Pracownik organizacji Cooperative Lai-Momo, która zajmuje się koordynowaniem przyjmowania imigrantów do Włoch, skomentował na Facebooku gwałt na Polce w Rimini.

„Gwałt tylko początkowo jest straszny, potem kobieta staje się spokojna i się z niego cieszy” – napisał na Facebooku Abid Jee. Od grudnia 2016 mężczyzna pracował jako mediator w Cooperative Lai-Momo – organizacji, która zajmuje się rozlokowywaniem imigrantów, którzy przybywają do kraju i zapewnia im godziwe warunki w pierwszych dniach pobytu. Wcześniej przez kilka miesięcy pracował na podobnym stanowisku w regionalnym centrum Mattei.

Wpis dotyczył napadu na parę Polaków w Rimini oraz zbiorowego gwałtu. Według włoskiego mediatora, kobieta, kiedy się rozluźni, zaczyna czerpać przyjemność ze stosunku seksualnego, do którego została zmuszona. Szefowa Abida Jee, Silvia Festi, potwierdziła, żer wpis jest autentyczny, po czym Jee został zwolniony. Organizacja ogłosiła w mediach społecznościowych: „Potępiamy takie sformułowania zawarte w tym stanowisku”.

Wpis został już usunięty, jednak zdążył wywołać burzę w internecie. Odniósł się do niego m.in. jeden z radnych Bolonii, który uznał słowa mężczyzny za nieludzkie, a jego postawę niegodną funkcji społecznej, jaką pełnił: „Agresja na polską parę w Rimini, gwałt na dziewczynie, przeprowadzony z przerażającą brutalnością i nieludzkością, prowokują gniew i mogą doprowadzić do zbiorowego odwetu” – stwierdził Luca Rizzo Nervo.

Telewizja Sky TG24 poinformowała, że włoscy śledczy mają nazwiska 20 osób, spośród których może znajdować się czterech gwałcicieli z Rimini. Część z nich jest już dobrze znana policji – to handlarze narkotyków i sprawcy napadów oraz pobić.

Ciekawostka: informując o skandalicznym wpisie byłego już pracownika CL-M, portal Niezależna.pl uprzejmy był określić go jako „lewaka z Włoch”.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Świetny przykład że za upadkiem Europy stoi Żydowskie lewactwo. Po plaszczykiem czerwonej utopii realizują plan zniszczenia Europy. Tępi europejscy socjalisci tego nie widzą i dalej bawią sie w uprawianie zgubnej dla nas polityki

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Unia wkurzona na Turcję, ale bezsilna wobec „szantażu migracyjnego”

Dziś w Brukseli na spotkaniu szefów dyplomacji krajów Unii Europejskiej tematem głównym by…