzymano dowód rejestracyjny za brak aktualnych badań technicznych samochodu oraz brak polisy OC. Kierowca nie posiadał też uprawnień do kierowania, sprawdzamy, czy nie miał przy sobie dokumentu, czy też prawo jazdy zostało mu odebrane – poinformował komisarz Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej w Piasecznie.

„Super Express” podaje, że Najsztub prawo jazdy stracił dziewięć lat temu w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych, ale mimo to regularnie wsiadał za kółko. Dziennikarz, według SE, nie ubiegał się od tego czasu o odzyskanie dokumentu.

Jakie może ponieść konsekwencje? Kodeks karny przewiduje karę do trzech lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego. Jazda bez odpowiednich dokumentów jest natomiast wykroczeniem. Piaseczyńska policja poinformowała już o skierowaniu wniosku o ukaranie kierowcy w związku z brakiem badań technicznych i polisy ubezpieczeniowej.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Z żydostwa, to ja lubię tylko …Karpia po żydowsku, a z ruskich…Ruskie pierogi, z Ukraińców…. barszcz ukraiński.
  Cytat: „Lubię ich tak, jak psy dziada w ciasnej ulicy”.

 2. Prawda jest taka że „miśki” ,celebryci ,motylki krążące od zawsze naokoło pańskiego stołu sa już tak zepsute wiedząc że nie poniosa konsekwencji (vide Pani adwokat Izabela C ,która pijana wjechała do przejścia podziemnego a potem krzyczała że trzeba ją zwolnic na święta,by w końcu policja musiała ją „poszukiwać „przez kilka tygodni a znaleźli ją w salonie kosmetycznym i odstawili do…szpitala psychiatrycznego. I unikneła „puszki”!) że robia co im się podoba.
  Pan Najsztub jeśli odebrano mu mozliwość poruszania się samochodem bo jest beznadziejnie głupim kierowca nie przestrzegającym przepisów ruchu drogowego świadomie złamał przepisy ,ale prawa karnego bo co z tego że był trzeźwy – jak za kółkiem siedzieć nie powinien?
  MYŚLĘ ŻE I TAK SIĘ WYWINIE…
  PALESTRA I ZIOMKI COŚ TAM WYNAJDA NA JEGO OBRONĘ:)

  1. Taczkami powinni się uczyć jeździć, bękarty kapitalizmu!

 3. A może czas najwyższy przenieść ,,jazdę pojazdem mechanicznym bez uprawnień” z kodeksu wykroczeń do kodeksu karnego.
  Przecież każdy o IQ przekraczającym 80 zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że nie mając umiejętności w dostatecznym zakresie (potwierdzonych odpowiednim dokumentem) STANOWI ZAGROŻENIE DLA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG.
  Jeszcze ostrzej należy karać tych, którzy prawo jazdy utracili (z różnych powodów) a wsiadają za kółko. Tu już mówimy o celowym łamaniu prawa. I tu wyroki powinny być surowe, a w razie spowodowania wypadku ,,ile mam, tyle dam” wzorem szefa kompanii. Dodatkowo – utrata prawka na dobre – do dni ostatnich… Nie wszyscy muszą jeździć autami. Niektórzy się do tego po prostu nie nadają.

  1. Człowieku czy ty nie rozumiesz, że dziennikarze liberalni są najbardziej zapracowanymi ludźmi w tym kraju. Gdy oni bronią twojej wolności ty się opierdalasz na kasie w Tesco! Najsztub wyskoczył na chwilę do pobliskiego supermarketu, żeby zrobić niedzielne sprawunki bo tylko w niedzielę ma na to czas. Naprawdę wy PISowcy nie macie odrobiny empatii!

  2. Do analfabety z godz. 11:38: do zdarzenia doszło w czwartek.

  3. do Pogromcy analfabetów: do zdarzenia doszło WE czwartek, analfabecie

 4. Alkomat nic nie wykazał ale czy „pały” nie miały przy sobie narkotestów? Warsiafka gęgoliła o Piotrusiu Panu iż lubi „przypalić” lub „poniuchać”.
  Jutro w TOK FM Żakowski osiągnie szczyty hipokryzji tłumacząc Piotra N.:
  „Piotrka tłumaczy sytuacja w kraju, żyjąc w tak opresyjnym państwie które łamie wszelkie standardy państwa prawa jego jazda bez prawka, brak badań i OC to niemy krzyk rozpaczy, Piter krzyczy „JA NAJSZTUB ŁAMIĘ PRAWO ABY NA MOIM MALEŃKIM SKRAWKU „ŁAMACZA” UKAZAĆ MEGA – ŁAMACZA W OSOBIE DYKTATORA-KACZORA!!!!”, Piter nie mógł poza tym spełnić wymogów które obowiązują resztę kierowców gdyż jest zajęty nie głupkowatymi przepisami które wiążą jego duszę lecz WALKĄ aby „Prawda nas wyzwoliła”, ja Żakowski Jacek w dowód solidarności z moim koleżką, przykuję się łańcuchem do Rakowieckiej i do tego samego namawiam KOD, Czarne Baby i każdego któremu leży na sercu dobro Najsztuba, juropy i świata — WSZYSCY PRZECIWSTAWMY SIĘ OPRESYJNEMU ZIOBRZE KTÓRY CHCE UKARAĆ PIOTRA!!!!!!! PIOTREK TO „PRZESTĘPCA” POLITYCZNY!!!!!! Ratujmy kobiety I PIOTRKA!!!!

  Żakuś wypierdoli taki tekścik jak nic, jak by mu się nie chciało pozwalam na użycie mojego.
  Swoją drogą patrzta jaki ten świat dziwny — darł mordę w tych swoich nie śmiesznych audycjach jak to pisiory mają w dupie prawo i jego majestat a sam miał owo prawo w tym swoim znarkotyzowanym kinolu, obrońca trybunału qrwa jego mać!!!!!!

 5. I tak opresyjne państwo dokucza znanemu liberalnemu dziennikarzowi. A co do staruszki to w tym wieku się siedzi w domu i słucha Radia Maryja. Moja teoria jest taka, że ona specjalnie weszła mu pod koła. Napewno nosiła moherowy berecik.

  1. Petru powinien zacząć nową akcję w swoim internetowym bąblu: #JeżdżęBezDokumentówKiedyChcę

 6. „Znany dziennikarz rozjechał staruszkę.”
  Na miłość boską! To ma być nagłówek porządnej gazety?!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Druzgocący dla rządu raport NIK o walce z pandemią

NIK opublikowała raport z kontroli działań państwa polskiego w walce z pandemią COVID-19. …